szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawoooo! Jedziemy z nimi jeszcze! Jest szansa.
0
Hahahaha, chyba specjalnie oni to robia. Nie da się być takimi cymbalami w obronie. Może im trzeba powiedzieć, czym jest spalony xD
0
@daniel32778 ja nie wiem co ten gość robi w tej kadrze. W zasadzie jak połowa tych pseudograjkow, ale ten tak się buja na połowie zajebistego sezonu, który miał we Włoszech, że to się w pale nie mieści.
0
@Pedri16Future oni wszyscy siebie warci. Idealnie poziomem każdy do pozostałego pasuje.
1
@Nicko oj tak. Na siłę powoływany. Portugalia mogłaby mieć potężna ekipę, gdyby mieli 9 z prawdziwego zdarzenia.
2
Z bramki z Polakami się tak cieszy? Wstyd xD
0
O, grzmotinho z szansą na gola! Siuuuuuu
7
Zalewski, Michał Probierz?, Kiwior.
WTF?
2
Przecież taka strata przy 6 naszych w polu karnym rywala to kryminał.
25
O, ale sędzia konsekwentny. Maszyna się splakala i żółtko, bardzo ładnie. Propsuję.
0
Ten co Bernardo posadzil
0
Ja nie wiem, te jego liście to już pospadały kilka dobrych jesieni temu, a dalej, z uporem maniaka, każdy wolny i każdy tak samo. :v
1
@Derean połowa przeciętnych skrzydłowych by tak wyglądała, a co dopiero piłkarz z topu. :D
5
Ten Leao to wjeżdża w 3 naszych i wszyscy leżą. Ale parodia xD
0
@Danny Gaucho dlatego jeśli już, to tylko flashscore. Choć i tam te algorytmy są zakłamane do potęgi. 5 celnych podań, zmarnowany karny, ocena 8. xD
0
Korzysta ktoś z YT premium na wielu urządzeniach/ kontach? Jak to wygląda? Można to jakoś współdzielić?
8
@draxidox piękne czasy, pierwsze prace za 7 zł/h. xD
1
Czyli brak zmiennika za brak zmiennika. Jest constans.
1
Jeśli to prawda, to chapeau bas, myślałem, że hiszpańscy sędziowie mnie już nie zaskoczą, a tu proszę! Co raz coś nowego. Pięknie. :)
0
@DanielVeB To prawda, choć może wtedy przegralibyśmy 4:1. Tego nie wiadomo. Widać ile znaczy dla nas Yamal. Potrafi zrobić przewagę, jak kiedyś Messi, czy Neymar pojedynkami 1vs1.
2
I tak kiedyś musiała nadejść. Szkoda, że się nie udało nic wyszarpac, ale byliśmy bezjajeczni wczoraj. Naprawdę złe decyzje podejmowali piłkarze.
0
@F3DO aj tam. Najważniejsze, żeby tak zostało. :D
1
Patrzę, że jak przegrywamy, to każdy po kolei najgorszy na boisku. Nie gramy rewelacyjnie i nie, nie będziemy w każdym meczu ładować po 5 bramek. :D
Ale spokojnie. Nasz trener raczej podejmuje dobre decyzje, jeśli chodzi o zmiany. Jest duża szansa to ugrać, RSSS się nie zamyka we własnym polu karnym.
2
Dobra, dawaj Olmo za capitano, bo tylko przeszkadza.
1
@Linghunter88 oczywiście, wtedy kasa na klasową 9, a i Mbappe, który jest na LS totalnym TOP na świecie. Ale cóż. Oby tak się nie stało, bo to nie nasz problem. :)
4
O, no kto by się spodziewał.
Ale za co, jakie kary?! Panie, ktoś te filmiki zmontował, to nawet nie miało miejsca.
Yamal prowokator, zatrudnił kogoś do takiego montażu.
0
@Chucky nie mam jakichś noży, o które powinienem się aż tak martwić, więc zwykła ostrzałka gerlacha do noży ich marki. Drugi rok dają radę. :)
4
@SelloutCrowd a powiedz szczerze, w myśl tej tak zwanej ekologii europejskiej, którą możemy sobie podetrzeć nie powiem co, będziesz płacić za auto 30-40% więcej? Jaecoo, Omoda, suvy, które można kupić za 120-130 tysięcy z 7 letnia gwarancją. Podobna Skodę, czy VW wyrwiesz za 180. :)
Przeciętnego Polaka nie stać, żeby wykładać dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy w myśl idei. Zresztą po co ...?
1
@kuz moim zdaniem komukolwiek będzie cholernie ciężko poskromić takie ego w szatni.
Mambeppe, Wini, Bellingham, Rudigery i inne Rodryga.
Mimo wszystko łatwiej jest wypracować autorytet u młodziana, któremu dajesz szansę, a on przy okazji staje się prawdziwą perłą. :)
Mam nadzieję, że żyłki w Madrycie popękają po tym sezonie, bo ileż można czekać na zmianę ról w Hiszpanii.
0
@lica7 no kolego, wiadomo że znany ... i lubiany: