szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z wyniku i pucharu. Mega satysfakcjonujące widowisko dla postronnego kibica i kibica Barcelony. Pięknie się to ogląda wierząc, wręcz będąc przekonanym, że coś się jeszcze wydarzy, że powalczą, że wykrzesają siły, żeby doprowadzić do dogrywki.
Dodatkowo to, jak Rudigera zabolało miejsce, gdzie się plecy rozchodzą, cieszy podwójnie.
4
Ale, co, chłop, zapierdolil!
0
O, kartki tylko w jedną stronę będą leciały?
2
@Coutinho007 Przede wszystkim wyglądamy kapitalnie pod względem fizycznym. W KOŃCU nie odstajemy od Europy jeśli chodzi o zaangażowanie, siłę i kondycję. Nie mogłem patrzeć na to jak od 70 minuty nie mieliśmy sił i każdy wynik był zagrożony.
1
@Messibestplayerintheworld przecież taki środek pola zgniecie ten madrycki. Ja jestem spokojny o wynik, bo będziemy panować na boisku.
Kwestia skuteczności, jeśli będzie, to znów wynik wysoki przewiduję.
0
@damian16161212 to, z którego korzystam - 02.2011. Do poprzedniego zapomniałem hasła, ale 2009 chyba był.
0
@Bobo25 większość zespołów by tak zrobiła mając wynik na styku.
Mnie bardziej zastanawia, czy komentatorzy bali się, że jednak Real tego nie dowiezie? :D
15
Trzeba przyznać, że chłop zagrał naprawdę dobre spotkanie na PO.
1
@damianex10 i po co tak kłamać, że to 8 lat temu było (OSIEM)... nie wiem kiedy ten czas zaczął tak uciekać.
0
@BarcaFan20048989 Żuda wyceniali ostatnio gdzieś na grubo ponad 200 jako najbardziej wartosciowego piłkarza świata. :D
0
@barcelonaLM Getafe? Ci z przedmieść Madrytu? Oddadzą punkty jak nic. :D
1
Teraz jak już lige Real przegrał, to nie gwizdka pod nich, żeby pokazać jaka ta liga Negreiry niesprawiedliwa. XD
0
Jest ten karny? Bo nie oglądam.
0
@cymanski15 w żadnej. Skończy się 0:0. :)
Edit: no i moje słowa się w gówno obróciły xD
0
@karol130197 wały*, nie błędy. :)
3
Swoją drogą, ten Aspas to kawał... Mendy.
0
I znów płuca wyplute, ale najbardziej cieszą 3 punkty. Piękna gra od stanu 1:3.
Na szczęście gwizdnął tego karnego... Śmiech ogólnie, że nie zrobił tego od razu.
Vamos!
3
Piękna nakładkę mu zajebał.
Szkoda, że nie dał kartki Cubarsiemu.
0
Ale mamy zjazd jakościowy na LO. Balde wypadł w najgorszym momencie, a do tego w świetnej dyspozycji... Nawet jak wroci po kontuzji, to ciekawe, czy forma zostanie...
2
Wiecie co... dzisiaj ten mecz musi nam Ferran wygrać. :D
1
Ja wiem, że trzeba czasem tryb eko zastosować. Ale dzisiaj to oni się poruszają jakby już się żuru najedli za bardzo. :D
0
@Roobo też mnie to irytuje. Momentami niesamowicie z tym przesadza.
0
@kemyt1995 a czyj? :D
2
Wojtek, akurat w tym momencie bucha musiałeś brać?
0
Szkoda, że Yamal wczoraj nie odpoczął, bo i tak nic nie wniósł. Mecz w wykonaniu naszych słaby, bo widać, że brakuje sił momentami i to, jak wielkim dyrygentem gry jest Pedri.
0
A kto na to będzie patrzył? Tak samo jak na te wszystkie przekręty Realu w lidze mistrzów. Teraz ludzie widzą, że mają 3 z rzędu i tyle.
0
@doc za to, że chcąc przyjąć piłkę ktoś mu się wjebal w nogi. :D
0
@ArQczi no i w sumie w tej sytuacji moje narzekanie nie będzie miało racji bytu :D
5
Ok, można uznać, że tutaj też się czerwona należała, ale jeśli dostaną tyle samo meczów zawieszenia to chyba jebnę ze śmiechu. :D
0
@kanver_ Raphinha