szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z Perezem dogadany. :v
12
Dobra, luz, zaraz strzelimy na 1:3 i bez płaczu. :)
0
Kontuzja na rozgrzewce.
0
Powiem Wam, że Marlon całkiem nieźle sobie radzi.
0
Hahaha dokładnie w tej samej chwili to napisałem. :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, też od razu o tym pomyślałem, ale różnica jest taka jak wspomniał kolega wyżej, że tam nie było sztucznego tłoku, ani nic. W gruncie rzeczy z takiej pozycji każdy z nas strzeliłby taką bramkę. :D
0
Widzieliście bramkę Realu na 1:0? Co Wy na to? :P
3
Raz złamał linię spalonego, ale bez konsekwencji. Jego przejęcie dało akcję na 1:0. :)
1
NIestety szczerze wątpię w potknięcie Realu. Z tak silną ławką... ech, szkoda. Nie sądzę, żeby coś mogło przeszkodzić im w wygraniu ligi... liczę, że Stara Dama pomoże w finale...
0
Bilabo wygra raczej, te Atletico... Nie wiem, sam mam Basków, więc ich raczej jestem pewien. :D
1
Najgorzej byłoby, gdyby Real przegrywał, w ostatniej minucie doprowadził do remisu i tym jednym punktem wygrał ligę. :p
3
Trochę to pokazuje, jak bardzo mocne pozycje mają poszczególni piłkarze, choc z drugiej strony ja tez nie chce Unzue, wiec Neymar na propsie. :p
0
Albo ilosc minut spedzonych na boisku, albo to, kto zaszedl dalej. Nie jestem pewien.
2
Moim zdaniem faworytem w finale będzie Juve. Ciężko będzie Realowi sforsować tak szczelną, włoską obronę.
2
Ktoś link?
Szkoda, że to raczej formalność, ale mimo wszystko sport, który kocham.
0
Cóż. Wolałbym Verattiego lub Eriksena, choć i tak wąpię, żeby ten transfer doszedł do skutku.
0
No fakt, teraz dochodzi podatek, caly czas o tym zapominam. 1,5*0,88=1,32... szkoda ryzykowac 5 stowek dla 160zl.
0
Zastanawiam sie, czy dzisiaj nie dac Chelsea z Boro z HC za troszeczke grubiej. Totki przegraly z WH, wiec wygrana ekipy Contr to raczej pewniak. Kurs 1,5. Doradzicie?:D lub odradzicie?
0
Ok.
0
Postawia wszystko, zeby zgarnac LE i awansowac do LM w przyszlym sezonie.
0
Nieduzo, bo za 50 do wyjecia 120, ale przestalem grac tasiemce i przynajmniej tydzien w tydzien kilkadziesiat zlotych do przodu. :p
7
Uwielbiam ten moment, gdy na kuponie zostaje tylko Real. Cokolwiek by sie nie stalo, nie bedzie zle. Najgorszym bylby oczywiscie remis. :p
1
Spoznilem sie przez to na pociag. :/
0
Oj, taki błąd wybacz. To jeden żołnierz. Waleczny jak nikt inny. :)
0
Mascherano się ostatnio rozstrzelali. :p
0
Fakt, z nowościami jest na bieżąco. :)
0
Ostatnimi czasy to raczej wzmocnienie. Jeśli zagra Iść, To raczej pozamiatane. Gość ma potencjał na bycie połowa Iniesty :p
7
Po meczu z Realem wszedłem na fanpage królewskich, żeby poczytać co piszą fani białej części Hiszpanii. Jeden komentarz bardzo trafny: ,,Dlaczego Barcelona będąca w dołku wygrywa z nami 2:3, a gdy jest odwrotnie to leje 3,4-0." W sumie bardzo trafny komentarz. Pomijając setki oszczerstw, które padły w kierunku Leo w innych komentarzach.
0
Ja swego czasu bralem od Skidrowa. Zawsze działało.