szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ... zawsze chciałem być komentatorem, to się zachciało studia inżyniera środowiska robić ... ech.
0
W końcu widzę, że Song i jego siła fizyczna jest doceniana ... bo jest potrzebna.
0
Jak Thiago odejdzie, to ... mamy dziurę w środku na kilka ładnych sezonów. :) Jak można marnować taki talent... ?
0
Pamiętam tego gola z Milanem ;) podanie od Dinho cudo, a strzał jeszcze lepszy. Dziękujemy Giuly! :)
0
Trochę mnie martwi to, że Alexis gra wyśmienite mecze tylko i wyłącznie pod nieobecność Messiego, boje się, że tak zostanie i cały czas Alexis będzie zostawał w cieniu i zbierał falę krytyki. Mam nadzieję, że w następnym sezonie tak nie będzie i tak jak widać na załączonym obrazku wraz z Messim i Neymarem będą tworzyć zabójcze trio.
0
@Stelios23
Sorki, przeczytałem, ŻE NIE SĄ. Mój błąd, przepraszam! :)
0
Montoya i Tello na pewno. W dobrej formie chłopaki są. Co do Songa, to trochę siły fizycznej w środku zawsze się przyda, a Thiago bije na głowę obecnie Fabregasa, a nawet Xaviego.
0
Bo zarząd powiedział, że będzie premia za 100 punktów. Poza tym to derby, co nie zmienia faktu, że akurat Thiago ... trzeba przygotowywać na pierwszy skład, a nie sadzać na ławce, zważywszy na to, że jest w lepszej formie od Fabregasa, czy Xaviego nawet.
0
Suavemente
Popieram ;p polemika, czy jak kto każdy to nazwał skończona, dobrze powiedziane, peace i trzymam kciuki za Kesslera :D
0
Dalej twierdzisz, że się kłóciłem. Nie widzę podstaw, poza tym nie czas i pora na to, gdyż walka trwa ;]
0
Suavemente
Za Kesslerem :] niech coś tam się zmienia na tronie, żeby faworyt i dotychczasowy mistrz stracił mistrzostwo.
0
I kto tu nie upiera się przy swoim? :) wcale nie zacząłem się kłócić, ale jeśli dyskusji nie umiesz odróżnić od kłótni, to twój problem kolego.
0
Nie mam już gg. Przykro mi. Poza tym zakończyliśmy już i ZGADZAM SIĘ Z SUAVEMENTE polecam tę walkę.
0
I vice versa
0
Suavemente
Chciałem coś napisać, ale już mi się nie chce dyskutować, wolę obejrzeć jakiś film ;> żegnam wszystkich i czekam na derby Barcelony ;)
0
A ja nie pytałem Hummelsa, tylko osoby tutaj zgromadzone. Powiedziałeś, że twoim zdaniem wylecieć nie powinien i tyle. Żegnam.
0
Wskaż mi wers, w którym skrytykowałem TWOJE podejście do tej kartki ... cały czas odnosiłeś się do Hummelsa, a dopiero teraz powiedziałeś, że też tak uważasz.
0
A ja mam swoje zdanie, bo każdy może je mieć, prawda? Poza tym już dawno napisałem, że nie chce mi się o tym dywagować, to widzę, że starasz się usilnie ciągnąć to cały czas :) czytaj ze zrozumieniem.
0
Ale skończyłeś już? Zapytałem po prostu ludzi tutaj obecnych, wiadomo, że on powie, że to nie miało znaczenia, bo jak by to wyglądało w mediach, żeby szukać usprawiedliwienia grając piach w drugiej połowie ... daj nr to zadzwonię.
0
Kosmo
Ale grała też w przewadze i nie strzeliła karnego na 3:1, a potem przyjęła na 2:2.
0
Irytujące wnioski wysnuwasz, skoro uważasz, że płaczę. Dobranoc, nie chce mi się ciągnąć tego tematu. ;)
0
Suavemente
A czy ja sieję panikę? Po prostu moim zdaniem to był faul na żółtą kartkę, to Ty upierasz się przy swoim i chcesz, żeby przyznać Ci rację. Byłem centralnie bezstronny w tym meczu, bo ani do jednej, ani do drugiej drużyny nie pałam jakąkolwiek sympatią.
0
Suavemente
Do karnego Bayern wcale nie był lepszy. Faktycznie, ostatnie 20 minut BVB nie istniała. Był lepszy, ale w futbolu bywa często tak, że można być lepszym i przegrać.
0
Suavemente
Teraz tak mówi, poza tym ja nie twierdzę, że Bayern nie wygrałby wyżej. A moim zdaniem najlepszy na boisku był Martinez i Schweinsteiger.
0
Najlepsze jest to, że wszyscy się zachwycają Robbenem... bohater, wielki Arjen, ale przez bramkę w ostatnich minutach, bo to, że dwie, czy trzy setki w pierwszej połowię zepsuł, to nikt nie będzie pamiętał. Wyobrażacie sobie, żeby obrońca dał się ograć trzy razy, a tylko raz zatrzymał napastnika? Okrzyknęliby go niewypałem... i to jest właśnie niesprawiedliwa dysproporcja pozycji. Cholernie mnie to boli.
PS Dante powinien wylecieć (?).
0
Mam nadzieję, że ta nomen omen brazylijska telenowela jak najszybciej dobiegnie końca, bo mnie osobiście już zaczyna nudzić ...
0
Thiago zostaje. Koniec kropka!
0
Taki młodszy Iniesta.
0
... chciałbym, żeby tak było.
0
Sorki za odejście do tematu, choć i tak pewnie większość z Was wie, że VV na 95% trafi do Monaco ... drugie PSG rośnie.