0

Chłop w szoku.
Szkoda, że tak z 7 nie przyjęli.

0

@daniel32778 a jeszcze błędy językowe w pakiecie dostaliśmy!! :D

0

@FanBarcYxD no, zwłaszcza tak po 6 jak jeszcze tak ciemnawo było. :D

7

W zasadzie 1:4 to tak jakby podzielone 2:8.
Prowadź trenerze dalej!

3

@Poversky1000 niezbyt dobry, to prawda, bo był rewelacyjny. :)

3

@macio_944 klawiatury płoną

0

@Antimadridista~ fajniej byloby przybic z nimi piatke ;)))

0

@partymaker nie możemy. To już nie ten sam zespół. Oni są mega nabuzowani.

2

I Rapha dalej, ogień kurwa! Dalej, dalej! Capitano!

10

Casado co to za podanie!!!
A Yamal jest po prostu bezczelny w tych dryblingach. Cudnie się to ogląda po tym przebudzeniu.

0

@Cvzx bez kitu, dał takiego chlapaka tym jednym dryblingiem i potem wróciliśmy do gry.

0

@zygzakmaklini powiedzieli tak?

0

@RobsonPL już 2 wrzucili, a minęło 20 minut. :D

1

Dobra. My tego meczu nie wygramy. Nie ma nawet opcji.

0

@karol130197 jestem!

1

Dobra, zmiana, weźcie tego Peńje...

2

Przy tak wysoko grającej obronie nie ma opcji, żeby każda pułapka się udała. Ciężko będzie, żeby tak bronić.

0

Vamoooos! Zajebisty start. Cisniem ich tam.

0

Szczerze to nie ma w składzie osób, które pamiętają te dotkliwe klęski, więc być może ten mecz potraktują po prostu jak rywalizację z trudnym rywalem bez zesrania psychicznego. Nie mogę się doczekać tego meczu. VAMOS!

0

@tommyleejones to pozostaje ulubiona platforma streamingowa ;D

0

@mmaciass daj info. Ile tam osób może korzystać?

2

@LeoMessiiBarcaPepa to ten szrot jeszcze dalej wychodzi? :D
Walczą już w kosmosie, czy jeszcze nie?

0

@cules100pro pewnie sprawa sztokholmska mu siedzi w głowie. :|

0

@brzucho dlatego jakiś angielski wjedzie :D

0

@cymanski15 jeszcze pół sezonu temu bym kazał popukać się w głowę. :D

0

Ale to byłoby piękne zatrzymać Real na ich stadionie przed wyrównaniem rekordu bez porażki w lidze... :) Czekam mocno na sobotę.

0

@Lisek Izi. 40+ wykręci :D

0

@4drian0 2:19 w ostatnich 5 meczach. Toż to wygląda straszniej, bardziej niepokojąco, niż niejeden obraz Beksińskiego. :D

0

3

@FCB24 a może to kwestia dublowania pozycji i nie korzystania z pełni potencjału niektórych piłkarzy?
W sumie... mam to gdzieś. Dla mnie mogą cały czas tak grać. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?