szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arden no, ale to GTA VI graficznie, miazga.
1
Ale sedzia smutny, ze nie mial jak tego nie uznac. XD
1
Chuj, stawiam na karnego dla Realu xD
3
No to powinien odpaść w przedbiegach. :,D
2
@barteq 2019. Na hiszpańskim grouponie była promka, że za drugi bilet płacisz 4.95 euro. A normalnie kosztował około 40. Coś takiego. To był moment, gdzie na te mecze z gorszymi rywalami chodziło 55-65 tysięcy ludzi. Zachęcali, żeby przychodzić. To i tak ogrom wiary, ale jak 1/3 takiego obiektu pusta, to można było sobie kilka rzędów bliżej murawy usiąść. :)
0
@Kacper1432 320 w obie strony, a bilet na mecz 27.5 euro.
0
@Ignareks O, czyli czerwona za faul na Yamalu też powinna być anulowana, w ferworze walki to był wślizg, na pewno.
0
@Gaucho Ej no, bez jaj, Valverde wypłaca klapsa w głowę rywalowi i zero reakcji? :D
Ten Real to chyba jest troszkę faworyzowany.
0
@marcin62 odszedłeś z Realu? Żółta kartka!
Btw... widać, że Modrić mocno przesiąkł już Włochami. :D
4
Problem Balde jest taki, że był 2 lata temu fantastycznym wonderkidem... który nie zanotował absolutnie żadnego progresu.
3
Nie no, chłop rewelacyjny. Doskonale zastąpi Lewego, czyli od czasu do czasu strzeli bramkę i w zasadzie nie zrobi żadnej różnicy. :D
1
Powiedział prawdę, pajacował od zawsze... nic się nie zmieniło.
Cały czas tak samo paskudnie się zachowuje.
0
@TadziuJB weź idź tam na notatnik człowieku i się zastanów o czym mówisz. Kluczowy moment meczu, 1:1, gość wali stempel, nie ma absolutnie żadnej reakcji od sędziego. A bramkarz jest po to, żeby bronić. Girona też mogła dostać 3-4 bramki, a nie dostała i wynik był stykowy.
0
@Ptasior tutaj to się zgadzam, nawet z półtorej, ale z AM :D
8
W raporcie pomeczowym napiszą, że var popełnił błąd nie wołając do monitora Soto Grado i kolejny tydzień ligowy mamy z głowy. I tak to się żyje. :)
0
@partymaker jak zwykle.
3
O, teraz pokazał czerwo, wielce sprawiedliwy xD
Chuj na łeb niebieskiej parowie.
Tutaj obaj powinni wyleciec. Jeden wślizg na wysokości kolana, a drugi kopie po piszczelach, no komedia.
5
Jeśli nie prowadzimy 3 bramkami, to kazdy mecz nam przekręcają.
3
@TadziuJB o, biały rycerz przyjechał na koniu.
0
Ale ma pecha Lewy do tych spalonych ostatnio.
Pan sędzia odetchnął.
0
@Kapitan hawk ach, tak, najlepszy sędzia ubiegłego sezonu. Brawo, brawo.
0
@Goralkov a mnie obchodzi np., bo dlaczego mają być podwójne standardy?
3
Kończ panie sędzio, bo jeszcze remis będzie i co?
2
Gramy raczej piach, ale po raz kolejny, bez wazeliny wjeżdżają.
0
Mnie już dupa od tego ruchania zaczyna boleć.
Pluja nam w gebe i mówią, że deszcz pada.
0
Transfer przesądzony...
2
@ACMaldini3 Dodaj do tego, że to Barcelona, więc stawiałbym na 6 milionów + 2, jeśli Martin zdobędzie złotą piłkę.
2
@barteq Postawienie na Araujo raczej nie powoduje W TYM MOMENCIE żadnego ryzyka... Cubarsi gra na tyle słabo, że chyba może być tylko lepiej. W pojedynkach biegowych przynajmniej widać, że jest szansa, że urus kogoś dogoni.
0
@kamiVeB pan piłkarz, wróć, PAN PIŁKARZ.
0
Zaorali się z nami, a poza tym połowa ludzi nie grała, więc to było do przewidzenia, że AM tego nie wygra.