szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB24 a może to kwestia dublowania pozycji i nie korzystania z pełni potencjału niektórych piłkarzy?
W sumie... mam to gdzieś. Dla mnie mogą cały czas tak grać. :D
0
@A4ron pozdrawiam po rekonstrukcji ACL i szyciu łąkotki. :D
0
@bartekvisca nie myśli*
Ciężko o mniej pewnego bramkarza w zespole pokroju Barcelony.
0
@Eto'o9 R10 W LM trochę mamy nóż na gardle. Ta porażka z Monaco nie przekreśla oczywiście niczego, ale ileż pewności siebie wpłynęłoby w naszych w przypadku ogrania Bayernu. Co do Realu, nie trzeba tutaj dodatkowo argumentować znaczenia tego meczu, dodatkowo, że Real gra o rekord nieprzegranych spotkań.
0
Jeśli Pena będzie grał i wpuści np. 3 bramki z Bayernem, to jeśli będziemy strzelać 4, to nie ma z tym problemu, żeby grał w pierwszym.
0
@Comentateiro mam nadzieję, że stan jego zdrowia jest ok, bo dobrze się ogląda taką Barcelonę nawet z gościem udającym bramkarza w topowej ekipie.
0
@kamiVeB ale była wrzawa. :)
Chłopak zasłużył na taką reakcję.
0
@Benz w tym wypadku nie widział. W odwrotnej sytuacji widziałby doskonale. :D
Przecież to ślepy by zauważył.
1
Weź, Hansi, nie pierdol. Wszyscy szanują Twój sposób prowadzenia jak do tej pory, ale są granice.
0
@FCB_dimiC ja bym nawet dał gałąź.
0
Ojej, anyway...
0
@Rewolucja123 am goołn to sey how alaka mej... foooook juuu
Nie znoszę brytyjskiego akcentu. Nieważne której części. :D
1
@juarez Booa of woa to pierdolony klasyk. :D
0
"BARCELONA PRZYZNAŁA SIĘ DO KUPOWANIA SENDZIUW!"
Spojler nagłówków.
1
@escarabajo Bycie na liście strzelców nie odnosi się np. do asysty?
Nie znam się, ale się wypowiem. :D
2
@Toretto U mnie brak. :) Parking spory poza osiedlem, ogólnodostępny, ale deweloper nie zapewnił nic poza podziemnymi.
0
@Archie O, super, dziękuję.
Myślę, że budę i zasilacz mogę sobie odpuścić. Przynajmniej na razie. Coś do 2500-3000 się znajdzie widzę. :)
1
@iuiuiuiu Ja wiem, tylko dopiero w niedzielę będę mógł zerknąć. :D
0
@Archie @iuiuiuiu no dobra, to może w drugą stronę, co w waszej opinii należy "podrasować" w pierwszej kolejności, żeby efektywnie uzyskać najwięcej?
Niestety nie pamiętam tego, co jest w tej budzie, ale na pewno nie chciałbym na ten moment wymieniać monitora. Zasilacz mam chyba Corsair 550W, GeForce GTX 1060 6gb, jakiś najzwyklejszy dysk SSD, niestety płyty i ramu nie kojarzę. Procek, to jakiś Intel, jaki? Nie wiem. :D
0
@Boro79 Co najmniej. Facet jest bliżej 40 mimo wszystko już.
0
@SenoX Dużo szczęścia miał, że nie była to w pełni noga postawna. Druga sprawa, że co by nie mówić, to Lewy jest mocno obudowany mięśniami.
0
@PaprykFCB Ok, odezwę się. Dzięki. :)
0
@PaprykFCB O Jezu kochany, zatrzymałem się w czasie. xD
Masz zestawienie swojego sprzętu?
0
Jak uważacie, ile kasy trzeba wydać na stację, która uciągnie 2-3 letnie produkcje na wysokich detalach?
Macie jakieś propozycje albo sami coś ostatnio składaliście/łyście? :)
0
@Fenelon ciekawe jaką notę dostałby pan z prawej lub najbardziej umęczony piłkarz globu za 3 bramki i dwie asysty w spotkaniu. xD
14
O, mam 19 lat i zamiast walczyć o swoje, to marudzę i pokazuję jaki jestem smutny.
Sprowadzenie go za takie pieniądze to kryminał.
0
@Wojtek84 a potwierdzam, potwierdzam. :)
4
No, ale Lewemu to mógł girę połamać takim wejściem. Strasznie to wyglądało.
1
@Kgorecki2500 a to śmieszki :D
3
@brd42 Można poczuć zalążek polskiej polityki. :D
Jak w domu.