1

@Szklaner ja mam dzisiaj akurat

0

@Szklaner pro tip: ugotuj na dwa dni.

1

@michal26 uwielbiam to porównanie. :D

0

Tutaj to nie rasizm.

0

@abram3k daj spokój, będzie tak samo otwarty mecz jak z BVB. Też może być hokejowy wynik.

0

Nie oszukujmy się. Znów nam brakuje skuteczności. Były okazje na bramki na 2:1. Dodatkowo brak karnego... Pokazujemy, że przy odpowiednim szczęściu klepiemy naprawdę silne zespoły... Bayern, BvB, no i ten słaby Real.

1

@KamQiX no to tutaj będziemy patrzeć do końca na wały, bo Atletico na ogonie. A i nas bym nie przekreślał.

22

Ciekawe do jakiej przewagi punktowej chcą sobie ustawić klubik z Madrytu, żeby później w jednym meczu gwizdnąć na korzyść Barcelony i aktywować tryb ligi Negreiry...

0

Barcelonie należał się rzut karny!
Każdy popełnia błędy, dobra, pora na csa.
Napiszą i chuj z tego, a punkty w plecy i sprawa załatwiona.

0

@betonito przecież on też już się staje męczennikiem, więc wszystko mu wolno.

5

Niemożliwe. Na pewno to są spekulacje. :)
Nie cofnęli do faulu Rudigera, bo działo się to zbyt dawno, nie kwalifikowało się to do akcji, tak się nie robi... Oh wait. Spalony Yamala w meczu z Betisem. :)
Pluje na ten zakłamany klubik.

0

@MatBac1991 no jak się nie dokładała do czynszu i zakupów, no to niech pyta...

0

@D10SLEO z jednej strony po co męczyć jednych i drugich przy takim wyniku, a z drugiej... Bal się, że będzie musiał oglądać kolejną bramkę Barcelony. :D

2

Baby shark tutututu shark

0

Ale Kounde zrobił się PO z krwi i kości...

1

@Miszcz Textu FCB Legii już karę nałożyli, więc tylko Everton -10 punktów.

2

I chuj wam na łeb. Wymyslta coś jeszcze.

0

Słusznie, w pierwszej połowie któryś z naszych był na spalonym. Gol anulowany.

2

Ja pierdole, jacy ci sędziowie są mierni.
Linia metra cofnięta, a oni czekają, zastanawiają się. Tragedia...

Dobra, tu był spalony wcześniej jednak...
Szkoda, że 10 minut nie cofnęli. XD

0

Cieszynka a'la Henry. :)

0

Abstrahując od tego, że Martin jest słabiutki technicznie, to mam wrazenie, że fizycznie też mocno nie dojeżdża. Odstaje przy każdym starciu...

0

@Omoziu kij w to. Nie oddali nawet 3 strzałów, więc i tak byłoby do przodu. :v

0

@daniel32778 Busquets... Guardiola postanowił odstawiać będącego w dobrej dyspozycji Toure kosztem Busiego. :)

0

@Kwiatek1899 no i Wojtuś dużo wolniejszy, niż Pena.

4

Nie no, sędziego wzięli idealnego, ale i on nie pomógł.
Przy stykowym wyniki karny z dupy gwarantowany. :)

5

To niesamowite na jaki poziom momentalnie wskoczył Casado.

0

@halfnolife no i trzeba oddać, jeden bardzo groźny strzał Mekambe Pena wyjął, wiec przejebalismy 3:4. :)

1

@VamosRakieta tak, z małymi też potrafimy.
Choć zdarzają się wpadki jak z Las Palmas, ale jak wspomniałeś, wczoraj poszło dobrze.

0

Co jak co, ale z wielkimi rywalami w tym sezonie grać potrafimy.

0

@BulaKG a na ulubionym dżojstiku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?