1

Aaaa, teraz zrozumiałem. He he.
#Gmoch

1

Taki paradoks. Zły Messi to dobry Messi. :)

4

Najważniejsze, że mamy bardzo dobrą zaliczkę przed meczem na CN.

3

Najlepsze: pierwsza połowa.
Najgorsze: druga połowa.
Na tym powinna skończyć się analiza. :D

2

To każdy mecz będzie 0:3 i tyle w temacie.

2

Dokładnie. Ten czas, który piłkarze wykorzystują na protesty przeciwko sędziemu powinien być przeznaczony na szybki kontakt z linią boczną, operatorem kamer i tyle. 15 sekund i jest informacji... ale cóż. Wszyscy wiemy dlaczego tak być nie może.

0

Nie wiem, czy się śmiać z tej wypowiedzi, czy płakać. Czy traktować słowa tego pana serio, czy uznać za kiepski żart...

0

Jak to mowia, nic nie trwa wiecznie. :p

0

Oczywiście, ze Stumbras. Aczkolwiek co by nie bylo nie uwazaj z wodka... nie może być ciepła! :))

0

Tego nie powiedziałem. :P

0

No i dobra, co za różnica, czy teraz, czy w finale i tak ich ogramy. ;)

1

Nie, gol nie padl po tej akcji. Fakt RSSS stworzyl sobie swietna okazje po jego bledzie, ale bramki z tego nie bylo, co wiecej, po niej poszla kontra, z ktorej Neymar ugral karnego.

1

Liczylem na Vidala w pierwszej 11.

0

Ja wiem, że nie zawsze czytając można wyłapać sarkazm, no ale bez przesady. Wiem doskonale o co chodzi kolego. ;)

0

Jeden z ,,kibiców'' Realu zyczy nam dzisiaj powodzenia: ,,Chciałbym żeby ta bordowa wieś dzisiaj RSSS wykopal z pucharu''. Urocze. :)

0

91' tez pamieta wslizgi na zuzlowym boisku. :)

0

Tutaj mowa tylko o prawej nodze Messiego. :D

0

Profesjonalista pełną gębą, a do tego zapewne bardzo sympatyczny facet.

7

Neymar w drugiej połowie. Chapeau bas!

1

Nikt by nie mowil o zadnych teoriach spiskowych, ale ogladajac mecz Realu (niejeden z reszta), w ktorym sami siebie przewracaja w polu karnym przeciwnika i dostaja za to jedenastke, to po prostu krew czlowieka zalewa, tym bardziej, ze pozniej takie jaja dzieja sie w naszym mecz. Niech ktos mi wskaze oportunizm takiej sytuacji, gdzie Real traci cos na decyzji sedziow, a my zyskujemy w tej samej kolejce.

0

Ronaldo stwierdził, że to jego najlepszy sezon w karierze. :)

2

Wyprzedaż zespołu czas zacząć? Kogo pierwszego? Uspokójcie się...

0

Proszę cię...

0

Co poniektórzy chcieliby, żeby ,,wygryzł" już kogoś z trójki MSN. ;)

0

Niech strzelają systemem rotacyjnym, jak swego czasu w BVB. :)

0

Niestety trzeba się z tym pogodzić. Coraz częściej godziny tak ważnych spotkań będą dopasowywane pod Azjatów. Troszkę szkoda, bo zawsze wieczorny, sobotni czas w klimatach el Classico to było coś. :)

0

W każdym razie obecny sezon był ostatnim, tak łatwym do awansowania do LM.

1

To był chyba ostatni rok, w której była realna szansa na awans do Ligi Mistrzów, bo od następnego wraca stary system, bez możliwości trafienia na jakichś kelnerów.

0

Powodzenia, że dostaniesz bilet. :p

0

Nie ma szans. :) Przecież to ich oficjalny stadion, na którym grają. Nie wiem, czy taka opcja w ogóle jest możliwa.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?