szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sie czasami zastanawiam, czy nie lepiek dac 2 zl i miec to zamiast papieru.... a zawsze szansa na wygranie dobrej kasy. :v
0
Ja prawdę powiedziawszy nie wyobrażam sobie naszej ukochanej Barcelony bez tego faceta... mimo, ze pamiętam jego debiut jako dzieciak.
0
Muszę przyznać rację.
Może dlatego, że Dembele jeszcze nie miał okazji pokazać swojej przydatności.
0
Prawdę powiedziawszy, gdyby został, byłoby super, odszedł trudno, życie. Taka jest piłka, a raczej marketing.
Swoją drogą mam (niestety) poważniejsze problemy w życiu, niż przejmowanie się nim. :D
Aczkolwiek piłkarz genialny, nie ma to tamto.
0
Użytkownicy FCBarca.com również.
0
Ja wolę z komentarzem, a raczej z komentarzami, bo starałem się odnaleźć ten skrót w kilkunastu różnych. :)
0
Ja osobiście pobieram z Jutuba. :)
0
Ot co! :D
2
Lewa noga-dar od Boga. :D
1
Niesamowite, że taka ekipa, jak Włochy nie jedzie na mundial. :D
3
Nie no, Panowie, jeszcze telefon. :p
1
No to jaki wynik bedzie? Ja jakos widze 1:2 1:3
0
Angielskie rondo. :v
0
Prawde powiedziawszy to ja dzisiaj male szanse daje naszym...
0
Zrobic mase, a sie zatluscic to spora roznica. ;)
0
Tak było, potwierdzam. :D
0
Panowie, przecież wiadomo, że to wszystko komercja, szum w mediach, nabijanie wyświetleń. Panowie robią pieniążki i tyle, mało kto teraz robi to z pasji... bo po co, skoro są możliwości? :)
Osobiście za Paluchem nie przepadam, nie twierdzę, że jest zły/dobry. Nie mi to oceniać. Nie neguję, że ktoś możę go lubić. :)
0
Panie i Panowie, koneserzy polskiego rapu. Mam przed sobą pół nocy projektu do pracy, podrzućcie jakiś chilloutowy repertuar, co by przyjemniej mi się pracowało. ;)
1
Najlepiej, żeby oscylować w granicach 30-40. Przy 80 możesz mieć minimalne opóźnienie.
1
Kodeks Hammurabiego-oko za oko. :)
1
Wlochy? :) A moze Szweca.
0
Ciekawe, czy faktury wystawia.
1
A ja tam wierzę, że nie stracimy! :)
13
Może się urodził 29. lutego.
0
Pewnie over 1,5. :)
0
Płaciłem cyklicznie 15,90 przez jakieś półtorej roku, a teraz (jakiś miesiąc temu) wziąłem opcję na rok to było 14,90 i z automatu z konta pobierają na początku każdego miesiąca.
0
Na Eleven nie ma angielskiej. :D Mam wykupione swoją drogą. :)
14,90/miesiąc to nie majątek.
0
Ktoś poleci jakąś stronkę z transmisjami na telefon?
0
Interu nie potrafię przewidzieć. :v
Tylko Juventus: 4:0.
1
Każdy sport jest grą, ale nie każda gra jest sportem? :D