szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop w szoku.
Szkoda, że tak z 7 nie przyjęli.
0
@daniel32778 a jeszcze błędy językowe w pakiecie dostaliśmy!! :D
0
@FanBarcYxD no, zwłaszcza tak po 6 jak jeszcze tak ciemnawo było. :D
7
W zasadzie 1:4 to tak jakby podzielone 2:8.
Prowadź trenerze dalej!
3
@Poversky1000 niezbyt dobry, to prawda, bo był rewelacyjny. :)
3
@macio_944 klawiatury płoną
0
@Antimadridista~ fajniej byloby przybic z nimi piatke ;)))
0
@partymaker nie możemy. To już nie ten sam zespół. Oni są mega nabuzowani.
2
I Rapha dalej, ogień kurwa! Dalej, dalej! Capitano!
10
Casado co to za podanie!!!
A Yamal jest po prostu bezczelny w tych dryblingach. Cudnie się to ogląda po tym przebudzeniu.
0
@Cvzx bez kitu, dał takiego chlapaka tym jednym dryblingiem i potem wróciliśmy do gry.
0
@zygzakmaklini powiedzieli tak?
0
@RobsonPL już 2 wrzucili, a minęło 20 minut. :D
1
Dobra. My tego meczu nie wygramy. Nie ma nawet opcji.
0
@karol130197 jestem!
1
Dobra, zmiana, weźcie tego Peńje...
2
Przy tak wysoko grającej obronie nie ma opcji, żeby każda pułapka się udała. Ciężko będzie, żeby tak bronić.
0
Vamoooos! Zajebisty start. Cisniem ich tam.
0
Szczerze to nie ma w składzie osób, które pamiętają te dotkliwe klęski, więc być może ten mecz potraktują po prostu jak rywalizację z trudnym rywalem bez zesrania psychicznego. Nie mogę się doczekać tego meczu. VAMOS!
0
@tommyleejones to pozostaje ulubiona platforma streamingowa ;D
0
@mmaciass daj info. Ile tam osób może korzystać?
2
@LeoMessiiBarcaPepa to ten szrot jeszcze dalej wychodzi? :D
Walczą już w kosmosie, czy jeszcze nie?
0
@cules100pro pewnie sprawa sztokholmska mu siedzi w głowie. :|
0
@brzucho dlatego jakiś angielski wjedzie :D
0
@cymanski15 jeszcze pół sezonu temu bym kazał popukać się w głowę. :D
0
Ale to byłoby piękne zatrzymać Real na ich stadionie przed wyrównaniem rekordu bez porażki w lidze... :) Czekam mocno na sobotę.
0
@Lisek Izi. 40+ wykręci :D
0
@4drian0 2:19 w ostatnich 5 meczach. Toż to wygląda straszniej, bardziej niepokojąco, niż niejeden obraz Beksińskiego. :D
0
@Kgorecki2500 xD
3
@FCB24 a może to kwestia dublowania pozycji i nie korzystania z pełni potencjału niektórych piłkarzy?
W sumie... mam to gdzieś. Dla mnie mogą cały czas tak grać. :D