szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AduŚ07 Real odkrył zdalne faule, a wy się śmiejecie.
1
@szela1899 Śmiem wątpić, że dźwigną presję gry, nawet jako zmiennicy.
2
@Luciano99 kurwa .... Po coś to pisał?
2
@Kubajnos345 fantastyczna wiadomość!
2
@Gibbon_FCB no i chłop prawdę powiedział. :)
1
@PawkoFCB koniec mistrzostw, do widzenia. XD
1
Wielki Guler nie może się pogodzić. Biedactwo. Hahaha
1
Real z dupy strzelił 3 bramki dzisiaj, a Bayern drżał o wynik, komedia. Generalnie Real mógłby mieć jedną bramkę, która akurat Neuer wybronił.
0
Akurat tutaj ta czerwona to gówno zmieniła, bo Bayern gniótł ten Real od 30 minut, co nie zmienia faktu, że brawo Luiza Diaz.
Rozumiem, że za prowokacyjne brawa Winicjusza będą konsekwencje?
2
W której minucie Real wrzuci? Ja strzelam, że w 88.
3
@Krystiansigma2734 po pięknej akcji, w której Rudiger faulował gościa, a Real pobiegł z kontra. :D
1
Tak, tak, na konferencji nie rozmawiamy o sędziach. To już pewne.
1
Oni to przejebia. Pan arbiter się o to postara. :D
1
Kary Hejn!!! Lać ich.
9
Ej, przy tylu sytuacjach co my w dwumeczu z AM, Real strzeliłby jakieś 11 bramek.
0
Włączyłem dopiero mecz i nie wierzę. Dobrze, że Baja szybko odpowiedział.
1
@AmigoBlancos jak Bayern wrzuci jako pierwszy bramkę, to tam może być pogrom. Ale... znając Real to pewnie przejdą w karnych. xD
2
@novy1899 fakt, non stop w ruchu, noga włożona wszędzie, nieustępliwy, raczej dobre porównanie imo. :)
0
Gdyby Gavi miał warunki Bernala, to byłby światowy top, choć i tak uważam, że za chwilę (znów) stanie się kluczowa postacią. Mam nadzieję z kolei, że Bernal nie okaże się szklany.
0
@FIJI bo gra Yamal.
0
@Kubajnos345 ej, niegłupie. :D
6
@mercurial2000 ja to po takich meczach nie oglądam żadnych powtórek, bo mnie zalewa krew prawie tak samo jak wczoraj Fermina, czy Ruggeriego.
1
@Gary Raczej nie zniszczy mojego budżetu, ale tak jak to nazwałeś, wewnętrzny żyd mi na to nie pozwala, dodatkowo że miałbym jechać sam. :D
Absolutnie nie mam żadnej ekipy.
3
Szczerze? Doświadczony stoper, który będzie trzymał defensywę i klasyczna 9 i już w tym momencie jesteśmy w stanie rywalizować.
Śmiem stwierdzić, że nawet sam stoper pozwoliłby już się liczyć bardziej w Europie.
1
@ranger3120 byłem na meczu ligowym i podczas klasyku w Barcelonie. ;)
@pt9 ja wczoraj poczułem, że potrzebuję pojechać na mecz, bo znów mnie dopadł ten zapał kibicowania jak kilka ładnych lat temu.
0
@bartekvisca No dobra, ale kilkaset euro... jednak trochę boli. Zważywszy, że trzeba też polecieć, gdzieś spać... bardziej myślałem o najbliższym z Celtą lub... no właśnie już po klasyku, z Betisem.
0
Trochę żałuję kasy na spotkanie Barcelony z Realem, ale myślicie, że warto jeszcze jechać na mecz po el Clasico? Istnieje szansa, że matematycznie będziemy majstrami, więc pytanie, czy warto pakować kilka koła na towarzyski mecz. :D
0
@RobsonPL ja się totalnie pod tym podpisuje. Absolutnie każda stykowa sytuacja była dla AM. Wybijanie nas z rytmu, chociaż akurat ta przerwa z Ferminem to oczywiście naturalna kwestia, ale z drugiej strony, dlaczego Fermin musiał czekać na wejście, ale Ruggeri już nie? Wszedł od razu.
Co do skuteczności, chyba bardziej boli mnie to, że Atletico trafiło 90% okazji, a my... no właśnie.
0
@BobbyD ja niestety też. Potem dziwne, że spada zainteresowanie piłką. I tak, ja też nie mogę tego do końca przetworzyć, tym bardziej, że naprawdę byliśmy lepsi...
0
@kaamil1910 jeśli Twoje słowa się sprawdzą, to Cię znajdę...