szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chodzi o to, że co roku nie wygrywamy trypletu. Ba! Nie chodzi o to, że nie wygrywamy Ligi Mistrzów... chodzi o to, w jaki sposób z niej odpadamy...
2
Szkoda, że beznadziejnych nas nie wepchnęli. A sory, nas nawet w polu karnym nie było. :D
1
Ludzie... to już przestaje bawić. Przyznaję boli dupa po wczorajszym meczu i długo boleć będzie niewątpliwie, ale kur.... obiektywnie błagam, naprawdę był karny na miarę awansu do półfinału ligi mistrzów? SERIO? Z czegoś takiego? A Buffon to chyba musiał opluć sędziego, że od razu mu czerwień pokazał... PA RO DIA!
0
Liverpool w dwumeczu przy... katastrofalnej obronie stracił 1 (słownie jedna) bramke z City... strzelajac 5.
Swoja droga, mnie bardziej boli odpadniecie Barcelony, niz to, ze Real gra dalej.
0
Oj tak... zabolało jak nigdy.
2
Ale sracie ogniem, że Real obroni po raz kolejny ligę mistrzów. Prawda jest taka, że Roma była lepsza w tym dwumeczu. Potrafiła nas stłamsić doszczętnie. Zagraliśmy dzisiaj chyba najgorszy mecz w sezonie. Przykre, bo po takiej zaliczce wiem, co mogli czuć kibice PSG...
3
Roma spuchnie, spokojnie... po co panikowac od razu.
0
Ja tak to widze:
Roma-Barcelona BTS +2,5
City 1, moze nawet HC
Real-Juve nie mam pomyslu, moze rozne, jakis over
Bayern-Sevilla BTS/1
1
Przynajmniej lige juz przed rozpoczeciem wygrasz.
1
Dokladnie, w robocie jak cos zje***sz, to po glowie Cie nie glaszcza.
0
Antek, a Ty juz u nas?
1
Nie dosc, ze na wlasnej polowie to jeszcze Carvajal stal z 2metry za nim. :D
0
Hahahaha. Nie daj Boze przegraja, to stwierdzi, ze sedzia wypaczyl wynik meczu i calej ligi.
1
Komus Arsenal niszczy nerwy? :d
3
Juz obiektywni panowi z eleven malo sie nie poplacza, ze Real karnego nie dostal. :D
5
Szkoda mi Alcacera. Tym bardziej, ze Suarez gra przecietnie. Dac mu odpoczac, a taki mecz jak dzisiaj bylby idealny dla Paco... ale coz.
0
Hahahaha :d
0
Rakitic mocne 7 w mojej ocenie po 1 polowie.
0
Ten facet to fenomen.
#truizm
0
No wszedlem, zeby Ci odpisac... :/
0
To po co tu wchodzisz w trakcie meczu. :D
Ja tego unikam. :p
8
Mogli zabić...
Niedługo zaczną wszczynać postępowanie, że kibice są na trybunach.
3
Dawaj znać kiedy stawiasz. :D
2
Z drugiej strony skąd kobita ma wiedzieć, że istnieją takie kluby jak Polonia Kraków, czy Widzew Bytom. :(
6
Own Goal mlody, glodny bramek, ciekawe na ile go wycenia. :>
0
Czyli asystowal drugiemu najlepszemu strzelcowi. :D
1
Można wyłączyć. :v
29
Fcbarca.com/larambla :D
0
To i tak wciaz druzyna jest ważniejsza...
0
PoE