szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_Synapsy_ Zostaje Araujo i Garcia, ale kto na DM? :D
3
@dzefrej234 wait, what? Toć to w drugą stronę zadziała. :D
0
@Fog_W_1899 Jeśli trafimy, bo wierzę, że w pierwszych minutach one nadejdą, swoje sytuacje na początku meczu, to Atletico będzie grało z fekaliami w gaciach, wtedy ich połkniemy imo.
0
@CinekPL85 ciekawie wyglądałaby wtedy lewa strona. Rozumiem, że Balde na LB?
1
No cóż. Zainwestujemy jakieś pieniążki na Real w takim razie...
1
@Frimpong albo białe wino i zrób sobie Prosecco.
0
@Rastafarnianin Daniele Bonera teraz.
0
@kch no już teraz, to tak. Chodziło mi bardziej o wyjście na drugą połowę w meczu na CN.
Na Metropolitano musimy cisnąć, jasna sprawa.
0
I tak się zastanawiam co byłoby, gdybyśmy oddali inicjatywę w LM... Oni nie potrafią grać pozycyjnej piłki.
10
No kurwa zamiast powiedzieć, że sędziowie dali ciała przy tej akcji, to musi być wzmianka o Negreirze. No jakim to trzeba być dzbanem. Niech ten pachołek zostanie ich trenerem jak najdłużej.
1
@polokola proszę bardzo. Mówisz, masz.
0
@FCBparasiempre 6 raz z rzędu półfinał LM... o ludzie.
1
@fcbarcafan19 chłop zajarany swoją pracą.
Jakim to trzeba być tumanem... masakra.
0
@Mroziu Atletico zacznie w 10 i karny w pierwszej minucie dla nas.
0
@Kamiloza91 mam to samo. Absolutnie nie ma nawet kszty sympatii do kogokolwiek.
0
Nie bedziemy pierwsi, no trudno. :)
0
@RosjaninBut dlatego obrońca jest zawsze w takich sytuacjach pokrzywdzony, bo napastnik może zrobić wszystko. Obrońca nic.
Ale jeśli gwizdnął faul, to się z niego wybroni.
3
Ta czerwona Cubarsiego to jest totalnie do wybronienia i jeśli mam być szczery, to raczej zasłużona. Ale będąc konsekwentnym... No właśnie, dużo sytuacji kontrowersyjnych nie było w ten sposób interpretowane. Najbardziej analogicznymi sytuacjami to jedna, jedyna żółta kartka dla Koke no i oczywiście piłka ręczna w polu karnym AM.
Najbardziej boli ta niekonsekwencja, serio...
0
@Coutinho007 trzeba liczyć, że Sporting przejdzie i im kibicować. :v
1
Panie, kutafonie, ekhm, sędzio, mission complete.
Nikogo pan nie wykartkowal na rewanż po stronie z AM, brawo.
1
@Sulimo oj dali, nawet nie jestem jakoś mocno wkurwiony. Tylko i wyłącznie o skuteczność. Poza tym? Naprawdę dają z siebie wszystko.
0
@totalcrack końcówka Polski z Japonią, widzisz mnie? :v
0
@626 no Gavi słabiutko, ale chyba miał po prostu walczyć, ciągać i przerywać.
6
Trzy minuty. 3. Trzy... Hahahah za same zmiany to więcej powinien doliczyć.
4
Kurwa, ależ szkoda mi tego chłopaka. Zasługuje na tego gola dziś.
1
@GeneralXavi niestety...
25
Ten sędzia jest najebany. Innej opcji nie widzę.
0
@kulek22 dostał.
3
A co tu było? Pęd powietrza?
0
@Coutinho007 jak odpadniemy*