0

Akurat Sanchez po wejściu zrobił więcej, niż większość atakujących przez 2 mecze z Realem.

0

Brak rywalizacji praktycznie powoduje , że nasze gwiazdy nie dają już tyle z siebie ... a i lekki kryzys dochodzi do tego, co daje opłakane efekty.

0

Sory, ale nie było karnego na koniec. Mnie to troszkę irytuję, nie tylko w Barcelonie, ale ogólnie. Ktoś ma piłkę na strzał, to lepiej się przewrócić, bo może karny ... ech :(

0

LFPfan ...
masz rację, aczkolwiek, nawet wygrywając 5:0 część podań jest bezproduktywnych, bo nie każde prowadzi do celu. Nomen omen z Milanem Barcelona musi zagrać najlepszy mecz w sezonie.

0

Piszecie, że wku**a Was bezproduktywność podań Barcelony ... gdy wygrywali, to wam jakoś to nie przeszkadzało, nie umiecie się pogodzić z porażką niestety, mi też jest ciężko, ale pamiętajcie, że to właśnie wierność po porażkach czyni kibica prawdziwym.

0

Trochę szczęścia na początku brakowało, bo gdybyśmy bramkę jednak szybko strzelili i potem zaczęli grać swoją piłkę (co od niedawna też niestety sprawia nam trudność) to mecz potoczyłby się inaczej, ale stało się jak się stało. Długa piłka na szybkich napastników jak najbardziej przyniosła pożądany skutek. Martwi, że nie potrafimy przeciwstawić się lepszym ekipom. Boję się, że z Milanem będzie podobnie, ale w takim zestawieniu w środku po prostu nie można wygrać meczu z drużynami, które stawiają przeciwko Barcelonie fizyczny aspekty gry, bo po prostu nie ma kto tych piłek w środku wygrywać ... i ta myśl od razu przyszła mi do głowy jak zobaczyłem wyjściową jedenastkę. Niestety ...

0

Obym się mylił, ale boję się, że będziemy prowadzić 2:0 i ... no właśnie, bramka dla Milanu tak naprawdę przekreśla nasze szanse praktycznie w stu procentach.

0

Przecież to będzie jak z Interem ... niestety. Autobusik konkretny no i może coś się uda ustrzelić. Takie są realia, a każdy wie, że Barcelona nie strzela z dystansu, a szkoda, bo to może byłoby rozwiązanie.

0

Barcatikitaka ... dokładnie, było sporo sytuacji, gdy Messi minął dwóch, czy trzech rywali i będąc na 25-18 metrze dalej robił kółeczka i starał się podać lub dalej dryblować. Szkoda ... ale będzie lepiej.

0

Właśnie niedokładność podań mnie przerażała ... a co do dwumeczu. Wiem, że takie pisanie po fakcie jest pewnym rodzajem wymądrzania się, ale po losowaniu cholernie bałem się tego dwumeczu, Barcelona już od kilku lat ma spadek formy na początku roku kalendarzowego, a Milan ... zaczął grać coraz lepiej. Liczę na wsparcie kibiców na CN, murawę i determinację najlepszych zawodników świata.

0

... ech

0

Jedynie czego żałuję to niewykorzystanych sytuacji Alexisa, bo sama gra jest ... dostateczna. Oczywiście można wymagać od piłkarza takiego formatu znacznie więcej, ale dochodzenie do sytuacji strzeleckich naprawdę ma na wysokim poziomie.

0

Otóż to ... kibice Barcelony to najbardziej rozpieszczeni kibice świata...

0

Sorki, że odbiegam od tematu, ale czy jeśli ktoś oglądał dzisiaj(wczoraj) Arsenal-Bayern, to też miał wrażenie, że Muller w pierwszej połowie też dostał żółtą kartkę? Czy tylko mi się coś usrało ... ?

0

Ech ...

0

Kwestia ogrania z murawą moim zdaniem. Na Camp Nou będzie łatwiej na pewno ... kibice, zwilżone boisko o normalnej długości, a nie tak jak na SB pół metra trawnik wysuszony do cna, choć fakt faktem remis na wyjeździe złym rezultatem nie jest, aczkolwiek wygrana nad odwiecznym rywalem na ich boisku byłaby bardzo słodka :).

0

Szkoda, bo ta 3cia bramka chyba ze spalonego, co ? ;)

0

Ostatni stoję ... a tak na poważnie to już pewne na 100%, że nie przedłuży?

0

A moim zdaniem póki co Tello jest zawodnikiem grającym lepiej jako zmiennik, świeżość i przebojowość na podmęczonych rywali działa jak woda na młyn. No i Thiago fakt, słabszy mecz, tak więc lepiej nie ryzykować, bo to mimo wszystko puchar i brak wygranej lub bramkowego remisu wyższego, niż u siebie daje porażkę...

0

FaneQ
Dokładnie, ja też o Iniestę bym prosił heheh :) co do tematu, to śmieszny :)

0

Czas pokaże ...

0

Ronaldo startował z lepszego pułapu, bo miał odgórnie głos od Bruno Alvesa, a Messi ... no cóż. Od Argentyny nie mógł mieć hehehe :)

0

Xavi6

tak, zgadzam się :) tylko, że mi Ronaldinho kojarzy się z takim rwanym balansem, a Andres tak jakby ,,płynął" :) nie ubliżając w żaden sposób Rooniemu :)

0

Kocham sposób prowadzenia piłki przez Iniestę .... jego ruchy, balans ciałem. Ach! :)

0

Jeśli każdy z ataku zacząłby grać na 80% możliwości, to każdy mecz 4+ by się kończył, potencjał takich zawodników jak Pedro, Sanchez, Villa moim zdaniem jest nieograniczony.

0

Wolałbym Ville od Tello, z racji tego, że David ma już swoje lata i trzeba go wykorzystać (bez skojarzeń :P) doszczętnie, póki gra niech daje drużynie maksimum.

0

A ja niestety czuję baaaardzo trudny mecz ... i obym się mylił!

0

To pewnie też wałek z racji tego dnia pseudo prima aprilis w Hiszpanii ...

0

Idol, co tu dużo mówić, wzór do naśladowania, podobnie jak Puyol...

0

Tello nie może grać od pierwszych minut, bo na zmęczonego rywala, z jego szybkością i zwrotnością w 60.-65. minucie da o wiele więcej. Tak mi się wydaję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?