szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden przecież to ja, a nie Martinez. :p
0
Super spotkanie. Było kilka niedociągnięć, ale finalnie rezultat też świetny. :)
0
@Filipem Gdyby inne kluby de Jonga by chciały.
0
@sokot przecież ten Real przeprowadził 2 akcje i raz męczennik dostał piłkę pod nogi po prostu xD
0
I ja mówię, podrybluj, zejdz do środka i strzel przy krótkim!
1
@Benz w sumie teraz dałeś pozytyw, bo Anczelo Carlotti zostanie.
0
@AmigoBlancos część meczów jest jutro, ale już zobaczyłem, że za mały dorobek punktowy mają pozostałe ekipy i za duży skok mają teraz. :)
0
Jest szansa, że Real spadnie poza 24 w momencie, gdy wygra?
0
@FcPortoFan1999 ja w tej sytuacji identyfikuję ją jako jego.
0
@ranger3120 ale to z generacji PS4 chyba jeszcze, tak?
W sensie zdaję sobie sprawę, że jest kompatybilne.
1
@Lola120 luksusowe towary żeś powymieniał i narzekasz, że drogo...
0
Czy na PS5 jest coś a'la kinect? Czy raczej tylko VR?
2
O, gadanie a'la Xavi. Rekin przemówił. Jak ten gość się znalazł w City, a teraz u nas, to ja nie wiem.
3
Ale żeby de Jong stał się najsłabszym zawodnikiem środka pola... masakra.
2
Najważniejsze, że Pena asekurował tor lotu piłki.
0
@BydzieQ dla de Jonga nie mógł, to chociaż tego wyjebał xD
0
De Jong zajebiata zmiana. :D
0
@bart_azz Araujo to będzie miał problem z dostaniem się do 11 :D
0
Ciekawe, czy to dźwigną...
1
@Danny Gaucho ale zasłonę dymną sędziowie w lidze hiszpańskiej dali dyktując 3 karne przeciwko Realowi. :D
0
O, Mambeppe zjebał karnego. Btw , należał się ten karny, bo nie oglądam?
1
@karci0 teraz były te blek frajdeje i cajber mondeje, które w Polsce gówno znaczą, a nawet stwierdziłbym, że finalnie ceny są nawet wyższe.
10
Jest mi z tego powodu bardzo, ale to bardzo radośnie. :)
Widać ich miejsce w 4 lidze.
1
Ale on wyrósł na lidera. Niesamowita metamorfoza.
10
@regatta52 a na dodatek, gdyby grał na Benito Villamarin
1
@MesQueUnClub_87 kurde, szkoda, bo liczyłem, że dzisiaj zagra. A może oszuka? Może powie, że rzucił, a nie rzuci?
0
@okiemtypera_lucaxx95 to nie chodzi o to, że my powinniśmy ugrać punkty z LP, tylko Getafe zawsze oddaje punkty Realowi :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 chyba nikt nie wierzył, że dzisiaj Real nie ugra 3 punktów. :D z Getafe...? :)
1
Dajcie spokój, ja cały czas uważam, że Flick robi super robotę z naszą młoda kadra.
0
@Messibestplayerintheworld tyle punktów przewagi roztrwonione... Ach.