1

Nie chodzi o to, że co roku nie wygrywamy trypletu. Ba! Nie chodzi o to, że nie wygrywamy Ligi Mistrzów... chodzi o to, w jaki sposób z niej odpadamy...

2

Szkoda, że beznadziejnych nas nie wepchnęli. A sory, nas nawet w polu karnym nie było. :D

1

Ludzie... to już przestaje bawić. Przyznaję boli dupa po wczorajszym meczu i długo boleć będzie niewątpliwie, ale kur.... obiektywnie błagam, naprawdę był karny na miarę awansu do półfinału ligi mistrzów? SERIO? Z czegoś takiego? A Buffon to chyba musiał opluć sędziego, że od razu mu czerwień pokazał... PA RO DIA!

0

Liverpool w dwumeczu przy... katastrofalnej obronie stracił 1 (słownie jedna) bramke z City... strzelajac 5.
Swoja droga, mnie bardziej boli odpadniecie Barcelony, niz to, ze Real gra dalej.

0

Oj tak... zabolało jak nigdy.

2

Ale sracie ogniem, że Real obroni po raz kolejny ligę mistrzów. Prawda jest taka, że Roma była lepsza w tym dwumeczu. Potrafiła nas stłamsić doszczętnie. Zagraliśmy dzisiaj chyba najgorszy mecz w sezonie. Przykre, bo po takiej zaliczce wiem, co mogli czuć kibice PSG...

3

Roma spuchnie, spokojnie... po co panikowac od razu.

0

Ja tak to widze:
Roma-Barcelona BTS +2,5
City 1, moze nawet HC
Real-Juve nie mam pomyslu, moze rozne, jakis over
Bayern-Sevilla BTS/1

1

Przynajmniej lige juz przed rozpoczeciem wygrasz.

1

Dokladnie, w robocie jak cos zje***sz, to po glowie Cie nie glaszcza.

0

Antek, a Ty juz u nas?

1

Nie dosc, ze na wlasnej polowie to jeszcze Carvajal stal z 2metry za nim. :D

0

Hahahaha. Nie daj Boze przegraja, to stwierdzi, ze sedzia wypaczyl wynik meczu i calej ligi.

1

Komus Arsenal niszczy nerwy? :d

3

Juz obiektywni panowi z eleven malo sie nie poplacza, ze Real karnego nie dostal. :D

5

Szkoda mi Alcacera. Tym bardziej, ze Suarez gra przecietnie. Dac mu odpoczac, a taki mecz jak dzisiaj bylby idealny dla Paco... ale coz.

0

Hahahaha :d

0

Rakitic mocne 7 w mojej ocenie po 1 polowie.

0

Ten facet to fenomen.
#truizm

0

No wszedlem, zeby Ci odpisac... :/

0

To po co tu wchodzisz w trakcie meczu. :D
Ja tego unikam. :p

8

Mogli zabić...
Niedługo zaczną wszczynać postępowanie, że kibice są na trybunach.

3

Dawaj znać kiedy stawiasz. :D

2

Z drugiej strony skąd kobita ma wiedzieć, że istnieją takie kluby jak Polonia Kraków, czy Widzew Bytom. :(

6

Own Goal mlody, glodny bramek, ciekawe na ile go wycenia. :>

0

Czyli asystowal drugiemu najlepszemu strzelcowi. :D

1

Można wyłączyć. :v

29

Fcbarca.com/larambla :D

0

To i tak wciaz druzyna jest ważniejsza...

0

PoE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?