szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Jong da zajebista zmiane, bo Pedri na boisku. :v
0
@mientusek1407 tak patrzylem, ze jednak za damski uj....
0
Za co uszaty kartke dostal? XD
1
No i Bardżadżij na Slavie. Elegancko.
0
Nowa 9. Bezapelacyjnie.
1
Idealnie kamery zlapaly jak jakis cwiercinteligent cos rzucil z trybun. :)
1
@BORO_12 no, tylko ten mecz jest mega istotny w kontekście LM, bo idzie nam, mówiąc delikatnie, średnio. Ale fakt, Roony w super dyspozycji ostatnio.
0
Hehehe, dobry goguś.
0
@CurryTheGoat30 jego łyknie Bayern moim zdaniem.
1
@Gaucho on już teraz, w wieku 18 lat, powtórzę, OSIEMNASTU lat, przyzwyczaił ludzi do takiego poziomu, że przeciętny mecz w jego wykonaniu jest w nagłówkach przysłowiowych gazet.
Niesamowicie absorbuje uwagę obrońców, dublowany, a czasami potrajany, rzadko kiedy, będąc 1vs1, ma problem z dryblingiem.
On JUŻ jest piłkarzem pełną gębą.
5
Za każdym razem jak przeskakujemy ich w tabeli to raport coraz bliżej. :D
2
@Sysia11 ujęcie z dupy. :D Kamera akurat nie pokazuje absolutnie nic. Powtórki, gdzie widać Ferrana od przodu, pokazują idealnie, że ona mu się od brzucha/ klatki piersiowej odbiła. :)
9
Teraz już wiadomo, dlaczego był zdecydowanie ponad Fortem, a i z Balde rywalizował. Wiara i ciężka praca.
Zamknął mi gębę, brawo!. :))
1
@Gaucho No wczoraj w końcu pressował i uczestniczył w grze obronnej pod koniec meczu. Chłop silny, szybki, z armatą w nodze.
1
Ale zafundowali partidazo! VAMOS!
0
Se mozesz tam poprawiac.
5
Lamusy dupa cicho!
0
Kjerwaaaaaaaa, moglby uspokoic nas.
1
Widac teraz idealnienjak krotka lawke mamy. Wiem, ze to AM zalezy na byciu przy pilce, atakowaniu, ale my nie potrafimy nawet na moment przejac, wymienic kilku podan.
0
Niech sie ktorys polozy, celebruje jakies skurcze. Trzeba grac tak, jak rywal pozwala.
0
@czudi17 no wlasnie tak patrzylem, odepchnal go rekami, ale coz. Widocznie tak mozna.
0
Chryste Panie, zawalu mozna dostac.
0
@BARCA1899Messi przeciez bez Pedriego tu by sie nic nie wydarzylo, a potem byloby narzekanie.
Niestety takie mecze sa obarczone dodatkowym ryzykiem.
0
@Tuc tryb pirania
0
I chuj, dwoch najwiekszych plackow dzisiaj dalo bramke. :D
0
@Messiah10 wygra, wygra.
0
@RymsonPL bez przesady. Pedri umie. Dwoch Garciów tez umieja. Raphinha...
2
Tutaj wygra skutecznosc. Obawiam sie, ze nasza bezjajecznosc z przodu znow przegra nam mecz.
0
Bardzo mi sie podoba nieustepliwosc Garcii.
0
Nastepny wirtuoz. :v