0

Podajcie ich numer, to im powiem. Chociaz Robben nie podaje, wiec nie wiem, czy macie. :s

4

Costa zjada Ribery'ego i Robbena na śniadanie obecnie.

5

Wiecie jak jest Bereszyński po hiszpańsku? Cheryshev. :v

1

Spoko. Zasada obowiazuje, ze najlepsi przyszli kierowcy zdaja za drugim razem. :) Glowa do gory.

7

Gadanie... będą po siebie zachodzić i wyciągać się na ,,bojo". :D

0

Powodzenia! Podziel się wynikiem w razie czego. :) Trzymam kciuki.

8

Nie. :p Po prostu o tym nie mysl i traktuj to jako kolejne lekcje z instruktorem. :)

0

Ronaldo na drugim miejscu to po prostu kwestia przyzwyczajenia... Murowanym faworytem jest oczywiście Messi, a Portugalczyk maksymalnie w pierwszej 5...

0

Dał spokój, wykorzystując rzut karny. :D

0

W tym sezonie dwie... z meczu z RSSS. :)

0

Powodzenia! :v

0

Perez miał rację, że daleko mu do wybitnego piłkarza... tragedia, nie snajper. :/

5

O, niedługo na transfermarkt Bale dogoni Neymara w cenie. :(

0

Hahahahahaaha! To ja inny mecz oglądałem chyba. :( Nie byłem świadom, że przyjęliśmy takie lanie. :D

1

Całkiem przyzwoicie gra Eibar. :) Może jednak uda im się jakieś punkciki zgarnąć dzisiaj? :D

0

No z pracy tez bym nie mogl. Na mecz z realem stracilem pierwsza mozliwa nieobecnosc. :D

4

Mam dzisiaj zajecia do 18.... ale jeszcze jedna mozliwa nieobecnosc na zajeciach... trudne decyzje studenta zaocznego. :v

7

Właśnie to jest trochę abstrakcyjne. Ja nie twierdzę, że ktokolwiek w jakikolwiek sposób pomaga Realowi..., ale takich rzeczy się nie mówi głośno. Ok, może sobie im kibicować, ale persona na tak wysokim stanowisku zarówno piłkarskim, jak i medialnym nie może mówić takich rzeczy...

0

Pan Perez ma rację, gdyż jest on piłkarzem wybornym, wyśmienitym... :)

0

Teraz skupiając uwagę na Messim, skrzydła rozłoży Neymar, a jak się skupią na Brazylijczyku, no to zadziała w drugą stronę, plus oczywiście el Pistolero. :)

9

Podobno to synonim.

4

I te czasy, gdy Iniesta miał włosy. :D

0

Gdyby Ronaldo (będąc w obecnej formie) powiedział, że on jest faworytem, to można byłoby go uznać za niespełna rozumu...

1

Taaaaak jest! :D

9

Ale to jest zabawne... Ronaldo nie dojdzie do piłki, źle ją trafi, zostanie lekko odepchnięty ciałem i od razu uniesienie rąk i mina srającego kota w kierunku sędziego. :D Zautomatyzowany w pełni w tej kwestii.

0

Hahahaahahah, so true. :D

1

Messi Ronaldo Neymar. Choć jeden pan nie pasuje do tego towarzystwa... i to nie chodzi o antypatię, ale o poziom obniżenie lotów.

0

Fajna akcja. :) Konoplyanka daje pstryczka w nos Realowi. Oby tak dalej. :D

0

Kibice Realu robią wszystko, żeby zobaczyć najlepszego piłkarza w historii w ich barwach. ;)

0

Nooo, kapitalna bramka Ramosa, niestety...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?