szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 no i jednak narobiły w gacie. :c
0
@Gall Niestety masz rację. Wiem, że lepiej sprzedać za jakieś rozsądne pieniądze, ale jeśli sam nie wyrazi zgody, to będzie się kisić i pobierać miliony.
0
@FcPortoFan1999 podczas śpiewania hymu, to miałem wrażenie, że są po ostrej libacji. :D Ale zobaczymy.
1
@FcPortoFan1999 trzeba będzie się przekonać, czy nie mają. :)
2
To prawda, chłop (FdJ) powinien być uzupełnieniem składu, wyjściowym zawodnikiem na mniej ważne mecze, bo jest średnio produktywny i dość elektryczny w obronie... a my przedłużamy mu kontrakt do 2029 roku z ogromną pensją w momencie, gdy mamy kim grać na jego pozycji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czyhrynski jak wysryw, to z dupy. Wiadomo. :D
1
@lukmrz pierwszy kapitan, bezkonkurencyjnie.
0
Trochę to śmieszne, że na Barceloną każdy spina dupsko i daje z siebie 120%, natomiast grając z Realem, gacie zabrudzone. Z czego to wynika? Z tego, że Real ma ten mityczny "mental", a wygrana z Barceloną jest medialnie topką?
0
@Criss18Barca no dynamiki raczej nie ma. Wiec wyglada to srednio jak linia gra tak wysoko.
0
@GucioH niestety nie ma kto dyrygować, ale zdrowy rozsądek podpowiada, ze to jednak Garcia... choc tez tego nie widze.
1
@GucioH Christensen to znów zesra się przed ważnym meczem i tyle z filaru defensywy będzie.
1
@Criss18Barca bez kitu, bo Rashford wszedł. Dosłownie, bo żadnego sprintu to ja nie widziałem.
1
@Rupert_Haubica to by się zgadzało. Ruchoma sztacheta.
4
Oni powinni na piechotę z tego Londynu wracać.
0
Pajac wygrywa 3:0 i łokcie wystawia. Buc.
0
@Dieselzor Ferranem, de Jongiem i w zasadzie każdym, bo każdy stoi.
1
@Nazio_87 w tym sezonie co drugi mecz to taki wpierdol.
PSG, Real, Sevilla...
0
@Xxxbarca4ever metrowy brak spalonego
1
Przecież to jest 3:0
3
No kurwa holenderski gwiazdor jest pogodzony z wynikiem i nawet nie próbuje nic zrobić. Stoi, stwierdza, że się nie opłaca biegać, bo i tak przegraliśmy.
1
@Alan_fcbfan ło kurwa.... No to nic dziwnego, że mu się biegać nawet nie chce i tylko łapki rozkłada.
2
Dwoch geniuszy, Araujo i de Jong mają przedłużone kontrakty już?
0
Abstrahując od tego, że Ferran spierdolił w pierwszej połowie setkę na 1:0, więc mecz potoczyłby się inaczej, ale my straciliśmy już 5 bramek... 3 anulowane. Dramat to mało powiedziane.
1
@StevenGastonMartin99 po co ich osłabiać. Niech chłopaki walczą, niech mają szansę.
0
Wesołe granie w drugiej połowie się szykuje. :)
2
Fakt, że ta pierwsza kartka z dupy, ale debil, no debil, mając na koncie żółtą kartkę. On nie myśli, teraz jestem tego pewien.
Zaraz będzie tak, że będziemy się bić o 24 miejsce w LM. :)
0
Po co ta opaska? :v
0
Dobra, czekam na przerwę. Ferran do bazy, wjeżdża Rapha.