szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh no i chuj, no i część. Od sęków się odbiło i elegancko, na uspokojenie xD
0
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że Lewy jak już musi podać, to albo czego, albo podaje tak niechlujnie, jakby robił to specjalnie?
No czasem to nie do wiary, że taki piłkarz takie precle rzuca.
0
Co taki ktoś jak Pena robi w tym klubie? Matkobosko
2
Ogólnie Mingueza dał nam bramkę, ale Martin usilnie stara się wyrównać siły. xD
1
Ten Aspas zawsze taki irytujący był?
1
Z całym szacunkiem do Aspasa, zajebał Casado w nogi i wielce się wydziera, że nie faulował. No chyba, że krzyczał np. o łamaniu konstytucji w Polsce.
0
@ViscaelBarca2007 Mingueza w tym zestawieniu jest zaskoczeniem.
0
@abram3k no, gdyby tak grał w ubiegłym roku, no to złota piłka byłaby jego, bez dwóch zdań.
0
Widzę, że Dying Light 2 wjechało na ps store dla subskrybentów. Warto pobierać w ogóle? I GTA V z drugiej strony. :)
2
@MOLESTA gość wziął się znikąd... To tylko pokazuje jak bardzo powinniśmy udać LaMasii
0
@D10SLEO bo dobrze współpracuje z Lewym.
1
@Who_you_mam i tak to się żyje. Ciężka praca się opłaca.
0
Najlepsze jest to, że my tworzyliśmy jakąś dziwną wizję wokół tej pseudoreprezentacji po fartownie wygranym meczu ze Szkocja i cudem ugranym remisem z Chorwacją.
Podsumowaniem naszej "kadry" były mecze z Portugalia. Drużyna, która rzekomo jest na tym samym poziomie, bo gra w tej samej dywizji, robi z nami bez większego wysiłku 8:2 w dwumeczu. No ludzie xD
0
@Who_you_mam no gdzie. Już przed meczem zapowiedziano, że nawet w przypadku porażki pro biesz zostaje.
0
Ciekawe jakie będą tłumaczenia i wymówki na konferencji.
0
No i klasyk nad klasykami:
2
Ach, wspaniale. Powinni jeszcze jedna dywizje spaść, wtedy może byłby poziom tych pseudopilkarzy. :)
0
@Jersi1 przeszedłem dwa razy, ale mocno siadło :)
@Mlodypro101 brzmi zachęcająco, ale obawiam się, że ja będę miał tego czasu już coraz mniej xD
1
@mordini123 dzięki, to odpada. Ja to chcę "na spokojnie", przy piwku coś ograć. :)
0
@betonito on będzie kapitanem. xD
0
Dead by daylight. Ktoś ogrywał? Do jakiej gierki można to porównać? Idzie się wciągnąć? Widzę, że w katalogu jest "za darmo", więc się zastanawiam, czy nie spróbować. Kilka wolnych wieczorów, więc trzeba coś znaleźć. :)
0
@bartekvisca A, to na PS4, ok. Szukam czegoś, żebym mógł się grafiką PS5 podelektować. :p
0
@bartekvisca gdzie to jest za 3 dychy? Mam 2 dni wolnego i w coś niedrogiego bym sobie pograł. :D
0
@D10SLEO rok przestępny utworzył kontinuum czasowe, które pochlonelo 1 miesiąc.
0
@messi33 rozjeżdżamy dzisiaj Szkocję 0:0
0
No i dobrze. To jest facet, który co by nie mówić, trzyma poziom. Ma swoje doświadczenie, które po prostu trzeba nabyć jako bramkarz, a w przypadku absencji bramkarza, żeby nie było tak ogromnej przepaści.
1
@lucas/catalan swego czasu North Fish top. Promocje z aplikacji mieli zajebiste.
Ogólnie dalej uważam, że to mniejsze zlo, a całkiem niezły w smaku.
3
@4drian0 pingwin be like: gdzie ja kurwa jestem?
0
@tbas dla mnie w sumie git, bo mi kupon przemnozyli X1, a miałem Rumunów xD
0
Btw, czemu wczoraj mecz Rumunia Kosowo anulowany?