szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi tylko, że ta Barcelona nie gra źle. Każda z topowych drużyn z tyłu sytuacji wrzuca 2-3 bramki...
1
Odpadamy i nawet nie ma komu kibicowac... Mam za Niemców kciuki trzymać? XD
2
Paczta. Yamalu będzie chciał zrobić karnego i ten farfocel z gwizdkiem wrzuci mu żółtko.
1
Bez kartki, dziękuję.
0
@FanBarcy22 co by nie mówić chłopa gra 70 minut, a wchodzi troglodyta, który ma siłę konia, to co się dziwić.
0
@QQL5 do czego?
4
Mieliśmy akcje na 3-4 bramki. Dostajemy czerwo. Oni mają pół akcji, strzelają dwie.
4
Ten sędzia się nadaje do okręgówki. On totalnie nie dźwignął tego meczu.
0
@Barca_bwo przecież po to wszedł. Gramy agresywnie, jak AM.
1
Na tego Grizmana to nie mogę patrzeć.
0
@ProMILs ba, nam nie dają karnego za ustawianie piłki ręką przez obrońcę. XD
5
No podają sobie w polu karnym. Chłop ustawia piłkę ręką i udaje, że wznawia z 5. Hahaha co to za cyrk.
2
Ej, co to było? Hahahahaha
1
@macio_944 to prawda. My gramy naprawdę niezły mecz.
2
Po co on rysuje te linie jak są krok przed nią?
2
Syp kartkami lajzo.
0
Brak skuteczności. My byśmy naprawdę mecze wygrywali bez problemu trafiając połowę sytuacji....
0
@Nazio_87 miał żółtą... My będziemy jeszcze bardziej narażeni na kontry.
0
Bez Pedriego? Czyli zatrzymywanie kontrataków i strach o kolejną czerwona?
0
@KamQiX ostatniego meczu w Madrycie nie brałbym jako wyznacznika.... Moim zdaniem przegrana dzisiaj wyklucza nas praktycznie z walki.
3
Simeone zaraz pozmienia ludzi z kartkami i dalej nas będą kopać i tyle...
2
Jeśli my tu nie ugramy chociaż remisu, to niestety, ale dostajemy na łeb w dwumeczu.
0
Przecież to jest absolutnie najgorszy scenariusz. Nie dość, że te gówno będzie się murowali, to jeszcze grają w przewadze i wjebali nam bramkę po wolnym. No hit.
2
Fajnie. Rok w pierdolony rok to samo.
0
Dobrze, niech dalej nas kopia, bez konsekwencji, to czemu mają tak nie grać? Nam chyba muszą nogi połamać.
0
Czyli co, my będziemy się murować, żeby nie stracić bramki?
1
No i pozamiatane. Hahahahaha. Klasyk. Ja pierdole
0
No i paczta. Zajebie nam czerwo.
0
@AduŚ07 aut może będzie.
1
Zajebał mu kopa na wysokości piszczela i chuj, nie ma kartki xD