1

Tu nie ma co debatować. Bernal. Koniec.

0

@michaleu Ten puchar króla przeboje, niech tylko wezmą odwet w LM...

0

Ale chłop prawdę mówi. Nikt nie chce grać przeciwko takiemu troglodycie...

0

@takisobiektos i z reguły właśnie angole zbierali regularny wpierdziel od Barcelony i Realu. :D

1

@takisobiektos Ale liga angielska to najlepsza liga świata i Barcelona nie byłaby w top 6, więc... trzeba włączyć myślenie na ten temat.

6

Czy w związku z wczorajszym wynikiem walimy wszystkich na łeb i można byłoby już teraz przyznać nam tytuł?

2

@koniczila dzisiaj lecimy na 3:1. 1:0, Newcastle się otwiera, wrzucamy 2:0, potem jest 2:1 i znów wrzucamy po kontrze. :)
Stawiajcie majątki.

2

@APTAPT za to, ile zdobył złotych piłek.

5

Najciekawsze jest to, że ten Real będzie naprawdę się liczył w walce o tytuł. :)
Ot paradoks.

0

No chłop w takim wieku, że mógłby być obronca na lata...

4

@MessiForeverTheBest no on robi doskok, statystyczny, bo w takim tempie i odległości, że absolutnie nie ma szans powodzenia. :D

15

Ciężko mówić jak broni, ale potencjał wyprowadzenia piłki jest. Trochę pewności i może byc solidny grajek.

0

Szkoda, że gra akurat na pozycji Yamala.

0

@draxidox Iga nie zwykła przegrywać... nie radzi chyba sobie za bardzo w momencie, gdy jej nie idzie i pojawia się złość.

2

No i zabrakło właśnie tej jednej, nieuznanej bramki z pierwszego meczu.
Ależ szkoda.
Pokazali ogromny charakter.

29

Ja bym się tutaj jakoś przesadnie na remontade nie nastawiał, no ale serducho muszą włożyć!

1

@Metalowy14 Legia to myślę, że jednak skończą gdzieś w okolicy 14 miejsca, ale Real mógłby upaść i ten głupi ryj rozwalić. :D

3

Wspaniałe słowa. Dla mnie mogą zasłużyć na mistrza, a kończyć w strefie spadkowej. :)

0

@Cyzix czytanie ze zrozumieniem, pała, siadam. :v

0

@Cyzix No, jesli dzisiaj Real dostanie w pape, to bedzie cud. :D

0

Do remontady zabraknie tej bramki, której nam nie uznali.
Jeśli zostawia serce na boisku, to wszystko można zespołowi wybaczyć. Najgorzej, gdy wyjdą na murawę ze spuszczonymi głowami.

0

Takich podań prostopadłych jak te Pedriego, we współczesnej piłce jest już naprawdę mało...

1

Sorry, ale trzeba być ułomnym, żeby będąc profesjonalnym sędzia, podnieść w tej akcji chorągiewkę...

0

Mityczne 1:1, jesteśmy już blisko! XD

42

Aha, no i dobra, lecimy dalej.
Za 2-3 kolejki będzie to samo, znów się przyznają i tyle.

0

@draxidox w 91 roku było ponad 7,5k ofiar śmiertelnych? Przecież wtedy jeździło 10x mniej aut.
Tym bardziej zadziwiająca statystyka.

1

@draxidox i szczerze? Teraz po takim przewróceniu się Pepe, wszyscy, absolutnie wszyscy piłkarze Realu machaliby rękami, że byli faulowani. xD

0

@liberoFCB Joan też bezbłędny.

2

@Gaucho za taką akcję to Cubarsiego by tutaj zlinczowali od stóp do głów. :D
Fajnie, że Real ma ciśnienie na "produkowanie" swoich piłkarzy na pozycjach, gdzie u nas trafiają się mega talenty.
Potem chcą porównywać Asensio z Cubarsim albo kogoś tam z Yamalem. :D

0

@Bykunn z jednej strony tak, ale z drugiej, to chyba lepiej, żeby spłynął krwią tych, którzy sieją spustoszenie i narażają niewinnych ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?