szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to jest spalony hahahaha
2
Deklan Ryż co dwie brameczki wrzucił.... A tutaj pajęczyna zerwana.
0
@VanBest skasuj, bo banik poleci. :D
btw, nic poza, każdy każe odświeżać tylko :(
0
@Sapos93 odświeżam tak bardzo, że już delfiny się zalęgły.
0
Dajta coś na priv, please. :)
0
@Eklerek u21? Ja w wieku 45 lat nie będę tak wyglądał jak on xD
0
@filipo2002 zupełnie inaczej by to wyglądało, gdybyśmy nie cisnęli 90 minut. Chodzi o to, że graliśmy na pełnej intensywności ze średnimi rotacjami. Już teraz widać zmęczenie u niektórych grajków. A jeszcze trochę zostało...
0
@La Pulgaa czemu nie? Kurtuła i Łunin kontuzja.
4
@gukwa To prawda, ale trzeba wziąć pod uwagę jak mocno pracujemy fizycznie. Doskakujemy do każdej piłki, na pełnej intensywności. Natomiast nie staje się to tak potężnym problemem z takim specjalistą na ławce trenerskiej i wiedzą, że składem trzeba odpowiednio rotować.
0
@LP1985 No i oby to miało miejsce, bo taką gównogrą Real może wygrać puchar. :D
2
Robią wszystko, żeby pokrzyżować nam ten marsz po puchary. Piłkarsko jest zbyt ciężko, więc łapią się każdej możliwości. :)
1
@Kai0 bilibyśmy się o Ligę Konferencji. :D
9
Gdyby wczoraj Barcelona nie wrzuciła 4 bramek, a wynik był na styku, to pewnie mielibyśmy jeszcze więcej kontrowersji. My jak nie wyplujemy płuc i nie wrzucimy 3-4 bramek na mecz, to zawsze będzie istniało ryzyko jakiegoś wała.
0
O, nie. Jak to możliwe?
Kogoś to w ogóle dziwi?
1
@lithotripter zajechana za mocno będzie. Nie polecam. :D
1
@lithotripter Napisz, wtedy ja Ci przedstawię recenzję. :)
4
@Encore Dlatego też odczuwałem tak ogromną satysfakcję jak eliminowaliśmy Benficę z LM i pan pajac Otamendi był bardzo niepocieszony.
0
Jeździ lub jeździł ktoś nową Cuprą Formentor? Lub w ogóle Formentorem?
Jakieś niesponsorowane opinie? :D
0
@Rupert_Haubica weź bierz i pij po pół albo się podziel. :D
Ja nie twierdzę, że on był najlepszy, ale w skrajność totalnie bym nie popadał.
0
@Rupert_Haubica Jakbyś zaczął od tego, że Yamal tragedia, to nie czytałbym dalej. :D
Wiadomo, że nie zagrał topowego spotkania, ale takie określenie to mocno z kapelusza. Haubica, coś Ty oszalał?
1
Szkoda Raphy, że dostał taki wpierdziel od Argentyny, ale z dwojga złego lepiej, że Brazylia została tak upokorzona. Nie pamiętam sytuacji odkąd oglądał piłkę, żebym połowy składu Brazylii nie kojarzył.
0
@ArcziArtt back to 2010
0
@Foro musiałeś gdzieś być...
0
@Ghandi Dla jednych gra przeciwko Holandii jest takim samym wyzwaniem jak dla innych z Maltą. :D
2
@Kondziubarca No i sęk w tym, że nie, nie musi grać.
1
@DiSBlaDE O! Nie patrzyłem na to w ten sposób, a to słuszna uwaga.
4
Ależ my jesteśmy malkontentami... wygraliśmy WSZYSTKIE mecze w przerwie reprezentacyjnej, a tutaj jakaś nagonka na kadrę. Ba, my nie straciliśmy gola!
0
@turhiay akurat tutaj jesteśmy niesamowicie stabilni, nieważne jakie nazwiska tu wpiszesz będzie pasować. Zawsze.
3
O, no to rzeczywiście wzmocnienie.
Rozumiem, że delegatura z Madrytu nazwała to wzmocnieniem? :D
1
@Seledynowy Każdy walczył jak o przetrwanie, żeby nie mierzyć się z nami.