szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze liczę na Juventus w półfinale. Ciekawi mnie pojedynek Starej Damy z naszym ukochanym klubem. :)
0
Ja nie mówię, że to źle. Oczywiście, że trzeba oszczędzać. Po co forsować tempo przez 90 minut, gdy ma się w 100% pewny wynik. Zgadzam się z Tobą. Po prostu mówię, że nie cały mecz, a pierwsza połowa była chyba najlepsza w całym obecnym sezonie.
0
Ta druga połowa aż tak rewelacyjna nie była.
0
Póki co, to chyba Manchester City. :)
0
Ja wolałbym remis bramkowy, żeby nasze trio postrzelało. ;)
0
Gdyby nie Puchar Króla, w którym samemu Elche wrzuciliśmy 9 bramek (w tym bodajże 4 na wyjeździe rezerwami), to ten procent udziału naszego trio w zdobywanych golach byłby jeszcze wyższy, stąd pytanie, tylko? :)
0
Kilka przykładów było, owszem. Di Canio, pamiętam. Niestety coraz rzadziej spotykane.
10
Pamiętam kapitalne zachowanie gościa z Werderu, padł w polu karnym, sędzia wskazał na wapno, a ten przyznał, że nie był faulowany. Coś co powinno być normą, stało się formą szlachetności.
0
Icardi chyba trochę zbyt statyczny jak na warunki panujące w Barcelonie.
0
Gra bardzo przeciętnie... ale mimo wszystko ogromny sentyment mam do tego faceta...
0
W skrócie? Kilka odbiorów, kilka strat, zagrań wszerz boiska.
1
Sto lat. :) Ja nie mam dzisiaj urodzin, ale nie obrażę się, jeśli Tobie Rayo sprawi taki prezent. Nie będę zazdrosny. :D
0
Jak na jego poziom.
0
http:// sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
3
Chyba napisałeś wszystko, good job mate. :D
0
Hehe, śmiechłem.
0
Dziwna akcja, że tylko 2 dni odpoczynku po meczu PSG na wyjazd na Mestalla... :/
6
Nie zapominajmy o Modriciu, który jest jednym z najlepszych środkowych pomocników na świecie...
2
Oczywiście, że ,,trolluje", a nawet więcej robi to ze złośliwością, bo jednak piłka nożna to najbardziej popularny sport na świecie.
0
Powrót do formy może być spowodowany właśnie końcem kontraktu, nie wiadomo, czy po jego odnowieniu forma, dziwnym trafem, znów zmierzałaby ku dołowi... co nie zmienia faktu, że Alves jest nam niezbędny.
0
Czyli teraz po każdym dobrym meczu będzie chciał o rok dłuższy kontrakt?
0
Komentarz z rm.pl (tak wiem, po co tam w ogóle wchodzić, ale chciałem zobaczyć, co sądzą kibice o ich ulubieńcach po porażce z największym rywalem [artykuł o ocenach piłkarzy]). ,,Mamy lepszy dwumecz więc w przypadku zrównania się z Putkami punktami to my zdobędziemy mistrza. Jeżeli podtrzymamy taką grę (do 60 minuty) to szansa na majstra nie jest wcale taka mała. Dzisiaj zabrakło nam szczęścia, jak zwykle zresztą...." I ostatnie zdanie.... zabrakło IM SZCZĘŚCIA, ludzie , jeżeli im zabrakło szczęścia, to co mamy powiedzieć my?
1
Prawda, szczera prawda. On potrafi zagrać mówiąc delikatnie słabo, ale w tych arcyważnych meczach jednak nie zawodzi. Co więcej, dał KAPITALNĄ asystę.
5
Dani Alves... cóż za podanie. Przyjęcie Suareza po prostu majstersztyk. Troszkę skuteczności i szczęścia, a wynik byłby dwukrotnie wyższy. Najważniejsze, tak czy siak są 3 punkty.
0
Kolego, sprawdź priv, napisałem do Ciebie.
2
Widocznie nie dotrwałeś snu do końca, bo ja też miałem, ale 3:2 dla nas, serio. :D
0
Cena Bale'a generowana jest chyba tylko przez to, że ma ,,dopiero" 26 lat w porównaniu do Francuza, bo póki co Benzema jest w o niebo lepszej formie, niż Walijczyk.
0
Dodałbym jednak jeszcze bramkę Daniego Alvesa... takich bramek nie strzela się codziennie, a tym bardziej przeciwko odwiecznemu rywalowi.
0
Real-Monaco to zdecydowany pewniak. :D Z naszym ,,szczęściem" trafimy na Bayern, ale i tak wygramy. :)
0
Panowie ma ktoś może streama z Panem Ray'em Hudsonem? :)