szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 poprzedni sezon, jak wspomniałeś, pokazał, że głównym atutem zespołów Flicka jest atak. Nie oznacza to rzecz jasna, że trzeba olać defensywę i tracić po 4 bramki na mecz, ale czemu miałbym nie wierzyć, że w tym sezonie uda się jeszcze więcej?
1
@NeroTFP1 tak jest! Włącz myślenie!!!!;;
Wszystkie choroby to wytwór rzadzacych
15
Ale sprytny chłop. Zasugerowal, że nie powinno być karnego po faulu, ale jak podyktowali karny po mniej perfidnej ręce, niż ta z klasyku, gdzie karnego nie było, to już mówi o złej decyzji. Dyplomata.
0
@pt9 wyjebać cała obronę, będą spalone, jak stracimy 150, to wtedy strzelimy 300 jak będziemy mieli 7 napastników.
2
@luki9v Zaraz ze szkółki wylecą 3 talenty i znów pogramy 16 latkami. :D
A tak poważnie, to prawda, że od jakiegoś czasu odstajemy w okienkach. Szkoda, że odszedł Martinez, ale bramkę mamy zabezpieczona na kilka lat.
0
Jestem w szoku, że Isak stał się takim piłkarzem. W sensie wiem, że ceny zawodników są mocno zawyżone, zwłaszcza w PL, ale 150 baniek, to już kwota ogromna.
1
W klubie panował optymizm, to kontuzje sie ciągnęły miesiacami... co w przypadku panowania totalnego niepokoju?
Szkoda chłopaka, bo to serce Barcelony.
0
@marcin62 dokładnie tak, ale takie przypadki powinno się eksterminować natychmiastowo.
Niech pokaże brawurę kilkaset kilometrów na wschód, w pierwszej linii.
1
@mordini123 no i elegancko. :)
Myślałem, że my będziemy lecieć przed samym klasykiem.
1
Real ma wyjazd do Kazachów?
0
@mercurial2000 moj operator właśnie nie ma albo nie mogę znaleźć bezpośrednio. Virgin mobile.
0
Czy ktos Was byl ostatnio poza UE i korzystał z jakichś pakietów lub esim, zeby mieć internet? :)
Nie wiem, czy np. Czy esim.sm jest legitne.
0
Flick pewnie tylko spojrzał na nich w szatni...
0
Wymyśl coś, gnido, karnego sprzed chwili nie dałeś, to masz.
13
A to ten ulubieniec z klasyku sędziuje? XD
0
Powiem Wam tak, aktualny lider zostanie na szczycie do końca. :)
0
@Kazragore nie miał powodu, ale jeśli jakiekolwiek pretensje, to na pewno nie do piłkarzy, którzy zachowali się jak przystało. Zawsze do gwizdka.
8
Pretensje tylko do sędziego, że nie przerwał.
0
@Criss18Barca bramkę? Oddać 3 punkty. Liga Negreiry znów się zaczyna.
0
@matirix20 Jego problem jest taki, że gra nieregularnie, a jak gra, to gra dobrze. :D
Pytanie, czy nie obniżyłby lotów, gdyby grał ciągiem pół sezonu.
Póki co, forma top.
0
No tak, Hiszpanie, Włosi, Portugalczycy idą na emeryturę, a Polak musi tyrać do śmierci...
5
@Eto'o9 R10 pasuje do spółki z Rudigerem, ale... przecież nic złego nie zrobili.
2
@Frimpong no, a jak Najman do Najmana ma nie być podobny?
0
@Criss18Barca Dodatkowo, czysto piłkarsko są klasę wyżej.
0
@KrwawiaceoczyVEB teraz to już na pewno będziemy bardzo blisko zasady 1:1.
1
@Bernard777 tak, tak. Nie mówię o strzale, tylko samo wyprowadzenie...
0
Ten Tobiasz to się nadaje xD
2
@artur_26 to akurat pozycja, gdzie doświadczenie gra kluczową role.
43
Najlepszy chłop w obronie, który cała defensywę trzymał za mordy... Oj... Obyśmy się nie ocknęli z ręką w nocniku.
0
@marcin9185 wzmianka o gramatyce była tylko prztyczkiem w nos, forma zaczepki. :)
Niemniej, napisałem przecież, że jeśli to, co pisze prasa, jest prawdziwe.
On od początku bał się rywalizacji. Potyczkę z Bravo wygrał w klubowych biurach, teraz przy kontuzji (mowa o Szczęsnym), jak przyszedł ktoś, kto może wygryźć go ze składu, a nie tylko w formie zastępstwa, to historia zaczęła się powtarzać. On nie próbuje nawet powalczyć o swoje miejsce. Tym bardziej, że w ostatnich sezonach niesamowity zjazd formy w porównaniu do swojego prime'u.