0

@Arden przecież to ja, a nie Martinez. :p

0

Super spotkanie. Było kilka niedociągnięć, ale finalnie rezultat też świetny. :)

0

@Filipem Gdyby inne kluby de Jonga by chciały.

0

@sokot przecież ten Real przeprowadził 2 akcje i raz męczennik dostał piłkę pod nogi po prostu xD

0

I ja mówię, podrybluj, zejdz do środka i strzel przy krótkim!

1

@Benz w sumie teraz dałeś pozytyw, bo Anczelo Carlotti zostanie.

0

@AmigoBlancos część meczów jest jutro, ale już zobaczyłem, że za mały dorobek punktowy mają pozostałe ekipy i za duży skok mają teraz. :)

0

Jest szansa, że Real spadnie poza 24 w momencie, gdy wygra?

0

@FcPortoFan1999 ja w tej sytuacji identyfikuję ją jako jego.

0

@ranger3120 ale to z generacji PS4 chyba jeszcze, tak?
W sensie zdaję sobie sprawę, że jest kompatybilne.

1

@Lola120 luksusowe towary żeś powymieniał i narzekasz, że drogo...

0

Czy na PS5 jest coś a'la kinect? Czy raczej tylko VR?

2

O, gadanie a'la Xavi. Rekin przemówił. Jak ten gość się znalazł w City, a teraz u nas, to ja nie wiem.

3

Ale żeby de Jong stał się najsłabszym zawodnikiem środka pola... masakra.

2

Najważniejsze, że Pena asekurował tor lotu piłki.

0

@BydzieQ dla de Jonga nie mógł, to chociaż tego wyjebał xD

0

De Jong zajebiata zmiana. :D

0

@bart_azz Araujo to będzie miał problem z dostaniem się do 11 :D

0

Ciekawe, czy to dźwigną...

1

@Danny Gaucho ale zasłonę dymną sędziowie w lidze hiszpańskiej dali dyktując 3 karne przeciwko Realowi. :D

0

O, Mambeppe zjebał karnego. Btw , należał się ten karny, bo nie oglądam?

1

@karci0 teraz były te blek frajdeje i cajber mondeje, które w Polsce gówno znaczą, a nawet stwierdziłbym, że finalnie ceny są nawet wyższe.

10

Jest mi z tego powodu bardzo, ale to bardzo radośnie. :)
Widać ich miejsce w 4 lidze.

1

Ale on wyrósł na lidera. Niesamowita metamorfoza.

10

@regatta52 a na dodatek, gdyby grał na Benito Villamarin

1

@MesQueUnClub_87 kurde, szkoda, bo liczyłem, że dzisiaj zagra. A może oszuka? Może powie, że rzucił, a nie rzuci?

0

@okiemtypera_lucaxx95 to nie chodzi o to, że my powinniśmy ugrać punkty z LP, tylko Getafe zawsze oddaje punkty Realowi :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 chyba nikt nie wierzył, że dzisiaj Real nie ugra 3 punktów. :D z Getafe...? :)

1

Dajcie spokój, ja cały czas uważam, że Flick robi super robotę z naszą młoda kadra.

0

@Messibestplayerintheworld tyle punktów przewagi roztrwonione... Ach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?