szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale skurwol w bramce co wybronil kilka piłek, to koniec.
0
No i Fermin piękna zmiana.
1
My mamy potwora w bramce.
0
Widowisko straci, obyśmy my zyskali.
1
No to idealny zespół pokroju Aston Villa albo inne Newcastle.
1
No i tutaj miał rację wyrzucając go z boiska.
5
Dobra, gość pierdolnięty, można się rozejść.
4
@Katalończyk 99 żodyn! Żoooo dyn.
0
Najgorsze jest to, że my nie potrzebujemy kogoś, kto będzie się uczył od Lewego, a po prostu wszedł z buta, bo na ten moment my nie mamy napastnika. :D
1
@marcin62 kostury mocy, +10 do ataku im dali i wielce zdziwieni...
3
Jeśli rzeczywiście nie zagra, to trzeba zagrać na Villarreal u buka. Sytuacja win-win. :v
0
Wyłączyłem, podziękujcie. :v
0
Trochę z dupy ten karny, ale dobra. 1:0.
2
@mordini123 O, tego to żem się nie spodziewał. Super! :)
3
@4Fabregas4 Garcia nie gra w kadrze tylko i wyłącznie "dzięki" uporczywości de la Fuente. Nie ma lepszego hiszpańskiego bramkarza aktualnie....
Simon w ostatnich meczach kadry wyglądał naprawdę bardzo, bardzo przeciętnie.
2
@LOPEZ16 chłopie, on ma 18 lat. Wahania formy w tym wieku to norma.
2
Z reguły w takich meczach tak to wygląda, że albo pada szybko bramka i chłopaki z 3-4 ligi płyną, albo grając mecz życia oddychają rękawami, ale walczą o każdy metr boiska.
1
@FcPortoFan1999 córka jeszcze nie zrozumie. :D
0
Halo, ja jutro wstaje o 5. Co to za przekładanie meczu.
0
Szkoda, że Yamal i Garcia w 1.... Oni się zajada.
4
Bardzo dużo udziela się charytatywnie.
Coraz lepiej wygląda u nas, mógłby ostać na dłużej przy jakiejś rozsądnej pensji. :)
Zawsze to alternatywa. Po jego wejściu i przesunięciu Raphy do środa gra zaczęła się kleić z Frankfurtem.
1
@Zelazny_Mike wynajmowałem większy pokój na studiach, ale z drugiej strony, jak ktoś jest sam, na jakiś czas, po co komuś 50 metrów kwadratowych? Jeśli przełożyłoby się to na dużą oszczędność, to czemu nie. Aktualnie, mając rodzinę, myślę w zupełnie innych kategoriach, ale jakoś student, pracujący.
Tylko fakt, że tutaj pewnie liczą sobie krocie, bo wynajmujesz MIESZKANIE, sam. :v
0
Btw, czemu żłów nie gra?
0
Karny jak nic. No ludzie...
1
@Eklerek efekt Flicka wjechał za mocno.
1
@Seledynowy wczoraj akurat naprawdę wyglądał średnio, nawet gdy miał jednego rywala przed sobą. Przegrywał pojedynki szybkościowe, coś ... się wczoraj popsuło.
0
@Eklerek oglądałem chłopa w meczach LM jak grał w Szachtarze, który grał na stadionie Legii, robił wrażenie na boisku, wyróżniał się, no ale... cóż. :D
7
@BORO_12 Ferran be like: aaaaa... chuj nie będę się odzywał.
4
Pedri widzi i myśli tyle, że zna myśli kolegów z drużyny...
1
W de Jongu najbardziej irytuje mnie ten jego brak agresji, zaangażowania, takiej zadziorności.
Pomijam fakt, że 99 ze 100 podań jest do tyłu.