0

Ja sie czasami zastanawiam, czy nie lepiek dac 2 zl i miec to zamiast papieru.... a zawsze szansa na wygranie dobrej kasy. :v

0

Ja prawdę powiedziawszy nie wyobrażam sobie naszej ukochanej Barcelony bez tego faceta... mimo, ze pamiętam jego debiut jako dzieciak.

0

Muszę przyznać rację.
Może dlatego, że Dembele jeszcze nie miał okazji pokazać swojej przydatności.

0

Prawdę powiedziawszy, gdyby został, byłoby super, odszedł trudno, życie. Taka jest piłka, a raczej marketing.
Swoją drogą mam (niestety) poważniejsze problemy w życiu, niż przejmowanie się nim. :D
Aczkolwiek piłkarz genialny, nie ma to tamto.

0

Użytkownicy FCBarca.com również.

0

Ja wolę z komentarzem, a raczej z komentarzami, bo starałem się odnaleźć ten skrót w kilkunastu różnych. :)

0

Ja osobiście pobieram z Jutuba. :)

0

Ot co! :D

2

Lewa noga-dar od Boga. :D

1

Niesamowite, że taka ekipa, jak Włochy nie jedzie na mundial. :D

3

Nie no, Panowie, jeszcze telefon. :p

1

No to jaki wynik bedzie? Ja jakos widze 1:2 1:3

0

Angielskie rondo. :v

0

Prawde powiedziawszy to ja dzisiaj male szanse daje naszym...

0

Zrobic mase, a sie zatluscic to spora roznica. ;)

0

Tak było, potwierdzam. :D

0

Panowie, przecież wiadomo, że to wszystko komercja, szum w mediach, nabijanie wyświetleń. Panowie robią pieniążki i tyle, mało kto teraz robi to z pasji... bo po co, skoro są możliwości? :)
Osobiście za Paluchem nie przepadam, nie twierdzę, że jest zły/dobry. Nie mi to oceniać. Nie neguję, że ktoś możę go lubić. :)

0

Panie i Panowie, koneserzy polskiego rapu. Mam przed sobą pół nocy projektu do pracy, podrzućcie jakiś chilloutowy repertuar, co by przyjemniej mi się pracowało. ;)

1

Najlepiej, żeby oscylować w granicach 30-40. Przy 80 możesz mieć minimalne opóźnienie.

1

Kodeks Hammurabiego-oko za oko. :)

1

Wlochy? :) A moze Szweca.

0

Ciekawe, czy faktury wystawia.

1

A ja tam wierzę, że nie stracimy! :)

13

Może się urodził 29. lutego.

0

Pewnie over 1,5. :)

0

Płaciłem cyklicznie 15,90 przez jakieś półtorej roku, a teraz (jakiś miesiąc temu) wziąłem opcję na rok to było 14,90 i z automatu z konta pobierają na początku każdego miesiąca.

0

Na Eleven nie ma angielskiej. :D Mam wykupione swoją drogą. :)
14,90/miesiąc to nie majątek.

0

Ktoś poleci jakąś stronkę z transmisjami na telefon?

0

Interu nie potrafię przewidzieć. :v
Tylko Juventus: 4:0.

1

Każdy sport jest grą, ale nie każda gra jest sportem? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?