0

@DamianBarcaCule ty tutaj kur nie obrażaj.

1

@lica7 a nie pyski przypadkiem?

1

@Herato i po tylu spotkaniach nie wygrał jeszcze ZP?
Niech on pisze własną historię, choć pod tym względem Messi jest trochę przekleństwem, zawsze są do niego porównania. :D

1

@Jakchcesz no, ale czego oni oczekiwali, że nagle pokornie będzie grał na 9? W PSG cały zespół był ustawiany pod niego.

1

Trener nie interesuje się zawodnikami? Nieładnie. Taki trener nic nie zdziała. Zero zaangażowania. Nie wiem, czy warto do grudnia czekać.

8

Hansi Flick: Dzisiejszy mecz był dobry do tego, aby Frenkie zagrał od początku (do tego, żeby przekonać się jak przereklamowanym jest grajkiem).

1

Wojtek to by peta jeszcze zjarał.

5

Dobra, bez jaj. Pena zagrał mecz życia z Realem i to by było na tyle. Proszę go już nie dawać w pierwszym składzie.
Dziękuję, pozdrawiam.

0

Pękł mu policzek?

0

Ale w tej LM jakieś sflaczałe wyniki... 1:0, 1:1... I wtedy wjeżdża Barcelona... 1:4 :D

0

Jak się kiedyś mówiło, że ktoś strzelił albo podał z Quaresmy... To teraz już można zacząć mówić tak o Yamalu? :D

1

Ale Kounde to jest potwór.

2

Różnica między Lewym, a Suarezem jest taka, że Suarez po zjebanej setce strzelał później jakąś nieprawdopodobna bramkę, a Lewy po zmarnowanej świetnej sytuacji dostaje jeszcze prostsza. XD

1

Ojesu jaka patelnia.

0

Ależ asysta przy tej 1 bramce dla Barcelony. :) Piękne podanie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Roma w mocnym dołku aktualnie. Ostatnio chyba 5:1 przyjęli z Fiorentiną.

0

@MOLESTA tylko, że u nas miałby kontrakt x3, więc nikt by go nie chciał.
Z przymrużeniem oka, ale poniekąd to prawda co mówisz.

12

@Kapitan hawk Gdyby nie Milan, to Real by wygrał.

0

@HarveySpecter a co, Trump wygrywa wybory?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@MichuZ44 Podanie od Casado... cudo. To samo do Lewego w meczu z Realem.

1

@Bobo25 dokładnie, już niektórym to się styki przepaliły, bo Pena zagrał dobry mecz. Bez jaj, sam nie jestem jego zwolennikiem, bo wolałbym z marszu Szczęsnego, ale z Realem wybronił 2 sytuacje, które serio mogły zmienić mecz. :D

2

@Jonyx kilka LM zdobyli właściwie bez tego przepisu, więc nic dziwnego, że jest płacz. :D

0

@Zoker weź te chyba usuń, bo ktoś pomyśli, że on kiedyś coś wybronił. :D
To ZDECYDOWANIE jego najlepszy mecz w karierze.

2

@visca_josef moim zdaniem to była zasłona dymna przed tym, co widzimy teraz. Geniusz.

1

@Erykulus oczywiście, że nie. W żadnej sytuacji nie miał absolutnie nic do powiedzenia, a obrona któregoś ze strzałów byłaby tylko wartością dodana.

0

@Ojciec5tkidzieci zajebiscie, że przegrali, ta baba taka arogancka, a jeszcze wskazali, że ona najlepsza z matematyki xD
Poza tym jak im wyszło 30? Chuj wie. :v

0

@Michael24 to ja idąc w myśl za poprzednikami dopowiem, że dzisiaj zabrakło 2 bramek do zwycięstwa.

4

Przecież Espanyol zawsze się zachowuje jak zwierzęta, więc... :)

0

@Tomason ja tam korzystam z jakichś Lenovo z aliexpress i 3 rok już śmigają. Beatsy mi po półtorej roku zaczęły się rozklejać... A kosztowały 10x tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?