0

No ... zawsze chciałem być komentatorem, to się zachciało studia inżyniera środowiska robić ... ech.

0

W końcu widzę, że Song i jego siła fizyczna jest doceniana ... bo jest potrzebna.

0

Jak Thiago odejdzie, to ... mamy dziurę w środku na kilka ładnych sezonów. :) Jak można marnować taki talent... ?

0

Pamiętam tego gola z Milanem ;) podanie od Dinho cudo, a strzał jeszcze lepszy. Dziękujemy Giuly! :)

0

Trochę mnie martwi to, że Alexis gra wyśmienite mecze tylko i wyłącznie pod nieobecność Messiego, boje się, że tak zostanie i cały czas Alexis będzie zostawał w cieniu i zbierał falę krytyki. Mam nadzieję, że w następnym sezonie tak nie będzie i tak jak widać na załączonym obrazku wraz z Messim i Neymarem będą tworzyć zabójcze trio.

0

@Stelios23
Sorki, przeczytałem, ŻE NIE SĄ. Mój błąd, przepraszam! :)

0

Montoya i Tello na pewno. W dobrej formie chłopaki są. Co do Songa, to trochę siły fizycznej w środku zawsze się przyda, a Thiago bije na głowę obecnie Fabregasa, a nawet Xaviego.

0

Bo zarząd powiedział, że będzie premia za 100 punktów. Poza tym to derby, co nie zmienia faktu, że akurat Thiago ... trzeba przygotowywać na pierwszy skład, a nie sadzać na ławce, zważywszy na to, że jest w lepszej formie od Fabregasa, czy Xaviego nawet.

0

Suavemente
Popieram ;p polemika, czy jak kto każdy to nazwał skończona, dobrze powiedziane, peace i trzymam kciuki za Kesslera :D

0

Dalej twierdzisz, że się kłóciłem. Nie widzę podstaw, poza tym nie czas i pora na to, gdyż walka trwa ;]

0

Suavemente
Za Kesslerem :] niech coś tam się zmienia na tronie, żeby faworyt i dotychczasowy mistrz stracił mistrzostwo.

0

I kto tu nie upiera się przy swoim? :) wcale nie zacząłem się kłócić, ale jeśli dyskusji nie umiesz odróżnić od kłótni, to twój problem kolego.

0

Nie mam już gg. Przykro mi. Poza tym zakończyliśmy już i ZGADZAM SIĘ Z SUAVEMENTE polecam tę walkę.

0

I vice versa

0

Suavemente
Chciałem coś napisać, ale już mi się nie chce dyskutować, wolę obejrzeć jakiś film ;> żegnam wszystkich i czekam na derby Barcelony ;)

0

A ja nie pytałem Hummelsa, tylko osoby tutaj zgromadzone. Powiedziałeś, że twoim zdaniem wylecieć nie powinien i tyle. Żegnam.

0

Wskaż mi wers, w którym skrytykowałem TWOJE podejście do tej kartki ... cały czas odnosiłeś się do Hummelsa, a dopiero teraz powiedziałeś, że też tak uważasz.

0

A ja mam swoje zdanie, bo każdy może je mieć, prawda? Poza tym już dawno napisałem, że nie chce mi się o tym dywagować, to widzę, że starasz się usilnie ciągnąć to cały czas :) czytaj ze zrozumieniem.

0

Ale skończyłeś już? Zapytałem po prostu ludzi tutaj obecnych, wiadomo, że on powie, że to nie miało znaczenia, bo jak by to wyglądało w mediach, żeby szukać usprawiedliwienia grając piach w drugiej połowie ... daj nr to zadzwonię.

0

Kosmo
Ale grała też w przewadze i nie strzeliła karnego na 3:1, a potem przyjęła na 2:2.

0

Irytujące wnioski wysnuwasz, skoro uważasz, że płaczę. Dobranoc, nie chce mi się ciągnąć tego tematu. ;)

0

Suavemente
A czy ja sieję panikę? Po prostu moim zdaniem to był faul na żółtą kartkę, to Ty upierasz się przy swoim i chcesz, żeby przyznać Ci rację. Byłem centralnie bezstronny w tym meczu, bo ani do jednej, ani do drugiej drużyny nie pałam jakąkolwiek sympatią.

0

Suavemente
Do karnego Bayern wcale nie był lepszy. Faktycznie, ostatnie 20 minut BVB nie istniała. Był lepszy, ale w futbolu bywa często tak, że można być lepszym i przegrać.

0

Suavemente
Teraz tak mówi, poza tym ja nie twierdzę, że Bayern nie wygrałby wyżej. A moim zdaniem najlepszy na boisku był Martinez i Schweinsteiger.

0

Najlepsze jest to, że wszyscy się zachwycają Robbenem... bohater, wielki Arjen, ale przez bramkę w ostatnich minutach, bo to, że dwie, czy trzy setki w pierwszej połowię zepsuł, to nikt nie będzie pamiętał. Wyobrażacie sobie, żeby obrońca dał się ograć trzy razy, a tylko raz zatrzymał napastnika? Okrzyknęliby go niewypałem... i to jest właśnie niesprawiedliwa dysproporcja pozycji. Cholernie mnie to boli.
PS Dante powinien wylecieć (?).

0

Mam nadzieję, że ta nomen omen brazylijska telenowela jak najszybciej dobiegnie końca, bo mnie osobiście już zaczyna nudzić ...

0

Thiago zostaje. Koniec kropka!

0

Taki młodszy Iniesta.

0

... chciałbym, żeby tak było.

0

Sorki za odejście do tematu, choć i tak pewnie większość z Was wie, że VV na 95% trafi do Monaco ... drugie PSG rośnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?