23

Absolutnie ŻODYN się nie spodziewał.

11

Pedri już teraz pisze swoją historię. Niech nie będzie niczyim naśladowcą, choć grą do złudzenia przypomina pewnego pana sprzed lat. :)
Potężny potencjał, który już teraz czyni go jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie.

1

@Barca_Q nie bez kozery Getafe gra na przedmieściach Madrytu. :D

0

Patrząc REALNIE, to Atletico będzie większym zagrożeniem w lidze, niż Real.

0

@Macior79 dokładnie, czyli minimum ligi.

2

@ArcziArtt Będzie jeszcze niższy.

3

Facet gra... nie chcę powiedzieć, że słabo, bo napastnika rozlicza się z goli, a tych ma naprawdę co sezon całe mnóstwo.
Na palcach jednej ręki tak regularnych piłkarzy w ostatnich latach.
Można lubić Lewego lub nie, ale piłkarzem jest wybitnym. Cały świat trąbi o Ronaldo, że w wieku 40 lat, tak wygląda, cały czas gra itd... Lewy jest tylko 3 lata młodszy, również ma kosmiczną formę fizyczną, a do tego jest pierwszym wyborem jednej z najbardziej intensywnie grających drużyn w Europie.

0

No i niech pierdyknie 5 za karę.

2

Postawiłem na Real, nie dziękujcie. :)
Sytuacja była win-win. :D

1

@kejdzi tam nie ma kreatywnej pomocy. Z reguły bramki padają po szybkich akcjach lub długich piłkach.

0

pierdzielaj Pan z takimi tekstami.

1

@AlexDark00 tak, można stosować zamiennie.
@wpwelement *na granicy z Markami

0

Wiecie, że statystycznie w tłusty czwartek w Polsce wydaje się na paczki równowartość 319 mieszkań dwupokojowych? :D

0

@D10SLEO moze trzeba mu powiedzieć, że wystarczy strzelić więcej bramek, niż przeciwnik w czasie 90 minut i wtedy nie ma wspomnianych dogrywek, bo może chlop nie wie.

0

@Bobo25 A ja się nie boję ludzi. :

1

@Eto'o9 R10 No to jest gość, który stylem gry do złudzenia przypomina Neymara. :)
Oby aspekt imprez mu się też nie przerzucił. :)

0

@Derpowsky o, a myślałem, że nie było bezpośredniej

0

@4drian0 anulowali mu to czerwo? W sensie tę drugą żółtą?

0

@Seba_23 obowiązki i tak by przyszły, nie mam żadnych inflacyjnych i nie są, a przynajmniej ostatnia nie była niesatysfakcjonująca, bo 30% to był duży skok.

1

@Bilon87 *naszych urodzinach :D

0

@Bobo25 Ej, to jest sprytne. Oni to rozliczą po kursie 1, a kasa w ich obrocie będzie! Genialne.

1

Kochani, życzę Wam takich przełożonych jak moja. Sama wyszła z inicjatywą podwyżki, bo wie, że będę miał więcej obowiązków!

0

@Swistus172 3 bramkowa przewaga... Liverpool, Roma... no ale to nie jest ten sam zespół. Może by nie rozwiali takiej przwagi. :D

0

@Who_you_mam no jak, na LM nie beda mieli już sil, bo się tutaj spompowali.
Uznali, że przecież z Real Mental Madryt i tak odpadną.

3

@Swistus172 szkoda, że trzeba dwóch meczów, o ile awansujemy, na takiej intensywności, bo spokojnie powinniśmy ten zamknąć i pojechać do Madrytu z zaliczka 2, 3 bramek, a nie wypluwać płuca w każdym spotkaniu.

0

O, jest pożywka dla najbardziej obiektywnych znawców piłki.

0

@Domin7777 a taki Lewy by trafił 2 setki Ferrana. Można sobie gdybać. :)

0

@Krzty takie betonowe Atletico wrzuca nam 4 bramki.

12

Mieliśmy piłkę na nodze na 5:2. Kończymy 4:4...
Hansi, lej ich batem za te odciny

2

Fermin i Gavi są totalnie bez formy. Szkoda, bo absencja Pedriego zwiastuje kłopoty w każdym meczu bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?