szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogromna szkoda, bo Bernal zaczynał się mocno rozkręcać. Dodatkowo to kolejny uraz w tak młodym wieku... Oby nie okazało się, że ma do tego duże predyspozycje.
4
Ja im mogę to wyjaśnić. Najpierw trafił w piłkę, a spóźniony piłkarz Atletico wpadł w nogę, które nie da się cofnąć...
0
@Gall bo tak było. :D
0
@ProMILs obronilby się.
1
Ło kurwa, tam Negreira już ma całą epopeję po tej decyzji. XD
1
@fotohobby dwóch męczenników w jednej ekipie... Wow.
23
Artykuł Negreira loading...
0
@TR3YWAY a z racji tego, że to moja wina, to stawiam pączki.
1
Już się bałem, bo włączyłem i się nagle 1:1 zrobiło, ale coś dziwnego się wydarzyło później i Real stracił. :v
1
@Barceloniarz987 nie wierzyłem, że taki Real może przejść City... Więc nie zdziwię się jak Bayern będzie poza LM.
0
@michaleu czekam na spotkanie USA - Iran w fazie pucharowej.
Ale takie DR Konga - Uzbekistan też brzmi kusząco.
0
@A4ron a, to ten gagatek. No tak mi się coś kojarzyła jego szpetna facjata.
1
@NeroTFP1 ło matko, toż to było w okolicach narodzin Jezusa.
0
@Encore weź to teraz wytłumacz komuś, kto się piłką nie interesuje. XD
0
Tak btw, to myślicie, że powołanie Raphinhi i gra w meczu z Francją i kontuzja to był plan Ancelottiego, czy raczej macki Pereza sięgają tak daleko?
0
@aiven no i trafi się mecz, że strzeli 3 bramki i będzie to samo. :D
2
@Marcelinho99 Balde nie umie ani bronic, ani atakowac, wiec srednia opcja. Bardziej mi tam pasuje Fermin lub Rashford.
0
@lucas/catalan bez szans, żeby pozbyli się Araujo.
1
Matkobosko. Helena...
1
@JanuszKorwinMikke no też miał z 2 akcje, w których poniosła go fantazja.
Dobrze, niech grają bez kompleksów, walczą o swoje. Więcej można wybaczyć takim nastolatkom.
0
Czlowiek w masce! Lewy albo Grabara! Sam nie wiem.
0
@RAFI9 on by nie wytrzymal 90 minut dzisiaj.
0
Te wyliczenia o odblokowaniu % liczby umiejętności to totalna beka, ale trzeba przyznać, że na razie chłopak gra na jednej pozycji.
Przy jego wizji może w którymś momencie spokojnie zagrać na 10.
0
@novy1899 ja sprawdzałem brutto, więc pensja na poziomie 12kk brutto daje pewnie między 5, a 6 netto we Włoszech.
0
Inter ot tak go nie odda. Na dokładkę inkasuje ponad 12 baniek brutto rocznie.
Absolutnie nie mówię, że to byłby zły transfer, wręcz przeciwnie, pytanie, czy nas na niego stać.
1
Zaczynam się o nich martwić. Zdecydowanie ten towar jest dla nich za mocny.
3
@MesQueUnClub_87 zastanawiałem się nad tym. Chyba jestem przekonany po Twojej recenzji. :D
0
@Fog_W_1899 najważniejsze, to żeby dama zbijała tego konia.
1
No tak, nie przywykliście, że was karzą za brutalne wejścia... rzeczywiście to jedno z wielu w waszym przypadku.
0
@saczers438 platformę?