szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner ja mam dzisiaj akurat
0
@Szklaner pro tip: ugotuj na dwa dni.
1
@michal26 uwielbiam to porównanie. :D
0
Tutaj to nie rasizm.
0
@abram3k daj spokój, będzie tak samo otwarty mecz jak z BVB. Też może być hokejowy wynik.
0
Nie oszukujmy się. Znów nam brakuje skuteczności. Były okazje na bramki na 2:1. Dodatkowo brak karnego... Pokazujemy, że przy odpowiednim szczęściu klepiemy naprawdę silne zespoły... Bayern, BvB, no i ten słaby Real.
1
@KamQiX no to tutaj będziemy patrzeć do końca na wały, bo Atletico na ogonie. A i nas bym nie przekreślał.
22
Ciekawe do jakiej przewagi punktowej chcą sobie ustawić klubik z Madrytu, żeby później w jednym meczu gwizdnąć na korzyść Barcelony i aktywować tryb ligi Negreiry...
0
Barcelonie należał się rzut karny!
Każdy popełnia błędy, dobra, pora na csa.
Napiszą i chuj z tego, a punkty w plecy i sprawa załatwiona.
0
@betonito przecież on też już się staje męczennikiem, więc wszystko mu wolno.
5
Niemożliwe. Na pewno to są spekulacje. :)
Nie cofnęli do faulu Rudigera, bo działo się to zbyt dawno, nie kwalifikowało się to do akcji, tak się nie robi... Oh wait. Spalony Yamala w meczu z Betisem. :)
Pluje na ten zakłamany klubik.
0
@MatBac1991 no jak się nie dokładała do czynszu i zakupów, no to niech pyta...
0
@D10SLEO z jednej strony po co męczyć jednych i drugich przy takim wyniku, a z drugiej... Bal się, że będzie musiał oglądać kolejną bramkę Barcelony. :D
2
Baby shark tutututu shark
0
Ale Kounde zrobił się PO z krwi i kości...
1
@Miszcz Textu FCB Legii już karę nałożyli, więc tylko Everton -10 punktów.
2
I chuj wam na łeb. Wymyslta coś jeszcze.
0
Słusznie, w pierwszej połowie któryś z naszych był na spalonym. Gol anulowany.
2
Ja pierdole, jacy ci sędziowie są mierni.
Linia metra cofnięta, a oni czekają, zastanawiają się. Tragedia...
Dobra, tu był spalony wcześniej jednak...
Szkoda, że 10 minut nie cofnęli. XD
0
Cieszynka a'la Henry. :)
0
Abstrahując od tego, że Martin jest słabiutki technicznie, to mam wrazenie, że fizycznie też mocno nie dojeżdża. Odstaje przy każdym starciu...
0
@Omoziu kij w to. Nie oddali nawet 3 strzałów, więc i tak byłoby do przodu. :v
0
@daniel32778 Busquets... Guardiola postanowił odstawiać będącego w dobrej dyspozycji Toure kosztem Busiego. :)
0
@Kwiatek1899 no i Wojtuś dużo wolniejszy, niż Pena.
4
Nie no, sędziego wzięli idealnego, ale i on nie pomógł.
Przy stykowym wyniki karny z dupy gwarantowany. :)
5
To niesamowite na jaki poziom momentalnie wskoczył Casado.
0
@halfnolife no i trzeba oddać, jeden bardzo groźny strzał Mekambe Pena wyjął, wiec przejebalismy 3:4. :)
1
@VamosRakieta tak, z małymi też potrafimy.
Choć zdarzają się wpadki jak z Las Palmas, ale jak wspomniałeś, wczoraj poszło dobrze.
0
Co jak co, ale z wielkimi rywalami w tym sezonie grać potrafimy.
0
@BulaKG a na ulubionym dżojstiku?