0

De Jong da zajebista zmiane, bo Pedri na boisku. :v

0

@mientusek1407 tak patrzylem, ze jednak za damski uj....

0

Za co uszaty kartke dostal? XD

1

No i Bardżadżij na Slavie. Elegancko.

0

Nowa 9. Bezapelacyjnie.

1

Idealnie kamery zlapaly jak jakis cwiercinteligent cos rzucil z trybun. :)

1

@BORO_12 no, tylko ten mecz jest mega istotny w kontekście LM, bo idzie nam, mówiąc delikatnie, średnio. Ale fakt, Roony w super dyspozycji ostatnio.

0

Hehehe, dobry goguś.

0

@CurryTheGoat30 jego łyknie Bayern moim zdaniem.

1

@Gaucho on już teraz, w wieku 18 lat, powtórzę, OSIEMNASTU lat, przyzwyczaił ludzi do takiego poziomu, że przeciętny mecz w jego wykonaniu jest w nagłówkach przysłowiowych gazet.
Niesamowicie absorbuje uwagę obrońców, dublowany, a czasami potrajany, rzadko kiedy, będąc 1vs1, ma problem z dryblingiem.
On JUŻ jest piłkarzem pełną gębą.

5

Za każdym razem jak przeskakujemy ich w tabeli to raport coraz bliżej. :D

2

@Sysia11 ujęcie z dupy. :D Kamera akurat nie pokazuje absolutnie nic. Powtórki, gdzie widać Ferrana od przodu, pokazują idealnie, że ona mu się od brzucha/ klatki piersiowej odbiła. :)

9

Teraz już wiadomo, dlaczego był zdecydowanie ponad Fortem, a i z Balde rywalizował. Wiara i ciężka praca.
Zamknął mi gębę, brawo!. :))

1

@Gaucho No wczoraj w końcu pressował i uczestniczył w grze obronnej pod koniec meczu. Chłop silny, szybki, z armatą w nodze.

1

Ale zafundowali partidazo! VAMOS!

0

Se mozesz tam poprawiac.

5

Lamusy dupa cicho!

0

Kjerwaaaaaaaa, moglby uspokoic nas.

1

Widac teraz idealnienjak krotka lawke mamy. Wiem, ze to AM zalezy na byciu przy pilce, atakowaniu, ale my nie potrafimy nawet na moment przejac, wymienic kilku podan.

0

Niech sie ktorys polozy, celebruje jakies skurcze. Trzeba grac tak, jak rywal pozwala.

0

@czudi17 no wlasnie tak patrzylem, odepchnal go rekami, ale coz. Widocznie tak mozna.

0

Chryste Panie, zawalu mozna dostac.

0

@BARCA1899Messi przeciez bez Pedriego tu by sie nic nie wydarzylo, a potem byloby narzekanie.
Niestety takie mecze sa obarczone dodatkowym ryzykiem.

0

@Tuc tryb pirania

0

I chuj, dwoch najwiekszych plackow dzisiaj dalo bramke. :D

0

@Messiah10 wygra, wygra.

0

@RymsonPL bez przesady. Pedri umie. Dwoch Garciów tez umieja. Raphinha...

2

Tutaj wygra skutecznosc. Obawiam sie, ze nasza bezjajecznosc z przodu znow przegra nam mecz.

0

Bardzo mi sie podoba nieustepliwosc Garcii.

0

Nastepny wirtuoz. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?