2

Z Perezem dogadany. :v

12

Dobra, luz, zaraz strzelimy na 1:3 i bez płaczu. :)

0

Kontuzja na rozgrzewce.

0

Powiem Wam, że Marlon całkiem nieźle sobie radzi.

0

Hahaha dokładnie w tej samej chwili to napisałem. :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, też od razu o tym pomyślałem, ale różnica jest taka jak wspomniał kolega wyżej, że tam nie było sztucznego tłoku, ani nic. W gruncie rzeczy z takiej pozycji każdy z nas strzeliłby taką bramkę. :D

0

Widzieliście bramkę Realu na 1:0? Co Wy na to? :P

3

Raz złamał linię spalonego, ale bez konsekwencji. Jego przejęcie dało akcję na 1:0. :)

1

NIestety szczerze wątpię w potknięcie Realu. Z tak silną ławką... ech, szkoda. Nie sądzę, żeby coś mogło przeszkodzić im w wygraniu ligi... liczę, że Stara Dama pomoże w finale...

0

Bilabo wygra raczej, te Atletico... Nie wiem, sam mam Basków, więc ich raczej jestem pewien. :D

1

Najgorzej byłoby, gdyby Real przegrywał, w ostatniej minucie doprowadził do remisu i tym jednym punktem wygrał ligę. :p

3

Trochę to pokazuje, jak bardzo mocne pozycje mają poszczególni piłkarze, choc z drugiej strony ja tez nie chce Unzue, wiec Neymar na propsie. :p

0

Albo ilosc minut spedzonych na boisku, albo to, kto zaszedl dalej. Nie jestem pewien.

2

Moim zdaniem faworytem w finale będzie Juve. Ciężko będzie Realowi sforsować tak szczelną, włoską obronę.

2

Ktoś link?
Szkoda, że to raczej formalność, ale mimo wszystko sport, który kocham.

0

Cóż. Wolałbym Verattiego lub Eriksena, choć i tak wąpię, żeby ten transfer doszedł do skutku.

0

No fakt, teraz dochodzi podatek, caly czas o tym zapominam. 1,5*0,88=1,32... szkoda ryzykowac 5 stowek dla 160zl.

0

Zastanawiam sie, czy dzisiaj nie dac Chelsea z Boro z HC za troszeczke grubiej. Totki przegraly z WH, wiec wygrana ekipy Contr to raczej pewniak. Kurs 1,5. Doradzicie?:D lub odradzicie?

0

Ok.

0

Postawia wszystko, zeby zgarnac LE i awansowac do LM w przyszlym sezonie.

0

Nieduzo, bo za 50 do wyjecia 120, ale przestalem grac tasiemce i przynajmniej tydzien w tydzien kilkadziesiat zlotych do przodu. :p

7

Uwielbiam ten moment, gdy na kuponie zostaje tylko Real. Cokolwiek by sie nie stalo, nie bedzie zle. Najgorszym bylby oczywiscie remis. :p

1

Spoznilem sie przez to na pociag. :/

0

Oj, taki błąd wybacz. To jeden żołnierz. Waleczny jak nikt inny. :)

0

Mascherano się ostatnio rozstrzelali. :p

0

Fakt, z nowościami jest na bieżąco. :)

0

Ostatnimi czasy to raczej wzmocnienie. Jeśli zagra Iść, To raczej pozamiatane. Gość ma potencjał na bycie połowa Iniesty :p

7

Po meczu z Realem wszedłem na fanpage królewskich, żeby poczytać co piszą fani białej części Hiszpanii. Jeden komentarz bardzo trafny: ,,Dlaczego Barcelona będąca w dołku wygrywa z nami 2:3, a gdy jest odwrotnie to leje 3,4-0." W sumie bardzo trafny komentarz. Pomijając setki oszczerstw, które padły w kierunku Leo w innych komentarzach.

0

Ja swego czasu bralem od Skidrowa. Zawsze działało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?