szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 czyli naciągany, sprzedany mecz i ciągną ten Real cały czas.
0
@michal26 podpinam się pod pytanie. :D
2
Przecież Winicjush wytłumaczył, że chciał odejść z klubu z miłości do klubu, więc wybaczone. Logicznie, spójnie i przede wszystkim od serca.
1
My możemy dostać czerwoną kartkę dla trenera np.
2
@Criss18Barca 10 listopada, długi weekend mi zrobili. :)
0
@adamek20151 ale, ale, ale... opadający liść!!!!!!!
3
Z miłości do klubu mówił, że odejdzie z klubu.
Brzmi logicznie.
0
GG.
1
@KaczorDonald wiadomo, że mam ból dupy, bo mogliśmy być pierwszym zespołem, który ją obroni. Ba, powinniśmy być, ale kompromitacja w półfinale odsunęła tę myśl.
Co więcej, największy rywal nie tylko jako pierwszy ja obronił, a nawet zrobił to dwukrotnie.
Mi chodzi tylko o wynik. Ja również, jako chłop z kanapy, widzialem, że Real był dużo lepszy.
2
Ale ich boli pupsko. Ojej. :)
Fajnie, niech mówią.
To ich jedyny sukces w tym sezonie.
2
Beka, że wynik 2:1 nazywany jest deklasacja.
To nie sposób gry, a właśnie rezultat idzie w świat. Nikt już nie pamięta jak Real wygrywał LM, ważne, że wygrywał.
2
Rozkładanie nóg w meczu z Realem w trakcie...
4
Bardzo skuteczny i ma ciąg na bramkę. Może rzeczywiście go na 9 spróbować. :D
1
@barcanawieki ja nie wiem co oni tam piją.
3
@spiderman1899 no i dotrzymał słowa. Był inny. :D
1
@lucca87 No meczu z Realem zawsze jest szkoda, a Martinez potrafił ustawiać kolegów, a sam swoją szybkość nadrabiał mocno doświadczeniem, ustawianiem i nieustępliwością.
1
"Zdaniem Archivo VAR nie doszło do faulu Huijsena: ''To Cubarsí, nadbiegając z tyłu, wpada na środkowego obrońcę Realu Madryt''." Przecież tutaj jest nawet ruch ręką. xD
9
Lahoz zaczął nagle świetnie interpretować przepisy. Szkoda, że zmieniło mu się to dopiero, jak poszedł na emeryturę i nie musi gwizdać swojemu ukochanemu klubowi.
1
@Hosh o Jezu, jak można tak bezcześcić nasze barwy? :(
0
@Tomek54321 ja nie twierdzę, że nie graliśmy źle. Graliśmy, ale w piłce bywało tak, że (prawdopodobnie) najlepszy zespół w historii potrafił przegrać z Celticiem 1:2 przy posiadaniu 81%. :)
Ja tylko mówię, że VAR jest PO COŚ. Kounde mógł wyrównać, Fermin podać przy kontrze, gdy biegli trzech na dwóch. To mógł być mecz, w którym bramkarz wygrywa nam mecz. Tyle.
0
@Pedri16Future Chłop wczoraj 2-3 niezłe dryblingi zaprezentował, kilka podań, jakiś niecelny strzał i tupie nogą, jak go ściągają. :D
Alonso miał rację, wstawiając Rodrygo, bo jak nawet komentatorzy zauważyli - jest bardziej zdyscyplinowany taktycznie i pracował również w obronie pod koniec...
0
@lucca87 No wiesz... niektóre zespoły są w stanie praktycznie dwie równorzędne jedenastki zestawić. Zgadzam się, że w każdym zespole wyjęcie 3 podstawowych ofensywnych piłkarzy byłoby niekomfortowe.
Do fizyczności, zgadzam się, ale to może też wynikać z braku rotacji właśnie... potrzebny nam szybki stoper, bo każda piłka rzucana za plecy, z piłkarzami o szybkości porównywalnej do Mbappe, jest katastrofą.
0
Teraz tak bardziej na chłodno, to rozumiem, że dyspozycja Wojtka uchroniła nas przed stratą większej liczby bramek. Real w pierwszej połowie wyglądał o klasę lepiej.
Ale z drugiej strony, nawet przy tak dysponowanej obronie, jeden błysk Yamala, podanie Fermina przy kontrze 3 na 2, Raphninha w składzie, który pressuje jak szalony i zawsze oddaje serducho na boisku, a nawet Lewy, który nie pozwalałby się przesuwać jak tyczkę na środku ataku i narracja mogłaby być zupełnie inna. Ten "cudownie" grający Real mógłby nie mieć kompletu punktów z Barceloną, która ma chyba najkrótszą ławkę rezerwowych z topowych klubów europejskich, a do tego będącą w gorszej dyspozycji... Ta porażka w klasyku musiała w końcu nadejść. Wczoraj widać było dobitnie słabości Blaugrany.
2
Gdzie analiza sytuacji, w której pada bramka na 2:1? A, no tak, nikt nie zwrócił uwagi na łokieć. :)
Rozumiem, byliśmy słabsi, może zasługiwalismy na wyższą porażkę? A może nie. To jest piłka nożna i różne cuda działy się w tym sporcie.
Var miał takie sytuacje likwidować, a kontrowersji jest coraz więcej.
1
@KamQiX chodzi o grę, gdy już podłączył się do akcji. Niechlujne podania, brak dynamiki. No obrona u nas leży.
0
@Tarnowitz ta druga bramka Realu też po łokciu Hujsena w Cubarsiego.
0
Yamal nas przyzwyczaił do spektakularnych meczów, dzisiaj zagrał bardzo przeciętnie, ale Kounde we współpracy z nim dzisiaj wyglądał mu nie pomagał. Naprawdę francuz słaba dyspozycja.
1
Najbardziej to szkoda Pedriego...
3
@barcanawieki za duża intensywność i za krótka, a w zasadzie brak ławki. W drugiej to oni nas zajada, jak środek spuchnie do końca.
1
Ja wiem, że mamy mnóstwo szczęścia i wynik teoretycznie mógłby być wyższy, ale ludzie, chłop sprzedaje łokieć obrońcy, piłka leci nad nimi i nie ma nic, bo w sumie... Nie ma.