0

Ja na SC zaczalem, wiec chyba nici. ;p

0

Najlepiej, bo maja podpisana umowe o podpinaniu sie do innych sieci w przypadku utraty swojej. To tak w skrocie.

0

Zacząłem wczoraj. :)

1

Sztefan Hula na 11. Miejscu... szkoda, ze byl jednak 13. :D

0

Piłkarsko niekwestionowanie najlepszy... więc zaczyna się doszukiwanie pod względem charyzmy, kontrowersyjności, etc., etc...

12

Brakuje Juninho.

0

Kupujesz ze strony albo pod stadionem?

0

Jesli nie mam mozliwosci wyboru zwyklych biletow, tylko VIP na Rome, to znaczy, ze ich juz nie ma? :c

0

Gdzie moge sprawdzic czy sa dostepne lub kupic bilety na mecz z Roma w Barcelonie?

1

Moze po to, zeby miec sily na koniec sezonu? Mamy mecz pod kontrola? Po co forsowac tempo?

0

Strzelamy z dystansu!!!

4

Messi chyba przed swiezo urodzonym synem chce sie popisac. :D

2

Wjezdzaja w nich, az milo.

0

Priv. :)

0

Bts/Eibar, naprawde fajny kurs. ;)

0

No to dawać kogokolwiek. ;)

0

Ja bym chcial Barcelone z Liverpoolem. Dwie elipy grajace otwarty futbol.

0

Hahahaha dzisiaj to w ogole tyle hitow padlo, ze szok. :D

0

Alexis Vidal? :v

0

Prawda, nie pamiętam meczu, zeby Skomina zle gwizdal. Az dziwnie sie oglada, ze arbiter nie jest glownym aktorem widowiska.

0

Aaaaaaaa sie nie bal i za...bal :D

3

Ale nie jeden raz!

1

Polecam. Mi pomogli. Zlozylem kompa za 1,5 w momencie, gdy wychodziło GTA (bez zasilacza) i na średnich detkach smigalo z 60fps. ;)

0

Czy ktos z Was wybiera sie do multikina w Warszawie na mecz?! ;)

0

Ale to co zrobił, klasa. ;)

0

Nie obrazaj salaty.

1

Jesli to wszystko jest wedlug rozkladu to nie. Jesli wynikaloby to z opoznienia, ze nie zdazysz na drugi pociag, to tak. Sam tak mialem niejednokrotnie.

0

No właśnie po to, żeby były dyskusje. Wiadomo, że raczej nikt poza nimi nie wygra tego... plebiscytu, gdy będą kontynuować swoją piłkarską karierę.
Żeby nie było, zero hejtu, kibicuję Barcelonie, a nie Messiemu. :D Jemu przy okazji.

0

Po to, żeby był szum w mediach. :)

0

No tak, bo Suarez, Messi, czy ktokolwiek inny takich rzeczy nie robi. :D
Nie no ironizuje trochę, bo komentarz jak i cały ten plebiscyt jest w **** na wyrost.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?