szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na SC zaczalem, wiec chyba nici. ;p
0
Najlepiej, bo maja podpisana umowe o podpinaniu sie do innych sieci w przypadku utraty swojej. To tak w skrocie.
0
Zacząłem wczoraj. :)
1
Sztefan Hula na 11. Miejscu... szkoda, ze byl jednak 13. :D
0
Piłkarsko niekwestionowanie najlepszy... więc zaczyna się doszukiwanie pod względem charyzmy, kontrowersyjności, etc., etc...
12
Brakuje Juninho.
0
Kupujesz ze strony albo pod stadionem?
0
Jesli nie mam mozliwosci wyboru zwyklych biletow, tylko VIP na Rome, to znaczy, ze ich juz nie ma? :c
0
Gdzie moge sprawdzic czy sa dostepne lub kupic bilety na mecz z Roma w Barcelonie?
1
Moze po to, zeby miec sily na koniec sezonu? Mamy mecz pod kontrola? Po co forsowac tempo?
0
Strzelamy z dystansu!!!
4
Messi chyba przed swiezo urodzonym synem chce sie popisac. :D
2
Wjezdzaja w nich, az milo.
0
Priv. :)
0
Bts/Eibar, naprawde fajny kurs. ;)
0
No to dawać kogokolwiek. ;)
0
Ja bym chcial Barcelone z Liverpoolem. Dwie elipy grajace otwarty futbol.
0
Hahahaha dzisiaj to w ogole tyle hitow padlo, ze szok. :D
0
Alexis Vidal? :v
0
Prawda, nie pamiętam meczu, zeby Skomina zle gwizdal. Az dziwnie sie oglada, ze arbiter nie jest glownym aktorem widowiska.
0
Aaaaaaaa sie nie bal i za...bal :D
3
Ale nie jeden raz!
1
Polecam. Mi pomogli. Zlozylem kompa za 1,5 w momencie, gdy wychodziło GTA (bez zasilacza) i na średnich detkach smigalo z 60fps. ;)
0
Czy ktos z Was wybiera sie do multikina w Warszawie na mecz?! ;)
0
Ale to co zrobił, klasa. ;)
0
Nie obrazaj salaty.
1
Jesli to wszystko jest wedlug rozkladu to nie. Jesli wynikaloby to z opoznienia, ze nie zdazysz na drugi pociag, to tak. Sam tak mialem niejednokrotnie.
0
No właśnie po to, żeby były dyskusje. Wiadomo, że raczej nikt poza nimi nie wygra tego... plebiscytu, gdy będą kontynuować swoją piłkarską karierę.
Żeby nie było, zero hejtu, kibicuję Barcelonie, a nie Messiemu. :D Jemu przy okazji.
0
Po to, żeby był szum w mediach. :)
0
No tak, bo Suarez, Messi, czy ktokolwiek inny takich rzeczy nie robi. :D
Nie no ironizuje trochę, bo komentarz jak i cały ten plebiscyt jest w **** na wyrost.