szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox CO!? Toż to z 4 lata temu było. xD
2
Odczytujemy między wierszami, że Yamal na liście transferowej, Flick do lutego...
6
@Fog_W_1899 chłop jest mi totalnie obojętny, ale nie da się mieć słabego bramkarza i być w top3 PL... Tym bardziej, że AV nie jest jakimś hegemonem.
0
Mamy tak zajebista średnia wieku w zespole... Nie postarzajmy go na siłę. :(
2
@Kgorecki2500 statystycznie 100% osób, które piły wodę, umarły... fakty.
1
@matador Ja to bym chciał, żeby naprawdę skupili się na silnym, wybieganym napastniku, który robi szum, szuka przestrzeni i dobrze kończy akcje. Eto, Suarez... on nie musi się cofać i kreować. Od tego są inni.
0
@DragonxNF Lewego jak Lewego, ale Zielińskiego na pewno.
1
@Zelazny_Mike jak to mówił Piechociński: "Na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja."
3
@gumaz Oj. liczbę parówek zmniejszyć 3 lub 4-krotnie, mniej keczupu, odrobinę musztardy, jakiś pomidorek, rukola, chleb pełnoziarnisty i nie ma tragedii. Ja tam lubię. :)
1
Papcio Lapcio i tak wygra po raz kolejny. Toż to będą demokratyczne wybory jak w Korei Północnej.
2
@Hosh naprawdę byłem tym gościem? Mea culpa. :(()
0
@draxidox ludzie spotykają się coraz rzadziej.
Ostatnio gadałem z kumplami dlaczego coraz mniej ludzi jest w barach/ pubach podczas meczów piłki nożnej.
Kiedyś każdy Maciej, czy inny Bartek, po prostu wychodził z kumplami na mecz, napić się piwka, pogadać, spędzić spoko czas, nawet jak trochę miał tę piłkę w dupie... i mój wniosek jest taki, że faktycznie zainteresowanie piłką nożną spadło, ale jednak ten trend siedzenia w domu jest większym wyznacznikiem... w mojej opinii ofc.
5
@MOLESTA nie zapomnij o wzroście wartości Gulera. Też ma w tym swój udział.
2
@Hosh no nie powoła na pewno, bo pauzuje za kartki. :D
0
@FcPortoFan1999 na spokojnie 1:3. ;)
Bednarek z golem.
1
@Lucyffffer1922 Nie gadaj, miał mnóstwo spektakularnych przyjęć. :D
Nie porównuj topów wszech czasów. :P Takich to nie miał nikt. Dla nich to piłka po prostu sama wybierała idealne miejsce na ciele, żeby odbić się jak najmniej.
1
@FcPortoFan1999 Serce z lodu dla rywali!
0
@Zoker absolutnie nie twierdzę, że to robi, tylko tak to w moich oczach wygląda, sprawia takie wrażenie. :)
To prawda, super, że cieszy się z bramek kolegów.
@bartulek98 to może ja też przyjmę taką narrację, będzie lepiej. :D
0
@Antimadridista_WR Czułameni z Monaco?
0
@FcPortoFan1999 polski mu w defensywie jeszcze przymrozi, to już w ogóle będzie nie do ruszenia.
0
Też macie takie wrażenie, że Lewy czasami podaje tak niechlujnie, jakby specjalnie chciał zrobić na złość koledze z drużyny? Takie na siłę przytrzymywanie piłki, zastawianie się, nie wiadomo po co.
Gdzie się podział ten klej w nodze, który miał tyle lat?
#nohate
0
@esem91 tylko, że my wciąż mocno bazujemy na spalonych, a Araujo w tej kwestii jest... Średni.
0
@LeszekFCB nie wyobrażam sobie innego scenariusza.
2
Ale co Bilbao pogralo dla nas to hit. :p
1
@Fake69 w zasadzie dzisiaj nie trzeba myśleć. Wystarczy wyskoczyć do główki, faktycznie. :p
1
@lukaszbrk spokojnie, 2:4, 2:5. :)
5
Trzeba chyba zdjąć Lewego i dać Fabregasa na fałszywa 9.
0
@ali3gator no i są 3 w pierwszej połowie...
2
Jedna konkluzja po pierwszej połowie. Ktoś naszym przywiązał jaja do nóg, dlatego tak niemrawo biegają.
0
Wiele meczów? No pewnie tak...