8

Ale skurwol w bramce co wybronil kilka piłek, to koniec.

0

No i Fermin piękna zmiana.

1

My mamy potwora w bramce.

0

Widowisko straci, obyśmy my zyskali.

1

No to idealny zespół pokroju Aston Villa albo inne Newcastle.

1

No i tutaj miał rację wyrzucając go z boiska.

5

Dobra, gość pierdolnięty, można się rozejść.

4

@Katalończyk 99 żodyn! Żoooo dyn.

0

Najgorsze jest to, że my nie potrzebujemy kogoś, kto będzie się uczył od Lewego, a po prostu wszedł z buta, bo na ten moment my nie mamy napastnika. :D

1

@marcin62 kostury mocy, +10 do ataku im dali i wielce zdziwieni...

3

Jeśli rzeczywiście nie zagra, to trzeba zagrać na Villarreal u buka. Sytuacja win-win. :v

0

Wyłączyłem, podziękujcie. :v

0

Trochę z dupy ten karny, ale dobra. 1:0.

2

@mordini123 O, tego to żem się nie spodziewał. Super! :)

3

@4Fabregas4 Garcia nie gra w kadrze tylko i wyłącznie "dzięki" uporczywości de la Fuente. Nie ma lepszego hiszpańskiego bramkarza aktualnie....
Simon w ostatnich meczach kadry wyglądał naprawdę bardzo, bardzo przeciętnie.

2

@LOPEZ16 chłopie, on ma 18 lat. Wahania formy w tym wieku to norma.

2

Z reguły w takich meczach tak to wygląda, że albo pada szybko bramka i chłopaki z 3-4 ligi płyną, albo grając mecz życia oddychają rękawami, ale walczą o każdy metr boiska.

1

@FcPortoFan1999 córka jeszcze nie zrozumie. :D

0

Halo, ja jutro wstaje o 5. Co to za przekładanie meczu.

0

Szkoda, że Yamal i Garcia w 1.... Oni się zajada.

4

Bardzo dużo udziela się charytatywnie.
Coraz lepiej wygląda u nas, mógłby ostać na dłużej przy jakiejś rozsądnej pensji. :)
Zawsze to alternatywa. Po jego wejściu i przesunięciu Raphy do środa gra zaczęła się kleić z Frankfurtem.

1

@Zelazny_Mike wynajmowałem większy pokój na studiach, ale z drugiej strony, jak ktoś jest sam, na jakiś czas, po co komuś 50 metrów kwadratowych? Jeśli przełożyłoby się to na dużą oszczędność, to czemu nie. Aktualnie, mając rodzinę, myślę w zupełnie innych kategoriach, ale jakoś student, pracujący.
Tylko fakt, że tutaj pewnie liczą sobie krocie, bo wynajmujesz MIESZKANIE, sam. :v

0

Btw, czemu żłów nie gra?

0

Karny jak nic. No ludzie...

1

@Eklerek efekt Flicka wjechał za mocno.

1

@Seledynowy wczoraj akurat naprawdę wyglądał średnio, nawet gdy miał jednego rywala przed sobą. Przegrywał pojedynki szybkościowe, coś ... się wczoraj popsuło.

0

@Eklerek oglądałem chłopa w meczach LM jak grał w Szachtarze, który grał na stadionie Legii, robił wrażenie na boisku, wyróżniał się, no ale... cóż. :D

7

@BORO_12 Ferran be like: aaaaa... chuj nie będę się odzywał.

4

Pedri widzi i myśli tyle, że zna myśli kolegów z drużyny...

1

W de Jongu najbardziej irytuje mnie ten jego brak agresji, zaangażowania, takiej zadziorności.
Pomijam fakt, że 99 ze 100 podań jest do tyłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?