0

Brawoooo! Jedziemy z nimi jeszcze! Jest szansa.

0

Hahahaha, chyba specjalnie oni to robia. Nie da się być takimi cymbalami w obronie. Może im trzeba powiedzieć, czym jest spalony xD

0

@daniel32778 ja nie wiem co ten gość robi w tej kadrze. W zasadzie jak połowa tych pseudograjkow, ale ten tak się buja na połowie zajebistego sezonu, który miał we Włoszech, że to się w pale nie mieści.

0

@Pedri16Future oni wszyscy siebie warci. Idealnie poziomem każdy do pozostałego pasuje.

1

@Nicko oj tak. Na siłę powoływany. Portugalia mogłaby mieć potężna ekipę, gdyby mieli 9 z prawdziwego zdarzenia.

2

Z bramki z Polakami się tak cieszy? Wstyd xD

0

O, grzmotinho z szansą na gola! Siuuuuuu

7

Zalewski, Michał Probierz?, Kiwior.
WTF?

2

Przecież taka strata przy 6 naszych w polu karnym rywala to kryminał.

25

O, ale sędzia konsekwentny. Maszyna się splakala i żółtko, bardzo ładnie. Propsuję.

0

Ten co Bernardo posadzil

0

Ja nie wiem, te jego liście to już pospadały kilka dobrych jesieni temu, a dalej, z uporem maniaka, każdy wolny i każdy tak samo. :v

1

@Derean połowa przeciętnych skrzydłowych by tak wyglądała, a co dopiero piłkarz z topu. :D

5

Ten Leao to wjeżdża w 3 naszych i wszyscy leżą. Ale parodia xD

0

@Danny Gaucho dlatego jeśli już, to tylko flashscore. Choć i tam te algorytmy są zakłamane do potęgi. 5 celnych podań, zmarnowany karny, ocena 8. xD

0

Korzysta ktoś z YT premium na wielu urządzeniach/ kontach? Jak to wygląda? Można to jakoś współdzielić?

8

@draxidox piękne czasy, pierwsze prace za 7 zł/h. xD

1

Czyli brak zmiennika za brak zmiennika. Jest constans.

1

Jeśli to prawda, to chapeau bas, myślałem, że hiszpańscy sędziowie mnie już nie zaskoczą, a tu proszę! Co raz coś nowego. Pięknie. :)

0

@DanielVeB To prawda, choć może wtedy przegralibyśmy 4:1. Tego nie wiadomo. Widać ile znaczy dla nas Yamal. Potrafi zrobić przewagę, jak kiedyś Messi, czy Neymar pojedynkami 1vs1.

2

I tak kiedyś musiała nadejść. Szkoda, że się nie udało nic wyszarpac, ale byliśmy bezjajeczni wczoraj. Naprawdę złe decyzje podejmowali piłkarze.

0

@F3DO aj tam. Najważniejsze, żeby tak zostało. :D

1

Patrzę, że jak przegrywamy, to każdy po kolei najgorszy na boisku. Nie gramy rewelacyjnie i nie, nie będziemy w każdym meczu ładować po 5 bramek. :D
Ale spokojnie. Nasz trener raczej podejmuje dobre decyzje, jeśli chodzi o zmiany. Jest duża szansa to ugrać, RSSS się nie zamyka we własnym polu karnym.

2

Dobra, dawaj Olmo za capitano, bo tylko przeszkadza.

1

@Linghunter88 oczywiście, wtedy kasa na klasową 9, a i Mbappe, który jest na LS totalnym TOP na świecie. Ale cóż. Oby tak się nie stało, bo to nie nasz problem. :)

4

O, no kto by się spodziewał.


Ale za co, jakie kary?! Panie, ktoś te filmiki zmontował, to nawet nie miało miejsca.
Yamal prowokator, zatrudnił kogoś do takiego montażu.

0

@Chucky nie mam jakichś noży, o które powinienem się aż tak martwić, więc zwykła ostrzałka gerlacha do noży ich marki. Drugi rok dają radę. :)

4

@SelloutCrowd a powiedz szczerze, w myśl tej tak zwanej ekologii europejskiej, którą możemy sobie podetrzeć nie powiem co, będziesz płacić za auto 30-40% więcej? Jaecoo, Omoda, suvy, które można kupić za 120-130 tysięcy z 7 letnia gwarancją. Podobna Skodę, czy VW wyrwiesz za 180. :)
Przeciętnego Polaka nie stać, żeby wykładać dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy w myśl idei. Zresztą po co ...?

1

@kuz moim zdaniem komukolwiek będzie cholernie ciężko poskromić takie ego w szatni.
Mambeppe, Wini, Bellingham, Rudigery i inne Rodryga.
Mimo wszystko łatwiej jest wypracować autorytet u młodziana, któremu dajesz szansę, a on przy okazji staje się prawdziwą perłą. :)
Mam nadzieję, że żyłki w Madrycie popękają po tym sezonie, bo ileż można czekać na zmianę ról w Hiszpanii.

0

@lica7 no kolego, wiadomo że znany ... i lubiany:

:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?