0

@_Synapsy_ Zostaje Araujo i Garcia, ale kto na DM? :D

3

@dzefrej234 wait, what? Toć to w drugą stronę zadziała. :D

0

@Fog_W_1899 Jeśli trafimy, bo wierzę, że w pierwszych minutach one nadejdą, swoje sytuacje na początku meczu, to Atletico będzie grało z fekaliami w gaciach, wtedy ich połkniemy imo.

0

@CinekPL85 ciekawie wyglądałaby wtedy lewa strona. Rozumiem, że Balde na LB?

1

No cóż. Zainwestujemy jakieś pieniążki na Real w takim razie...

1

@Frimpong albo białe wino i zrób sobie Prosecco.

0

@Rastafarnianin Daniele Bonera teraz.

0

@kch no już teraz, to tak. Chodziło mi bardziej o wyjście na drugą połowę w meczu na CN.
Na Metropolitano musimy cisnąć, jasna sprawa.

0

I tak się zastanawiam co byłoby, gdybyśmy oddali inicjatywę w LM... Oni nie potrafią grać pozycyjnej piłki.

10

No kurwa zamiast powiedzieć, że sędziowie dali ciała przy tej akcji, to musi być wzmianka o Negreirze. No jakim to trzeba być dzbanem. Niech ten pachołek zostanie ich trenerem jak najdłużej.

1

@polokola proszę bardzo. Mówisz, masz.

0

@FCBparasiempre 6 raz z rzędu półfinał LM... o ludzie.

1

@fcbarcafan19 chłop zajarany swoją pracą.
Jakim to trzeba być tumanem... masakra.

0

@Mroziu Atletico zacznie w 10 i karny w pierwszej minucie dla nas.

0

@Kamiloza91 mam to samo. Absolutnie nie ma nawet kszty sympatii do kogokolwiek.

0

Nie bedziemy pierwsi, no trudno. :)

0

@RosjaninBut dlatego obrońca jest zawsze w takich sytuacjach pokrzywdzony, bo napastnik może zrobić wszystko. Obrońca nic.
Ale jeśli gwizdnął faul, to się z niego wybroni.

3

Ta czerwona Cubarsiego to jest totalnie do wybronienia i jeśli mam być szczery, to raczej zasłużona. Ale będąc konsekwentnym... No właśnie, dużo sytuacji kontrowersyjnych nie było w ten sposób interpretowane. Najbardziej analogicznymi sytuacjami to jedna, jedyna żółta kartka dla Koke no i oczywiście piłka ręczna w polu karnym AM.
Najbardziej boli ta niekonsekwencja, serio...

0

@Coutinho007 trzeba liczyć, że Sporting przejdzie i im kibicować. :v

1

Panie, kutafonie, ekhm, sędzio, mission complete.
Nikogo pan nie wykartkowal na rewanż po stronie z AM, brawo.

1

@Sulimo oj dali, nawet nie jestem jakoś mocno wkurwiony. Tylko i wyłącznie o skuteczność. Poza tym? Naprawdę dają z siebie wszystko.

0

@totalcrack końcówka Polski z Japonią, widzisz mnie? :v

0

@626 no Gavi słabiutko, ale chyba miał po prostu walczyć, ciągać i przerywać.

6

Trzy minuty. 3. Trzy... Hahahah za same zmiany to więcej powinien doliczyć.

4

Kurwa, ależ szkoda mi tego chłopaka. Zasługuje na tego gola dziś.

1

@GeneralXavi niestety...

25

Ten sędzia jest najebany. Innej opcji nie widzę.

0

@kulek22 dostał.

3

A co tu było? Pęd powietrza?

0

@Coutinho007 jak odpadniemy*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?