0

@GeneralXavi tylko, że ta Barcelona nie gra źle. Każda z topowych drużyn z tyłu sytuacji wrzuca 2-3 bramki...

1

Odpadamy i nawet nie ma komu kibicowac... Mam za Niemców kciuki trzymać? XD

2

Paczta. Yamalu będzie chciał zrobić karnego i ten farfocel z gwizdkiem wrzuci mu żółtko.

1

Bez kartki, dziękuję.

0

@FanBarcy22 co by nie mówić chłopa gra 70 minut, a wchodzi troglodyta, który ma siłę konia, to co się dziwić.

0

@QQL5 do czego?

4

Mieliśmy akcje na 3-4 bramki. Dostajemy czerwo. Oni mają pół akcji, strzelają dwie.

4

Ten sędzia się nadaje do okręgówki. On totalnie nie dźwignął tego meczu.

0

@Barca_bwo przecież po to wszedł. Gramy agresywnie, jak AM.

1

Na tego Grizmana to nie mogę patrzeć.

0

@ProMILs ba, nam nie dają karnego za ustawianie piłki ręką przez obrońcę. XD

5

No podają sobie w polu karnym. Chłop ustawia piłkę ręką i udaje, że wznawia z 5. Hahaha co to za cyrk.

2

Ej, co to było? Hahahahaha

1

@macio_944 to prawda. My gramy naprawdę niezły mecz.

2

Po co on rysuje te linie jak są krok przed nią?

2

Syp kartkami lajzo.

0

Brak skuteczności. My byśmy naprawdę mecze wygrywali bez problemu trafiając połowę sytuacji....

0

@Nazio_87 miał żółtą... My będziemy jeszcze bardziej narażeni na kontry.

0

Bez Pedriego? Czyli zatrzymywanie kontrataków i strach o kolejną czerwona?

0

@KamQiX ostatniego meczu w Madrycie nie brałbym jako wyznacznika.... Moim zdaniem przegrana dzisiaj wyklucza nas praktycznie z walki.

3

Simeone zaraz pozmienia ludzi z kartkami i dalej nas będą kopać i tyle...

2

Jeśli my tu nie ugramy chociaż remisu, to niestety, ale dostajemy na łeb w dwumeczu.

0

Przecież to jest absolutnie najgorszy scenariusz. Nie dość, że te gówno będzie się murowali, to jeszcze grają w przewadze i wjebali nam bramkę po wolnym. No hit.

2

Fajnie. Rok w pierdolony rok to samo.

0

Dobrze, niech dalej nas kopia, bez konsekwencji, to czemu mają tak nie grać? Nam chyba muszą nogi połamać.

0

Czyli co, my będziemy się murować, żeby nie stracić bramki?

1

No i pozamiatane. Hahahahaha. Klasyk. Ja pierdole

0

No i paczta. Zajebie nam czerwo.

0

@AduŚ07 aut może będzie.

1

Zajebał mu kopa na wysokości piszczela i chuj, nie ma kartki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?