szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Absolutnie ŻODYN się nie spodziewał.
11
Pedri już teraz pisze swoją historię. Niech nie będzie niczyim naśladowcą, choć grą do złudzenia przypomina pewnego pana sprzed lat. :)
Potężny potencjał, który już teraz czyni go jednym z najlepszych na swojej pozycji na świecie.
1
@Barca_Q nie bez kozery Getafe gra na przedmieściach Madrytu. :D
0
Patrząc REALNIE, to Atletico będzie większym zagrożeniem w lidze, niż Real.
0
@Macior79 dokładnie, czyli minimum ligi.
2
@ArcziArtt Będzie jeszcze niższy.
3
Facet gra... nie chcę powiedzieć, że słabo, bo napastnika rozlicza się z goli, a tych ma naprawdę co sezon całe mnóstwo.
Na palcach jednej ręki tak regularnych piłkarzy w ostatnich latach.
Można lubić Lewego lub nie, ale piłkarzem jest wybitnym. Cały świat trąbi o Ronaldo, że w wieku 40 lat, tak wygląda, cały czas gra itd... Lewy jest tylko 3 lata młodszy, również ma kosmiczną formę fizyczną, a do tego jest pierwszym wyborem jednej z najbardziej intensywnie grających drużyn w Europie.
0
No i niech pierdyknie 5 za karę.
2
Postawiłem na Real, nie dziękujcie. :)
Sytuacja była win-win. :D
1
@kejdzi tam nie ma kreatywnej pomocy. Z reguły bramki padają po szybkich akcjach lub długich piłkach.
0
pierdzielaj Pan z takimi tekstami.
1
@AlexDark00 tak, można stosować zamiennie.
@wpwelement *na granicy z Markami
0
Wiecie, że statystycznie w tłusty czwartek w Polsce wydaje się na paczki równowartość 319 mieszkań dwupokojowych? :D
0
@D10SLEO moze trzeba mu powiedzieć, że wystarczy strzelić więcej bramek, niż przeciwnik w czasie 90 minut i wtedy nie ma wspomnianych dogrywek, bo może chlop nie wie.
0
@Bobo25 A ja się nie boję ludzi. :
1
@Eto'o9 R10 No to jest gość, który stylem gry do złudzenia przypomina Neymara. :)
Oby aspekt imprez mu się też nie przerzucił. :)
0
@Derpowsky o, a myślałem, że nie było bezpośredniej
0
@4drian0 anulowali mu to czerwo? W sensie tę drugą żółtą?
0
@Seba_23 obowiązki i tak by przyszły, nie mam żadnych inflacyjnych i nie są, a przynajmniej ostatnia nie była niesatysfakcjonująca, bo 30% to był duży skok.
1
@Bilon87 *naszych urodzinach :D
0
@Bobo25 Ej, to jest sprytne. Oni to rozliczą po kursie 1, a kasa w ich obrocie będzie! Genialne.
1
Kochani, życzę Wam takich przełożonych jak moja. Sama wyszła z inicjatywą podwyżki, bo wie, że będę miał więcej obowiązków!
0
@Swistus172 3 bramkowa przewaga... Liverpool, Roma... no ale to nie jest ten sam zespół. Może by nie rozwiali takiej przwagi. :D
0
@Who_you_mam no jak, na LM nie beda mieli już sil, bo się tutaj spompowali.
Uznali, że przecież z Real Mental Madryt i tak odpadną.
3
@Swistus172 szkoda, że trzeba dwóch meczów, o ile awansujemy, na takiej intensywności, bo spokojnie powinniśmy ten zamknąć i pojechać do Madrytu z zaliczka 2, 3 bramek, a nie wypluwać płuca w każdym spotkaniu.
0
O, jest pożywka dla najbardziej obiektywnych znawców piłki.
0
@Domin7777 a taki Lewy by trafił 2 setki Ferrana. Można sobie gdybać. :)
0
@Krzty takie betonowe Atletico wrzuca nam 4 bramki.
12
Mieliśmy piłkę na nodze na 5:2. Kończymy 4:4...
Hansi, lej ich batem za te odciny
2
Fermin i Gavi są totalnie bez formy. Szkoda, bo absencja Pedriego zwiastuje kłopoty w każdym meczu bez niego.