szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx przecież to zawsze tak wygląda. Nic nowego.
1
No chłop boi się rywalizacji od początku swojej kariery. Ba, nigdy żadnej nie wygrał, bo swoją pozycję między słupkami wywalczył w biurach.
Trzeba oddać, że miał kilka kapitalnych meczów, ale w tym momencie to czas na zmiany.
1
Dobra, za rozsądne pieniądze, w przypadku takiej determinacji, a co najważniejsze przy poparciu trenera, jestem mega ciekawy jak to się potoczy.
0
@Eto'o9 R10 dajcie spokój, ciągle ulewy, ponura aura i brak chęci do życia. A a na co to komu.
0
@CurryTheGoat30 Caicedo
1
Ale spokój Abde. :)
0
@FcPortoFan1999 oby :)
0
@papryk13 biały Vieira loading
2
@negreanu bo w sumie tak było i w zasadzie nie było momentu, ze wygrał rywalizację w bramce postawa na boisku.
Bo w przypadku Bravo można było odnieść takie wrażenie, że załatwił to w biurach klubu, a w przypadku Neuera po prostu te rywalizację notorycznie przegrywał.
1
@Kgorecki2500 tak
7
@Gaz napastnik idealnie skrojony pod Barcelony, szybki, nieustępliwy, robiacy przestrzeń, niekonwencjonalny.
Jedna z najlepszych 9 w historii.
0
@kamiVeB a potem rollercoaster z obrońcami. :)
1
@kanver_ tabela najlepszych strzelców polskiej Ekstraklasy idealnie pokazuje jak bardzo stawiają na młodych Polaków i jaki poziom prezentują. W TOP10 nie ma ani jednego. :)
1
@prokofiew dzięki Flickowi to ja zacząłem wierzyć, że Ferran to naprawdę wartościowy piłkarz. :D
Ale tak... 9, lewe skrzydło i ewentualnie boczny obrońca.
3
I najlepsze jest to, że podkreśla cały czas jak dobrze czuje się w Barcelonie.
Prowadź wodzu!
1
Dobra, co by się nie działo Hansi wyciągnie z niego 110%. :D
0
@clyde ciekawe jak wyglądałby Dembele albo Coutinho pod wodzą Flicka.
0
Najważniejsze, żeby spadli. A, gdyby się udało wziąć jeszcze bramkarza, to dodatkowy smaczek. :)
0
@Culer9002 Ryan*
0
@Azazel_Pazuzu życzenie na ostatnią kolejkę! Ależ to by było zwieńczenie sezonu. :D
0
@FCB24 wnioski nasuwają się same. :D
2
@MadafakinGuy bo to woda w kształcie i kolorze rzodkiewki. :D
Ja czekam na pomidory i ogórki od teściów.
0
Zachwyty nad Yamalem, Raphinhą, postępem Ferrana. Moi drodzy, pod skrzydłami takiego wodzą jak Hansi, to i ja bym postęp zrobił.
1
@MadafakinGuy nie wierzę. Pokaż. A propos rzodkiewek, to ostatnio mnie naszło, twaróg z jogurtem i drobno pokrojoną rzodkiewką, ale ta marketówa smakowała jak karton, tylko popsuła mi twarożek. :(
1
No śmiechem, żartem, ale ta kontuzja Lewego może trochę pokazała, że nam potrzebny jest mobilny napastnik, który robi przestrzeń i Ferran, co by złego o nim nie mówić, zrobił ogromny postęp, zwłaszcza tyłem do bramki.
5
Najpierw ojciec, teraz Cubarsi... wychodzi na to, że jak Yamal odpali chociaż 25% swoich umiejętności, to ludzie zapomną kim był Messi. :D
4
@Culer9002 najlepsze, że za 15 lat Yamal cały czas może być top grajkiem. :D
0
Wiem, że od lat wybiera się mniejsze zło... Tak i tym razem, serio, znowu władza będzie w łapach jednej partii.
3
Spora frekwencja. Prawie 69 procent.
0
Naprawdę taki kot? Jest czego żałować? :D