szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Gdyby nie to, każdy mecz byśmy przegrali, więc liga kupiona, można się rozejść.
1
@Arden Ja mam wrażenie, że piłkarze Legii to grają na wyjebanie każdego trenera, że oni sami sobie rządzą w tym klubie, skoro w lidze nie potrafią, z całym szacunkiem, wygrać z jakąś Pogonią, a potem wygrywają z solidnym zespołem La Ligi...
0
Pytanie do wszystkich informatyków LR. Odgruzowałem ostatnio swoją stację i odpaliłem jakąś giereczkę. Generalnie działa płynnie, ale co kilka chwil, czasami kilkadziesiąt sekund, czasami kilka minut, łapie zwiechę. Ruszam myszką, zacina się dźwięk, a ekran się zamraża, a po chwili wraca do płynnego działania. Co tu może być przyczyną? Ram? Płyta? Dysk wykluczyłem, bo dwa świeżo po formacie SSD testowałem.
1
@s0nar11 przy nim Pinto był oaza spokoju w bramce.
9
Dajcie jakiegoś małolata za tego Ferrana. Może zaskoczy, gorszy i tak nie będzie, a tutaj nie ma na co liczyć nawet. :D
1
@denks1984 czysto piłkarsko? Nie wiem, na pewno Vinicius przewyższa go cwaniactwem.
0
@FLYP no, chodziło mi o niedzielę. :D
0
To co, jutro debiucik? :)
1
@Tasde bo Barcelona przekracza ffp.
6
@Bocheno1 one man army. :D
Ale komicznie to wygląda.
1
@LinekMichal bo to jest przestępstwo. Nie wierzę, że ktoś sobie nie napełnił kieszeni po tych "wzmocnieniach".
0
@BORO_12 no to pewnie Rodrygo albo Vini będzie out, jeśli rzeczywiście poszliby po Haalanda.
3
Ale co Atletico dostało w dupsko, to hit.
1
Jakieś wieści o Neigreirze? Widzę remis do przerwy, to może coś nowego?
Edit: oooo jednak w papito. To na pewno jest coś nowego.
0
@th@les ci piłkarze to już sami mają bekę z tego jakich fauli nie gwiżdżą.
23
Co to będzie jak nie daj Bóg Real nie wygra ligi.
1
@lukkobe A można byłoby jeszcze taśmy Ferrana dorzucić. Tylko pytanie czy na Deco, czy Laportę.
1
Wiadomo, wszystko po znajomości.
2
Jaja jak berety. :D
2
@kinioo Neymar dzień po urodzinach siostry byłby lepszy od Ferrana. :D
2
No, ale bez jaj, kilka lat temu Messi, Suarez, Neymar, Iniesta, Xavi, a teraz będziemy oglądać dwóch Polaków w podstawie Barcelony. :D
Co to za plot twist to ja nie mam pytań.
0
@partymaker dzisiaj poziom sędziowania będzie na wysokim poziomie, bo przeciwnik słabiutki. :)
1
Karny dla Realu i -15 dla Evertonu.
Nic się nie zmienia.
0
@vangoor jakiś artykuł do tego?
1
Wpisuje fcbarca.com, a przekierowalo mnie ja stronę PSG.
0
@T^L Oj tak. Zdecydowanie. Powinni mieć tylko tyle, żeby żyć, a żeby żyć, powinni na to pracować.
12
Najlepsze jest to, że pseudokibice z Madrytu płaczą, że wszystko jest sędziowane pod nas i przeciwko nim.
Ta liga jest do zaorania.
0
@clyde mecz Realu jako ostatnie zdarzenie na kuponie to trochę taki win-win.
Najgorzej w przypadku remisu, ale i tak do zaakceptowania.
0
@Arden dla mnie oni mogą mieć sezon bez porażki, oby remisów tak z 20 mieli.
2
@MOLESTA ma 20 lat i zakaz prowadzenia pojazdów. Przecież to się włos na głowie jeży...
To samo co się wydarzyło ostatnio w Warszawie. Możesz stracić życie albo rodzinę, bo jakiś, sorry, skurwiel ma swoje widzimisię.