0

GG. Ez.
Przecież to jest żart. To jest zart do chuja.

0

Czyli można zajebac komuś kopa i nie dostać kartki. Noted.

0

No i jak zwykle. 3 bramki Atletico to jakiś żart. Oni mieli sytuacji na 1.

0

Jakie tam czary powstały

3

Lewy chyba trochę bez sił już.

0

Ale jakby wjebał teraz, to koniec. XD

0

Wiecie co, tam byl spalony. :D

0

Ohohoh, Panie Lamine.
To byłoby wyzwanie dla Ferrana

0

Poza polem karnym by gwizdnął. No cóż, gramy dalej. :)

4

@NeroTFP1 on jak gra słabszy mecz, to liczba go bronią strasznie. I to najważniejsze.

0

@Rupert_Haubica właśnie też z ciekawości tam wszedłem poczytać wylewy. Takie teksty nie mogą być pisane przez osobę normalna...
Swoją drogą pozostałe to to, że drukowany ten mecz pod nas i Atletico dostaje kartki za nic xD

0

Drugi szefo z bramka! Ale mecz, ale mecz!!!

1

Taki Alvarez na 9 w Barcy... ale to by grało!

2

Ogarnijmy jakiegoś normalnego napastnika, bo na tego się patrzeć nie da. 2 idealne piłki miał chlop.

0

@Marcelinho132 zejdzie w przerwie.

0

Ale to się ogląda! Jak każdy zapierdala, ciśnie, presuje. Panie Flick, co Ty robisz?!

0

Pan Cubarsi! Ale meczycho.

0

@mekston 2:2!!!

0

No i chuj! Izi!

4

Szefo strzela brameczke. Pięknie.

1

Widzę to tak, Yamalek kręci Galanem, druga żółta i wykurwiamy ich 6;2.

1

Wy się śmiejecie, że rekin zjebał. Może tam jakąś mielizna była?

0

@OskP ten z Bahrajnu?

2

I to właśnie to. Oni mają jedna sytuację, strzelają dwie bramki. My mamy takiego czyściocha i napierdalamy w środek xD
My będziemy mieli okazję, to pewne, ale klasycznie polozy nas wykończenie.

0

@Ptasior trochę inny kaliber jeśli chodzi o defensywę, ale wierzymy, wierzymy. :)

0

Flick już po tym meczu poleci, czy do końca sezonu dotrwa?

0

@blakkudium ale może też nie zagrać. Pozdrawiam.

0

Ale dzisiaj będzie partidazo! Czuję to!

0

@jacobFCB co ten kretyn z Forda musiał mieć we łbie w tym momencie. :D

1

@jacobFCB no jak. Pressowałby jak zły.
A tak na poważnie, to zgadzam się z Tobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?