0

@draxidox CO!? Toż to z 4 lata temu było. xD

2

Odczytujemy między wierszami, że Yamal na liście transferowej, Flick do lutego...

6

@Fog_W_1899 chłop jest mi totalnie obojętny, ale nie da się mieć słabego bramkarza i być w top3 PL... Tym bardziej, że AV nie jest jakimś hegemonem.

0

Mamy tak zajebista średnia wieku w zespole... Nie postarzajmy go na siłę. :(

2

@Kgorecki2500 statystycznie 100% osób, które piły wodę, umarły... fakty.

1

@matador Ja to bym chciał, żeby naprawdę skupili się na silnym, wybieganym napastniku, który robi szum, szuka przestrzeni i dobrze kończy akcje. Eto, Suarez... on nie musi się cofać i kreować. Od tego są inni.

0

@DragonxNF Lewego jak Lewego, ale Zielińskiego na pewno.

1

@Zelazny_Mike jak to mówił Piechociński: "Na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja."

3

@gumaz Oj. liczbę parówek zmniejszyć 3 lub 4-krotnie, mniej keczupu, odrobinę musztardy, jakiś pomidorek, rukola, chleb pełnoziarnisty i nie ma tragedii. Ja tam lubię. :)

1

Papcio Lapcio i tak wygra po raz kolejny. Toż to będą demokratyczne wybory jak w Korei Północnej.

2

@Hosh naprawdę byłem tym gościem? Mea culpa. :(()

0

@draxidox ludzie spotykają się coraz rzadziej.
Ostatnio gadałem z kumplami dlaczego coraz mniej ludzi jest w barach/ pubach podczas meczów piłki nożnej.
Kiedyś każdy Maciej, czy inny Bartek, po prostu wychodził z kumplami na mecz, napić się piwka, pogadać, spędzić spoko czas, nawet jak trochę miał tę piłkę w dupie... i mój wniosek jest taki, że faktycznie zainteresowanie piłką nożną spadło, ale jednak ten trend siedzenia w domu jest większym wyznacznikiem... w mojej opinii ofc.

5

@MOLESTA nie zapomnij o wzroście wartości Gulera. Też ma w tym swój udział.

2

@Hosh no nie powoła na pewno, bo pauzuje za kartki. :D

0

@FcPortoFan1999 na spokojnie 1:3. ;)
Bednarek z golem.

1

@Lucyffffer1922 Nie gadaj, miał mnóstwo spektakularnych przyjęć. :D
Nie porównuj topów wszech czasów. :P Takich to nie miał nikt. Dla nich to piłka po prostu sama wybierała idealne miejsce na ciele, żeby odbić się jak najmniej.

1

@FcPortoFan1999 Serce z lodu dla rywali!

0

@Zoker absolutnie nie twierdzę, że to robi, tylko tak to w moich oczach wygląda, sprawia takie wrażenie. :)
To prawda, super, że cieszy się z bramek kolegów.
@bartulek98 to może ja też przyjmę taką narrację, będzie lepiej. :D

0

@Antimadridista_WR Czułameni z Monaco?

0

@FcPortoFan1999 polski mu w defensywie jeszcze przymrozi, to już w ogóle będzie nie do ruszenia.

0

Też macie takie wrażenie, że Lewy czasami podaje tak niechlujnie, jakby specjalnie chciał zrobić na złość koledze z drużyny? Takie na siłę przytrzymywanie piłki, zastawianie się, nie wiadomo po co.
Gdzie się podział ten klej w nodze, który miał tyle lat?
#nohate

0

@esem91 tylko, że my wciąż mocno bazujemy na spalonych, a Araujo w tej kwestii jest... Średni.

0

@LeszekFCB nie wyobrażam sobie innego scenariusza.

2

Ale co Bilbao pogralo dla nas to hit. :p

1

@Fake69 w zasadzie dzisiaj nie trzeba myśleć. Wystarczy wyskoczyć do główki, faktycznie. :p

1

@lukaszbrk spokojnie, 2:4, 2:5. :)

5

Trzeba chyba zdjąć Lewego i dać Fabregasa na fałszywa 9.

0

@ali3gator no i są 3 w pierwszej połowie...

2

Jedna konkluzja po pierwszej połowie. Ktoś naszym przywiązał jaja do nóg, dlatego tak niemrawo biegają.

0

Wiele meczów? No pewnie tak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?