szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GG. Ez.
Przecież to jest żart. To jest zart do chuja.
0
Czyli można zajebac komuś kopa i nie dostać kartki. Noted.
0
No i jak zwykle. 3 bramki Atletico to jakiś żart. Oni mieli sytuacji na 1.
0
Jakie tam czary powstały
3
Lewy chyba trochę bez sił już.
0
Ale jakby wjebał teraz, to koniec. XD
0
Wiecie co, tam byl spalony. :D
0
Ohohoh, Panie Lamine.
To byłoby wyzwanie dla Ferrana
0
Poza polem karnym by gwizdnął. No cóż, gramy dalej. :)
4
@NeroTFP1 on jak gra słabszy mecz, to liczba go bronią strasznie. I to najważniejsze.
0
@Rupert_Haubica właśnie też z ciekawości tam wszedłem poczytać wylewy. Takie teksty nie mogą być pisane przez osobę normalna...
Swoją drogą pozostałe to to, że drukowany ten mecz pod nas i Atletico dostaje kartki za nic xD
0
Drugi szefo z bramka! Ale mecz, ale mecz!!!
1
Taki Alvarez na 9 w Barcy... ale to by grało!
2
Ogarnijmy jakiegoś normalnego napastnika, bo na tego się patrzeć nie da. 2 idealne piłki miał chlop.
0
@Marcelinho132 zejdzie w przerwie.
0
Ale to się ogląda! Jak każdy zapierdala, ciśnie, presuje. Panie Flick, co Ty robisz?!
0
Pan Cubarsi! Ale meczycho.
0
@mekston 2:2!!!
0
No i chuj! Izi!
4
Szefo strzela brameczke. Pięknie.
1
Widzę to tak, Yamalek kręci Galanem, druga żółta i wykurwiamy ich 6;2.
1
Wy się śmiejecie, że rekin zjebał. Może tam jakąś mielizna była?
0
@OskP ten z Bahrajnu?
2
I to właśnie to. Oni mają jedna sytuację, strzelają dwie bramki. My mamy takiego czyściocha i napierdalamy w środek xD
My będziemy mieli okazję, to pewne, ale klasycznie polozy nas wykończenie.
0
@Ptasior trochę inny kaliber jeśli chodzi o defensywę, ale wierzymy, wierzymy. :)
0
Flick już po tym meczu poleci, czy do końca sezonu dotrwa?
0
@blakkudium ale może też nie zagrać. Pozdrawiam.
0
Ale dzisiaj będzie partidazo! Czuję to!
0
@jacobFCB co ten kretyn z Forda musiał mieć we łbie w tym momencie. :D
1
@jacobFCB no jak. Pressowałby jak zły.
A tak na poważnie, to zgadzam się z Tobą.