0

@pt9 poprzedni sezon, jak wspomniałeś, pokazał, że głównym atutem zespołów Flicka jest atak. Nie oznacza to rzecz jasna, że trzeba olać defensywę i tracić po 4 bramki na mecz, ale czemu miałbym nie wierzyć, że w tym sezonie uda się jeszcze więcej?

1

@NeroTFP1 tak jest! Włącz myślenie!!!!;;
Wszystkie choroby to wytwór rzadzacych

15

Ale sprytny chłop. Zasugerowal, że nie powinno być karnego po faulu, ale jak podyktowali karny po mniej perfidnej ręce, niż ta z klasyku, gdzie karnego nie było, to już mówi o złej decyzji. Dyplomata.

0

@pt9 wyjebać cała obronę, będą spalone, jak stracimy 150, to wtedy strzelimy 300 jak będziemy mieli 7 napastników.

2

@luki9v Zaraz ze szkółki wylecą 3 talenty i znów pogramy 16 latkami. :D
A tak poważnie, to prawda, że od jakiegoś czasu odstajemy w okienkach. Szkoda, że odszedł Martinez, ale bramkę mamy zabezpieczona na kilka lat.

0

Jestem w szoku, że Isak stał się takim piłkarzem. W sensie wiem, że ceny zawodników są mocno zawyżone, zwłaszcza w PL, ale 150 baniek, to już kwota ogromna.

1

W klubie panował optymizm, to kontuzje sie ciągnęły miesiacami... co w przypadku panowania totalnego niepokoju?
Szkoda chłopaka, bo to serce Barcelony.

0

@marcin62 dokładnie tak, ale takie przypadki powinno się eksterminować natychmiastowo.
Niech pokaże brawurę kilkaset kilometrów na wschód, w pierwszej linii.

1

@mordini123 no i elegancko. :)
Myślałem, że my będziemy lecieć przed samym klasykiem.

1

Real ma wyjazd do Kazachów?

0

@mercurial2000 moj operator właśnie nie ma albo nie mogę znaleźć bezpośrednio. Virgin mobile.

0

Czy ktos Was byl ostatnio poza UE i korzystał z jakichś pakietów lub esim, zeby mieć internet? :)
Nie wiem, czy np. Czy esim.sm jest legitne.

0

Flick pewnie tylko spojrzał na nich w szatni...

0

Wymyśl coś, gnido, karnego sprzed chwili nie dałeś, to masz.

13

A to ten ulubieniec z klasyku sędziuje? XD

0

Powiem Wam tak, aktualny lider zostanie na szczycie do końca. :)

0

@Kazragore nie miał powodu, ale jeśli jakiekolwiek pretensje, to na pewno nie do piłkarzy, którzy zachowali się jak przystało. Zawsze do gwizdka.

8

Pretensje tylko do sędziego, że nie przerwał.

0

@Criss18Barca bramkę? Oddać 3 punkty. Liga Negreiry znów się zaczyna.

0

@matirix20 Jego problem jest taki, że gra nieregularnie, a jak gra, to gra dobrze. :D
Pytanie, czy nie obniżyłby lotów, gdyby grał ciągiem pół sezonu.
Póki co, forma top.

0

No tak, Hiszpanie, Włosi, Portugalczycy idą na emeryturę, a Polak musi tyrać do śmierci...

5

@Eto'o9 R10 pasuje do spółki z Rudigerem, ale... przecież nic złego nie zrobili.

2

@Frimpong no, a jak Najman do Najmana ma nie być podobny?

0

@Criss18Barca Dodatkowo, czysto piłkarsko są klasę wyżej.

0

@KrwawiaceoczyVEB teraz to już na pewno będziemy bardzo blisko zasady 1:1.

1

@Bernard777 tak, tak. Nie mówię o strzale, tylko samo wyprowadzenie...

0

Ten Tobiasz to się nadaje xD

2

@artur_26 to akurat pozycja, gdzie doświadczenie gra kluczową role.

43

Najlepszy chłop w obronie, który cała defensywę trzymał za mordy... Oj... Obyśmy się nie ocknęli z ręką w nocniku.

0

@marcin9185 wzmianka o gramatyce była tylko prztyczkiem w nos, forma zaczepki. :)
Niemniej, napisałem przecież, że jeśli to, co pisze prasa, jest prawdziwe.
On od początku bał się rywalizacji. Potyczkę z Bravo wygrał w klubowych biurach, teraz przy kontuzji (mowa o Szczęsnym), jak przyszedł ktoś, kto może wygryźć go ze składu, a nie tylko w formie zastępstwa, to historia zaczęła się powtarzać. On nie próbuje nawet powalczyć o swoje miejsce. Tym bardziej, że w ostatnich sezonach niesamowity zjazd formy w porównaniu do swojego prime'u.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?