szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianBarcaCule ty tutaj kur nie obrażaj.
1
@lica7 a nie pyski przypadkiem?
1
@Herato i po tylu spotkaniach nie wygrał jeszcze ZP?
Niech on pisze własną historię, choć pod tym względem Messi jest trochę przekleństwem, zawsze są do niego porównania. :D
1
@Jakchcesz no, ale czego oni oczekiwali, że nagle pokornie będzie grał na 9? W PSG cały zespół był ustawiany pod niego.
1
Trener nie interesuje się zawodnikami? Nieładnie. Taki trener nic nie zdziała. Zero zaangażowania. Nie wiem, czy warto do grudnia czekać.
8
Hansi Flick: Dzisiejszy mecz był dobry do tego, aby Frenkie zagrał od początku (do tego, żeby przekonać się jak przereklamowanym jest grajkiem).
1
Wojtek to by peta jeszcze zjarał.
5
Dobra, bez jaj. Pena zagrał mecz życia z Realem i to by było na tyle. Proszę go już nie dawać w pierwszym składzie.
Dziękuję, pozdrawiam.
0
Pękł mu policzek?
0
Ale w tej LM jakieś sflaczałe wyniki... 1:0, 1:1... I wtedy wjeżdża Barcelona... 1:4 :D
0
Jak się kiedyś mówiło, że ktoś strzelił albo podał z Quaresmy... To teraz już można zacząć mówić tak o Yamalu? :D
1
Ale Kounde to jest potwór.
2
Różnica między Lewym, a Suarezem jest taka, że Suarez po zjebanej setce strzelał później jakąś nieprawdopodobna bramkę, a Lewy po zmarnowanej świetnej sytuacji dostaje jeszcze prostsza. XD
1
Ojesu jaka patelnia.
0
Ależ asysta przy tej 1 bramce dla Barcelony. :) Piękne podanie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Roma w mocnym dołku aktualnie. Ostatnio chyba 5:1 przyjęli z Fiorentiną.
0
@MOLESTA tylko, że u nas miałby kontrakt x3, więc nikt by go nie chciał.
Z przymrużeniem oka, ale poniekąd to prawda co mówisz.
12
@Kapitan hawk Gdyby nie Milan, to Real by wygrał.
0
@HarveySpecter a co, Trump wygrywa wybory?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@MichuZ44 Podanie od Casado... cudo. To samo do Lewego w meczu z Realem.
1
@Bobo25 dokładnie, już niektórym to się styki przepaliły, bo Pena zagrał dobry mecz. Bez jaj, sam nie jestem jego zwolennikiem, bo wolałbym z marszu Szczęsnego, ale z Realem wybronił 2 sytuacje, które serio mogły zmienić mecz. :D
2
@Jonyx kilka LM zdobyli właściwie bez tego przepisu, więc nic dziwnego, że jest płacz. :D
0
@Zoker weź te chyba usuń, bo ktoś pomyśli, że on kiedyś coś wybronił. :D
To ZDECYDOWANIE jego najlepszy mecz w karierze.
2
@visca_josef moim zdaniem to była zasłona dymna przed tym, co widzimy teraz. Geniusz.
1
@Erykulus oczywiście, że nie. W żadnej sytuacji nie miał absolutnie nic do powiedzenia, a obrona któregoś ze strzałów byłaby tylko wartością dodana.
0
@Ojciec5tkidzieci zajebiscie, że przegrali, ta baba taka arogancka, a jeszcze wskazali, że ona najlepsza z matematyki xD
Poza tym jak im wyszło 30? Chuj wie. :v
0
@Michael24 to ja idąc w myśl za poprzednikami dopowiem, że dzisiaj zabrakło 2 bramek do zwycięstwa.
4
Przecież Espanyol zawsze się zachowuje jak zwierzęta, więc... :)
0
@Tomason ja tam korzystam z jakichś Lenovo z aliexpress i 3 rok już śmigają. Beatsy mi po półtorej roku zaczęły się rozklejać... A kosztowały 10x tyle.