szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Blanco16 to raz, a druga sprawa, trochę inna część meczu, ale co do zasady, nie było karnego, no to gdzie jest kartka?
0
A obrony nie mamy poza pierwszym garniturem. Niefortunnie wypadły oba boki obrony.
0
@[Oli] To prawda. Twarda gra, a oczywiste faule, przeważnie na podłożu taktycznym, to zupełnie inna para kaloszy.
Boli mnie cholernie ten półfinał, ale odpadamy (znów!) po cholernych kontrowersjach.
48
O ile jest w stanie zrozumieć decyzję o nieprzyznaniu karnego za faulu na Yamalu, o tyle brak żółtej kartki to jakaś paranoja. Chłop wpadałby w pole karne praktycznie sam na sam... to gwizdnął faul, jakby to była 15 minuta meczu, przy stanie 0:0. Paranoja.
4
Zabrakło szczęścia i w tym jednym momencie, doświadczenia. Trzeba było poleżeć, poudawać, po prostu... powypierdalać piłkę w aut!
0
@Szmulek Maciek z Twittera>Trybunał sprawiedliwości
0
@budel17 nie twierdziłem, że z Interem będzie lekko. Nigdy nie było.
A uważam, że Real docisniemy.
0
@tbas nie dał absolutnie nic od siebie i często miał jakieś głupie straty.
0
@MesQueUnClub96 to prawda. Frustrujące to jest. Jest mnóstwo składowych, które złożyły się na nasze odpadnięcie, ale do cholery, inne kluby czerpalyby garściami z kontrowersji. Faul na Martinie przy 3 bramce, karny na Yamalu, kilka innych, mniej znaczacych sytuacji, jak ewidentny spalony, a później rożny dla Interu.
Graliśmy kryminał w obronie, ale to chyba nie powód, żeby raz po raz walić nas w cymbał na tych decyzjach.
0
@martiniloca nie wiem, czy którykolwiek zespół byłby mniej wygodny dla Barcelony od Interu.
0
@nightwishygt klasyk...
0
Sommerowi to powinni chyba zrobić dobrze po tym meczu...
0
@esem91 ok. 25 procent meczu. Z "czterech połów" w jednej byli lepsi.
3
Gość cały wychylony. Nie ma spólnego. :) zaraz padnie bramka i elegancko załatwiony kolejny temat.
7
Gdyby ktoś mi powiedział przed sezonem, że tak daleko znajdziemy, że do tego czasu będą 2 puchary, bralbym w ciemno, ale w tym momencie... Czuje tak cholerny niedosyt, taki wkurw, że w takich okolicznościach, z tak grającym Interem...
0
@Seledynowy el classico? Dojebiemy ten Real okrutnie.
0
No i teraz już pewnie bez problemu może biegać.
0
O, nagle kontuzje ojej. Niech leży do końca.
1
Wszystko, wszystko wpada. Kurwa, gdybyśmy my mieli taką skuteczność, tutaj byłoby jakieś 4:10. Pierdole, to nie jest na moje nerwy.
0
@Piotr777 dekoncentracja, brak sil.
21
Var ma w pizdzie cokolwiek w kierunku Barcelony.
1
Tak, tak. Dawaj kartki łysa pało.
0
@LOPEZ16 proszę cię. Jak on miałby to wyjąć?
0
Kurwa, przed. Ale gdzie jest kartka?! Bieg sam na sam! Kurw.
0
Dobra, dawaj Roberta i wrzuci zaraz na 3:2!
1
Hahaha. Dwóch najgorszych na boisku. 2 asysty i bramka. No hit.
1
No tak, przecież żółta się nie należy za to. Paranoja.
2
Uszaty mógł i powinien mieć 2 asysty, a Garcia 2 bramki xD
4
Oczywiście mecz życia Sommera ez.
0
Dobrze, że za rękę go nie odprowadził.