szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Espanyol może być w najgorszej formie, ale nigdy, przenigdy nie można nikogo lekceważyć, a co dopiero rywala w derbach ...
0
A na orange sport w sport raporcie słowa pani redaktor: ,,Messi wyśrubował swój rekord, a dodajmy, że Barcelona wygrała 2:0 ..."
0
A jeszcze Malaga sprawia dziś sensację :), chociaż przy obecnej grze obydwu drużyn, to raczej niespodzianka byłaby, a nie sensacja.
0
No i proszę :) wejście smoka
0
I dlatego powinien grać Adriano ... co z tego, że też gra słabiej w obronie, skoro w ataku bije na głowę w obecnej formie Alvesa.
0
Szkoda gola, ale co robi Alves? Za napastnikiem, zamiast stać za jego plecami i patrzeć jak dobija ... btw świetna instynktowna interwencja VV.
0
Ech :(
0
On strzela bramki i to jakie ... komety takie, że szok i sama morda zaczyna się drzeć! :D
0
Bardzo jestem ciekaw pierwszego występu Abidala po tej przerwie. Jak forma, kondycja i sprawność ... mam nadzieję, że niedługo się doczekam i ujrzę Erica na murawie :)
0
Scorpion222 Masz trochę racji, ale z drugiej strony, ja wolałbym oglądać mimo wszystko Barcelonę z kimkolwiek, aniżeli nawet 2 zespoły z miejsc 3-6. A druga sprawa, to ATM wcale złego meczu nie zagrało. Gdyby nie to trafienie Adriano mogłoby być ciężko rozerwać tę defensywę, bo żadnego strzału nie oddała Blaugrana aż do tego okienka Brazylijczyka.
0
Super mecz, ale dla mnie i tak mimo wszystkich błędów Adriano, osłoda tego meczu. W takim momencie takiego gola strzelić! I po raz kolejny wydarłem się w stylu ,,OOOOOOOOOoooooooooooooooo aaaaaaaahhahaha" po raz kolejny odzew z drugiego pokoju ,,zamknij tę mordę kur*a" :) ale warto hehehe
0
BiegunFCB, dokładnie, bo większość z nich nie kibicuje, tylko utrzymuje trend niestety ... bo Barcelona jest na topie, to trzeba im kibicować. Zacznie wygrywać Real, to stwierdzą, że jednak od zawsze kibicowali królewskim.
0
No i po takich wypowiedziach widać, że jest tragiczna atmosfera w szatni Realu, co skutkuje wynikami ... ale kogo? kogo to interesuje :)
0
Uwielbiam zaangażowanie i wolę walki Jordiego ... :) gość jest niesamowicie nieustępliwy
0
Teraz to może sobie mówić :p bo gdyby było 5 punktów straty, to by mówił o równej walce do końca.
0
Tak czy siak, Messi do końca roku strzeli jeszcze kilka bramek (jestem przekonany) i nie będzie problemu, że jeden, czy dwa gole były zdobyte w sposób kontrowersyjny ...
0
Ja też za Andresem :) od zawsze...
0
http://www .
0
@konieczny171 a wyobrażasz sobie Messiego w innej koszulce, niż Barcelony? :D (oczywiście oprócz barw narodowych)
0
Stambuł ...
0
Ja myślę, że na Arsenal trafimy.
0
Trzeba wziąć też pod uwagę jak grała kiedyś a jak gra dziś defensywa klubów, zwłaszcza przeciwko Barcelonie. Poziom obrony na przestrzeni kilkudziesięciu lat wzrósł przynajmniej i klasę.
0
Sanchez robi ogromną robotę owszem, sam Guardiola cały czas powtarzał, że on wykonuje jego założenia taktyczne, w których strzelani bramek nie jest podstawową rzeczą. Oczywiście, że dobrze, jeśli coś ugra, czy asystuje, ma robić wokół siebie szum, odciągać rywali od Messiego i robić miejsce innym. Z mojej strony brakuje mi tylko pojedynków 1 na 1, no i trochę za często przewraca się w polu karnym, a z drugiej strony on sam chyba wie, że główną postacią (niepodważalnie) w Barcelonie jest Messi i on takim typem zawodnika jak w Udinese nie będzie. Z meczu na mecz gra coraz lepiej, chociaż do ideału de facto mu daleko. Dobry występ z Betisem, a co do samego meczu, tak jak kiedyś to powiedział Pique ... takimi meczami zdobywa się mistrzostwo, chociaż na rozprawianie na temat bycia najlepszym w La Liga jest jeszcze za wcześnie. Obyśmy cieszyli się na koniec sezonu.
0
Super Messi w pierwszej połowie, baaaardzo ważne 3 punkty, bo niemiłosiernie trudny teren, ale passa przełamana :), odetchnąłem z ulgą po ostatnim gwizdku w tym meczu. Szkoda tylko kontuzji Fabregasa.
0
No właśnie i już 1:1 ;)
0
:D fajnie, że Real przegrywa, ale i tak pewnie ugrają pulę, chociaż liczę na małą niespodziankę :))
0
Co strzelił z prawej nogi w meczu z Bilbao ... klasa :) mocno, celnie i skutecznie przede wszystkim ... ogólnie fantastyczny mecz całej Barcelony.
0
Ja mam 22 lata bez 3 miesięcy w życiu nie zapaliłem i nie zapalę :) jednak, chętnie namówiłbym do rzucenia moich rodziców ... :(
0
Jakieś skróty bramek ktoś ma? Bo ze szkoły przyszedłem niedawno i tylko trzecią widziałem :( zawsze jak gramy super spotkanie to całości nie jest mi dane obejrzeć.
0
Po tych akcjach ze Spartakiem już było widać, że dos Andres wraca :), zwłaszcza jak zabawił się z obrońcami w narożniku, no a mecz z Levante tylko utwierdził w przekonaniu, że Iniesta znów jest w formie. ;)