0

@Cvzx przecież to zawsze tak wygląda. Nic nowego.

1

No chłop boi się rywalizacji od początku swojej kariery. Ba, nigdy żadnej nie wygrał, bo swoją pozycję między słupkami wywalczył w biurach.
Trzeba oddać, że miał kilka kapitalnych meczów, ale w tym momencie to czas na zmiany.

1

Dobra, za rozsądne pieniądze, w przypadku takiej determinacji, a co najważniejsze przy poparciu trenera, jestem mega ciekawy jak to się potoczy.

0

@Eto'o9 R10 dajcie spokój, ciągle ulewy, ponura aura i brak chęci do życia. A a na co to komu.

0

@CurryTheGoat30 Caicedo

1

Ale spokój Abde. :)

0

0

@papryk13 biały Vieira loading

2

@negreanu bo w sumie tak było i w zasadzie nie było momentu, ze wygrał rywalizację w bramce postawa na boisku.
Bo w przypadku Bravo można było odnieść takie wrażenie, że załatwił to w biurach klubu, a w przypadku Neuera po prostu te rywalizację notorycznie przegrywał.

1

7

@Gaz napastnik idealnie skrojony pod Barcelony, szybki, nieustępliwy, robiacy przestrzeń, niekonwencjonalny.
Jedna z najlepszych 9 w historii.

0

@kamiVeB a potem rollercoaster z obrońcami. :)

1

@kanver_ tabela najlepszych strzelców polskiej Ekstraklasy idealnie pokazuje jak bardzo stawiają na młodych Polaków i jaki poziom prezentują. W TOP10 nie ma ani jednego. :)

1

@prokofiew dzięki Flickowi to ja zacząłem wierzyć, że Ferran to naprawdę wartościowy piłkarz. :D
Ale tak... 9, lewe skrzydło i ewentualnie boczny obrońca.

3

I najlepsze jest to, że podkreśla cały czas jak dobrze czuje się w Barcelonie.
Prowadź wodzu!

1

Dobra, co by się nie działo Hansi wyciągnie z niego 110%. :D

0

@clyde ciekawe jak wyglądałby Dembele albo Coutinho pod wodzą Flicka.

0

Najważniejsze, żeby spadli. A, gdyby się udało wziąć jeszcze bramkarza, to dodatkowy smaczek. :)

0

@Culer9002 Ryan*

0

@Azazel_Pazuzu życzenie na ostatnią kolejkę! Ależ to by było zwieńczenie sezonu. :D

0

@FCB24 wnioski nasuwają się same. :D

2

@MadafakinGuy bo to woda w kształcie i kolorze rzodkiewki. :D
Ja czekam na pomidory i ogórki od teściów.

0

Zachwyty nad Yamalem, Raphinhą, postępem Ferrana. Moi drodzy, pod skrzydłami takiego wodzą jak Hansi, to i ja bym postęp zrobił.

1

@MadafakinGuy nie wierzę. Pokaż. A propos rzodkiewek, to ostatnio mnie naszło, twaróg z jogurtem i drobno pokrojoną rzodkiewką, ale ta marketówa smakowała jak karton, tylko popsuła mi twarożek. :(

1

No śmiechem, żartem, ale ta kontuzja Lewego może trochę pokazała, że nam potrzebny jest mobilny napastnik, który robi przestrzeń i Ferran, co by złego o nim nie mówić, zrobił ogromny postęp, zwłaszcza tyłem do bramki.

5

Najpierw ojciec, teraz Cubarsi... wychodzi na to, że jak Yamal odpali chociaż 25% swoich umiejętności, to ludzie zapomną kim był Messi. :D

4

@Culer9002 najlepsze, że za 15 lat Yamal cały czas może być top grajkiem. :D

0

Wiem, że od lat wybiera się mniejsze zło... Tak i tym razem, serio, znowu władza będzie w łapach jednej partii.

3

Spora frekwencja. Prawie 69 procent.

0

Naprawdę taki kot? Jest czego żałować? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?