szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podajcie ich numer, to im powiem. Chociaz Robben nie podaje, wiec nie wiem, czy macie. :s
4
Costa zjada Ribery'ego i Robbena na śniadanie obecnie.
5
Wiecie jak jest Bereszyński po hiszpańsku? Cheryshev. :v
1
Spoko. Zasada obowiazuje, ze najlepsi przyszli kierowcy zdaja za drugim razem. :) Glowa do gory.
7
Gadanie... będą po siebie zachodzić i wyciągać się na ,,bojo". :D
0
Powodzenia! Podziel się wynikiem w razie czego. :) Trzymam kciuki.
8
Nie. :p Po prostu o tym nie mysl i traktuj to jako kolejne lekcje z instruktorem. :)
0
Ronaldo na drugim miejscu to po prostu kwestia przyzwyczajenia... Murowanym faworytem jest oczywiście Messi, a Portugalczyk maksymalnie w pierwszej 5...
0
Dał spokój, wykorzystując rzut karny. :D
0
W tym sezonie dwie... z meczu z RSSS. :)
0
Powodzenia! :v
0
Perez miał rację, że daleko mu do wybitnego piłkarza... tragedia, nie snajper. :/
5
O, niedługo na transfermarkt Bale dogoni Neymara w cenie. :(
0
Hahahahahaaha! To ja inny mecz oglądałem chyba. :( Nie byłem świadom, że przyjęliśmy takie lanie. :D
1
Całkiem przyzwoicie gra Eibar. :) Może jednak uda im się jakieś punkciki zgarnąć dzisiaj? :D
0
No z pracy tez bym nie mogl. Na mecz z realem stracilem pierwsza mozliwa nieobecnosc. :D
4
Mam dzisiaj zajecia do 18.... ale jeszcze jedna mozliwa nieobecnosc na zajeciach... trudne decyzje studenta zaocznego. :v
7
Właśnie to jest trochę abstrakcyjne. Ja nie twierdzę, że ktokolwiek w jakikolwiek sposób pomaga Realowi..., ale takich rzeczy się nie mówi głośno. Ok, może sobie im kibicować, ale persona na tak wysokim stanowisku zarówno piłkarskim, jak i medialnym nie może mówić takich rzeczy...
0
Pan Perez ma rację, gdyż jest on piłkarzem wybornym, wyśmienitym... :)
0
Teraz skupiając uwagę na Messim, skrzydła rozłoży Neymar, a jak się skupią na Brazylijczyku, no to zadziała w drugą stronę, plus oczywiście el Pistolero. :)
9
Podobno to synonim.
4
I te czasy, gdy Iniesta miał włosy. :D
0
Gdyby Ronaldo (będąc w obecnej formie) powiedział, że on jest faworytem, to można byłoby go uznać za niespełna rozumu...
1
Taaaaak jest! :D
9
Ale to jest zabawne... Ronaldo nie dojdzie do piłki, źle ją trafi, zostanie lekko odepchnięty ciałem i od razu uniesienie rąk i mina srającego kota w kierunku sędziego. :D Zautomatyzowany w pełni w tej kwestii.
0
Hahahaahahah, so true. :D
1
Messi Ronaldo Neymar. Choć jeden pan nie pasuje do tego towarzystwa... i to nie chodzi o antypatię, ale o poziom obniżenie lotów.
0
Fajna akcja. :) Konoplyanka daje pstryczka w nos Realowi. Oby tak dalej. :D
0
Kibice Realu robią wszystko, żeby zobaczyć najlepszego piłkarza w historii w ich barwach. ;)
0
Nooo, kapitalna bramka Ramosa, niestety...