1

@Blanco16 to raz, a druga sprawa, trochę inna część meczu, ale co do zasady, nie było karnego, no to gdzie jest kartka?

0

A obrony nie mamy poza pierwszym garniturem. Niefortunnie wypadły oba boki obrony.

0

@[Oli] To prawda. Twarda gra, a oczywiste faule, przeważnie na podłożu taktycznym, to zupełnie inna para kaloszy.
Boli mnie cholernie ten półfinał, ale odpadamy (znów!) po cholernych kontrowersjach.

48

O ile jest w stanie zrozumieć decyzję o nieprzyznaniu karnego za faulu na Yamalu, o tyle brak żółtej kartki to jakaś paranoja. Chłop wpadałby w pole karne praktycznie sam na sam... to gwizdnął faul, jakby to była 15 minuta meczu, przy stanie 0:0. Paranoja.

4

Zabrakło szczęścia i w tym jednym momencie, doświadczenia. Trzeba było poleżeć, poudawać, po prostu... powypierdalać piłkę w aut!

0

@Szmulek Maciek z Twittera>Trybunał sprawiedliwości

0

@budel17 nie twierdziłem, że z Interem będzie lekko. Nigdy nie było.
A uważam, że Real docisniemy.

0

@tbas nie dał absolutnie nic od siebie i często miał jakieś głupie straty.

0

@MesQueUnClub96 to prawda. Frustrujące to jest. Jest mnóstwo składowych, które złożyły się na nasze odpadnięcie, ale do cholery, inne kluby czerpalyby garściami z kontrowersji. Faul na Martinie przy 3 bramce, karny na Yamalu, kilka innych, mniej znaczacych sytuacji, jak ewidentny spalony, a później rożny dla Interu.
Graliśmy kryminał w obronie, ale to chyba nie powód, żeby raz po raz walić nas w cymbał na tych decyzjach.

0

@martiniloca nie wiem, czy którykolwiek zespół byłby mniej wygodny dla Barcelony od Interu.

0

@nightwishygt klasyk...

0

Sommerowi to powinni chyba zrobić dobrze po tym meczu...

0

@esem91 ok. 25 procent meczu. Z "czterech połów" w jednej byli lepsi.

3

Gość cały wychylony. Nie ma spólnego. :) zaraz padnie bramka i elegancko załatwiony kolejny temat.

7

Gdyby ktoś mi powiedział przed sezonem, że tak daleko znajdziemy, że do tego czasu będą 2 puchary, bralbym w ciemno, ale w tym momencie... Czuje tak cholerny niedosyt, taki wkurw, że w takich okolicznościach, z tak grającym Interem...

0

@Seledynowy el classico? Dojebiemy ten Real okrutnie.

0

No i teraz już pewnie bez problemu może biegać.

0

O, nagle kontuzje ojej. Niech leży do końca.

1

Wszystko, wszystko wpada. Kurwa, gdybyśmy my mieli taką skuteczność, tutaj byłoby jakieś 4:10. Pierdole, to nie jest na moje nerwy.

0

@Piotr777 dekoncentracja, brak sil.

21

Var ma w pizdzie cokolwiek w kierunku Barcelony.

1

Tak, tak. Dawaj kartki łysa pało.

0

@LOPEZ16 proszę cię. Jak on miałby to wyjąć?

0

Kurwa, przed. Ale gdzie jest kartka?! Bieg sam na sam! Kurw.

0

Dobra, dawaj Roberta i wrzuci zaraz na 3:2!

1

Hahaha. Dwóch najgorszych na boisku. 2 asysty i bramka. No hit.

1

No tak, przecież żółta się nie należy za to. Paranoja.

2

Uszaty mógł i powinien mieć 2 asysty, a Garcia 2 bramki xD

4

Oczywiście mecz życia Sommera ez.

0

Dobrze, że za rękę go nie odprowadził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?