szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, moim zdaniem to leży w sercu zawodników i to robi różnicę ... i przyjemność z gry.
0
Tak! Hura! :D
0
No i minutka ;)
0
Nie wierzę, żeby Real dał radę wyszarpać remis (swoją drogą jak to brzmi :)), z racji braku konsekwencji w działaniach, którego Barcelonie czasami jest aż zanadto, jedynie co może im pomóc to odrobina szczęścia.
0
A mnie to cieszy niezmiernie z racji tego, że liga hiszpańska w końcu zaczęła się wyrównywać? Słabsze teoretycznie zespoły pokazują, że nie muszą wydawać setek milionów na piłkarzy, żeby pokonywać tych najlepszych. Brawa, nawet jeśli Betis tego meczu nie wygra (choć nie ukrywam, iż liczę na urwanie punktów Realowi :)), to za świetną grę w lidze do tej pory. Fajny futbol i braku kompleksów.
0
To prawda, niestety w tym sezonie to już kompletnie jesteśmy uzależnieni od Messiego. Wiadomo, że drużyna jest ważna i poza Argentyńczykiem daje się odczuć brak takich piłkarzy jak Iniesta, czy Xavi, którzy są geniuszami na swoich pozycjach, ale kiedy nie idzie Messiemu, mimo, że inni grają kapitalnie ... jest po prostu ciężko, niestety...
0
Ras White Nigga
W sumie wiem, że nie ma obowiązku, ale sam byłbym zniesmaczony i zdegustowany :D
0
SInMistico
W sumie ciężko przewidzieć co działoby się po przerwie, gdyby Szachtar zszedł do szatni przegrywając 1:2 ;). Teraz nie ma w sumie co gdybać, chociaż moim zdaniem tak czy siak by wygrali, może nie tak zdecydowanie.
Z drugiej strony, gdyby taka rzecz stała się na stadionie pokroju CN, a mecz miałby ważniejszą rangę, to na pewno cały piłkarski świat by się ruszył :p
0
SinMistico
To prawda, z pewnością 99,9 % piłkarzy nawet nie ruszyłoby do tej piłki, ale trafił się typ, który z tego skorzystał :D. Wybaczę mu to, jeśli nie wygrają z Juve w następnej kolejce.
0
Nie ma obowiązku oddania piłki ... tak więc nie wiem, dlaczego miałby go nie uznać.
0
Szachtar i Juve
0
Juventus nie przegra ludzie ;) zbyt doświadczony zespół, poza tym skoro remis ustawia obydwa zespoły ... ? A druga sprawa debiutant w LM też mam nadzieję, że powalczy o punkty, mimo, że będą one bez znaczenia. :) Bo Chelsea jest dnem :D
0
Teraz, gdyby nie Mata, Oscar i Hazard ... to ta Chelsea skończyłaby Premier League w środku tabeli ...
0
Wydaje mi się, że bezpośrednie starcie, a potem bilans.
0
No szkoda, bo liczyłem na jakąś bramkę w drugiej połowie i odrobinę ciekawszy mecz, ale najważniejsze, że VV nic się nie stało przy starciu z Welingtonem no i zero z tyłu oczywiście. :)
0
Połowa bez historii i dobrze :) no poza 350. bramką w rozgrywkach LM. Oniemiałem po kiwce Iniesty na skrzydle ... ach cudowna technika :)
0
No i proszę zrugaliśmy ich trochę i gol hehe
0
Chociażby ta sprzed sezonu, gdy grała finał ligi europejskiej z AM...
0
Woooow co za gol Benzemy!! Szacunek!
0
No i chyba nadzieja prysła na stratę punktów przez Real.
0
O Benzema ładnie ustrzelił :/
0
Faktycznie, szkoda, że ten strzał Iniesty wylądował na słupku, bo fantastyczny naprawdę. :D a już wydarłem mordę :p
0
Real 4:1 czuję
0
Messi strzelił bodajże już 77 bramek.
0
Naprawdę zaczyna mnie martwić ilość straconych bramek... tak jak w poprzednim sezonie nie traciliśmy ich prawie w ogóle, bo tam kilka naprawdę ładnych kolejek było bez straty bramki na CN, tak teraz zarówno u siebie jak i na wyjeździe strzelają nam ich mnóstwo. To niepokoi, bo gdy przyjdzie rywal z lepszą defensywą, a do tego lepszym napadem, to możemy mieć niestety biedę!
0
A mi właśnie podoba się ocena Songa, dużo uwagi zwracam na jego występy w pierwszej jedenastce i moim zdaniem ocena jak najbardziej zasłużona.
0
Ma ktoś link do meczu Barcelonki B?
0
Mnie to fascynuje, dlaczego nie mogli tak zagrać jak w doliczonym czasie gry przez ostatnie 7-10 minut, wiem, że taka gra wymaga sił, ale przecież to najlepsi piłkarze świata. Szkoda, że przyjęło się, że ooo gramy z Barceloną, to zagramy podstawową taktyką 1-9-1-0 ... to boli, bo naprawdę zabijana jest wirtuozeria gry w piłkę...
0
Od tego jest chyba forum, żeby sobie podyskutować, nieprawdaż? Więc nie widzę w tym nic złego.
0
Właśnie chyba paradoksalnie na wyjeździe będzie łatwiej, bo Celtic nie będzie mógł zagrać tak defensywnie jak na CN. Mimo wszystko swoje boisko do czegoś zobowiązuje, a w związku z tym być może zostawią Barcelonie odrobinę więcej miejsca, a wiadomo czym to może skutkować :D zabawię się w eksperta i typuję 1:3. :)