szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja pierdole, mam tego dość, serio. Piłka na 0:1, oczywiście gówno z tego. Po chwili 1:0. Wcześniej było to samo. Zamiast 5:2, zrobiło się 4:3, a zaraz 4:4. Kurwa
0
@JimMorrisonFCB tylko nie zapomnij wrócić. :)
0
@Hajzenbauer w myśl zasady 30 sekund za każdą zmianę.
Za same zmiany doliczył za mało, a gdzie jeszcze nieefektywna gra... Ale co tam. Robić swoje i nie gadać. ;)
0
Was doliczanie czasu jeszcze dziwi? W sensie jego ilość?
Po tym meczu Real się nie wypowie o sędziach. :D
0
@Katalonik97 ni chuja, my ją wygramy.
0
Widzę, że Gran Turismo 7 w promocji za 120 Ziko na ps5. Opłaca się? Grał ktoś?
0
Nie, nie jesteś.
0
@FcPortoFan1999 każdy brałby taki wynik w ciemno
1
@Sysia11 dokładnie, Realowi trzeba wrzucić po prostu od 4 do 6 bramek i jest pozamiatane.
1
Elegancko sie zaczyna. Oby tak dalej. :)
1
W ogóle jaki plot twist xD
Dembele ze złota piłka....
0
@damianex10 nie no, 10 asyst nie wrzuci w LM... niestety.
0
@tbas liczy się obecna forma, ale z poprzednią mogli nie wejść do grona 24 drużyn. Mecz z City był pewnego rodzaju przełamaniem i od tej pory zaczęli grać rewelacyjnie.
0
@mekston PSG, które totalnie nie zachwycało i w pewnym momencie przyćmiewało im widmo zajęcia miejsca poza 24.
Tymczasem wyeliminowali kandydatów do końcowego triumfu.
0
@busel004 wtedy to zrozumiałe. W spokoju ogląda mecz. ;D
8
Któryś się przewróci w polu karnym, Marciniak nie lubi korzystać z VARu, bo uważa swoje decyzje za nieskalane i już mamy karniaczka... :)
0
@BorzyKrzys podanie w stylu Henry'ego. Pięknie ogląda się takie sztuczki.
0
@michal2007 O, ciekawe co ja dostanę. :D
Nie pogardziłbym podobnymi.
4
@ViscaelBarca2007 ja to mam wrażenie, że on wiecznie wkurwiony biega.
Ale fakt, w tym sezonie dał mnóstwo punktów, sporo kluczowych bramek. :)
0
Nie zdążyliśmy sprzedać, póki młody i był coś wart.
4
A co mu zależy? Jest fachowcem z dużym doświadczeniem na swojej pozycji. Karierę ma praktycznie za sobą, a teraz wieńczy fakt, że wrócił z emerytury i staje się top 10-15 bramkarzy świata. :D
2
Największą lekcję powinni wyciągnąć z tego, że ich przekonanie nie oznacza, że sędzia przerwie grę.
Czasem nawet oczywisty faul może zostać uznany za twardą grę na pograniczu.
0
Najgorsze to fakt, że po takim meczu każdy oddychał rękawami.
2
To nieźle nas wyruchali xD
Zero faulu 10 sekund wcześniej.
1
Aż musiałem sprawdzić datę, czysto nie jest sprzed kilku miesięcy jakiś artykuł hahah
0
Nikt przecież nie gwizdnie tak stykowej sytuacji, mimo że jest dość klarowna, na niekorzyść Realu po ostatnich gównoburzach...
0
@LeoMessiiBarcaPepa chodzi o to, że męczennik będąc na spalonym zasłaniał Oblakowi?
0
@FcPortoFan1999 Jesse Adam Eisenberg (ur. 5 października 1983 w Nowym Jorku) – amerykański aktor, reżyser filmowy i telewizyjny. Znany z grania inteligentnych, ale niezręcznych postaci zarówno w komediach, jak i dramatach, zdobył m.in. Nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej oraz nominacje do dwóch Oscarów i trzech Złotych Globów. (źródło - Wikipedia)
30
Ten co wyliczył. Pewnie w Excelu sobie rozpisał.
Przestał "sędziować", przestało się o nim mówić, to teraz przy każdej sytuacji musi się udzielać.
0
@Tadeusz0312 Done. : )