szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przegrał Messi, tylko cała drużyna. Wszyscy zagrali, używając eufemizmu słabo.
0
Jak zwykle w tym okresie Barcelona przechodzi gorszy czas... fakt faktem mecz był w naszym wykonaniu zły w ataku, a tragiczny w obronie. Niech ta porażka podziała jak zimny prysznic i dalej do przodu!
0
Widać było zapał, biegał od rywala do rywala... mam nadzieję, że zrobi poważną konkurencję skrzydłowym.
0
No to na przyszłość będę pamiętał. :) Cheers.
0
Ja tam na hiszpańskich gazetach się nie znam, ale zasugerowałem się tym, że napisali, że ,,el Mundo" to nie to samo co ,,el Mundo deportivo". Jeśli Cię uraziłem moim ,,spamem" serdecznie przepraszam, że zmarnowałem tyle chwil z Twojego cennego życia.
0
Ciekawo śmieszny news... http://www.ligamistrzow.com/ aktualnosci/29305,skandal-transferowy-barcelona-wykluczona-z-ligi-mistrzow
0
Widać dużo optymizmu u gościa i to jest mega potrzebne nie tylko jemu, ale całemu zespołowi, bo tacy ludzie umieją tym optymizmem zarażać.
0
....ech.
0
Od dwóch do ILU tygodni? Szlag... faktycznie na zdjęciu wygląda to naprawdę nieciekawie.
0
Co do nominacji... nie mogło być inaczej. :) Bramka Sancheza, remontada na CN... można oglądać w nieskończoność.
0
Naprawdę Alves...? Mam nadzieję, że oficjalny skład będzie inny.
0
Więcej chyba arogancji, niż szczerości w tej wypowiedzi.
0
Badz czlowiekiem laskawym tak... i od czasu do czasu wcisnij prawy alt. :)
0
Fajnie, że jest w takiej formie. :)
0
A wie ktoś, czy transferowi Cortouisa powiedziano już kategoryczne ,,nie"?
0
Jednej nie uznali, to chyba Garcia strzelił gdzieś z połowy boiska skubany. :)
0
Nooo! Toż to jakiś absurd w ogóle jak to wpadło. :D Szkoda, naprawdę szkoda...
0
Ja zagłosowałem na Sancheza w meczu z Realem, zważywszy na rangę spotkania. Zastanawiałem się też nad bramką Messiego z Bilbao lub Milanem, bo tamte ratowały skórę w mega trudnych momentach, ale jednak Alexis :) i ten komentarz, aż ciarki przechodzą. 5!
0
A ja niestety nie lubię wracać do dyskusji na temat Guardioli...
0
Jestem wielkim fanem Iniesty, zarówno jego stylu gry, jak i samej osoby, ale w tym zestawieniu jest tylko dwóch rywalizujących ze sobą... mowa (moim zdaniem) rzecz jasna o Fabregasie i Busquetsie. Ciężko jest oceniać Cesca przez pryzmat pomocnika, bo grał tam naprawdę rzadko, częściej jak wszyscy wiemy występował jako fałszywa ,,9". Drugą rzeczą jest fakt, że Sergio jest jednak bardziej destruktywnym zawodnikiem i ma nieco inne zadania na boisku (nie ujmując w żaden sposób umiejętności rozgrywania piłki). Regularność gry na swojej pozycji jednak powoduję, że moje skromne zdanie przechyla szalę na stronę naszego pivot'a. :)
0
Thiago podkreślił, że Messi jest nadal najlepszy na świecie, ale swój głos oddałby na Ribery'ego w złotej piłce, bo piłka nożna to gra drużynowa, a Francuz wygrał wszystko. Myślałem, że to wyróżnienie to akurat popis indywidualności...
0
Nie ma co ukrywać, że te wielkie zespoły La Liga są faworyzowane. Real bardziej w tym sezonie, być może w przyszłym (czego nie popieram) Barcelona będzie miała więcej ,,szczęścia" u sędziów.
0
Problem dzisiejszego ,,kibicowania" polega na tym, że ,,fanatycy" Barcelony to w większości tylko i wyłącznie anty fani Realu i Ronaldo i odwrotnie. Ja osobiście cieszę się, gdy rywale gubią punkty, ale tylko dlatego, że przybliża to ,,mój" zespół do mistrzostwa.
0
Roraty są na 6 :p
0
A mnie szczerze to za przeproszeniem gówno obchodzi kto ile ma bramek. Dla mnie Ronaldo może strzelić 80, a Messi 15. Wiadomo, że lepiej byłoby, gdyby tytuły indywidualne zostawały u nas, ale ja kibicuję PRZEDE WSZYSTKIM klubowi. Pozdrawiam i dobrej nocy.
0
Pedro przebił Neymara, który ostatnio ustanowił najszybszy hattrick w historii Barcelony. :) Się nie nacieszył tym rekordem. :)
0
PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDRO!
0
Takiego Pedro chcę oglądać! Takiego Pedro pamiętam! Przebojowy, bez zastanowienia! BRAWO!
0
Za kilka ładnych lat się przekonamy, że ten gość jest wart tych pieniędzy. Potencjał ma przeogromny. Jak najbardziej za!
0
A znając życie w telewizji transmitować będą ,,wielki" (nie ujmując żadnemu z zespołów) dwumecz Zenit-BVB...