szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czak18 no i wtedy trzeba byłoby cofnąć rejestrację i walkower za nieuprawnionego zawodnika.
0
@gumaz pewnie serca niewiast.
30
@Mitch_Atleta nikt jeszcze tego nie napisał, ale on tutaj zaczynał
6
Szczerze? To mam wrażenie, że przy słabym meczu i nam trochę sędziowie dzisiaj pomogą... przecież ten finał z Realem to konieczność u arabów i nie ma nawet innej opcji.
0
@jacobFCB jak de Jong wyjdzie na Basków, to pierwsze kilka starć i reszta meczu odstawianie nogi...
0
@MOLESTA dobrze, niech się odwołują. Niech anulują im te karę. Za niewinność będą karać męczenników, no jak...
1
Hahahaha. Tyle w temacie.
Tutaj nawet nie ma co komentować.
2
@snupson ja kupowałem 24 za 80 zł na samym początku marca. Wiem, że to jeszcze 2 miesiące, ale promocja była już warta uwagi, nawet tylko po to, żeby kilka razy kumple wpadli popykać przy piwku.
0
@13th nie no, oni są po prostu pierdolnięci. Koleś tłucze w ogóle bez akcji w okolice twarzy drugiego piłkarza i twierdzą, że nie zgadzają się z czerwoną kartką.
0
@Arden to chyba nie jest tylko ten sezon?
Swoją drogą to Raphinha powinien mieć drugie tyle asyst. xD
1
To tylko pokazuje jak fantastycznym jest dyrektorem sportowym. Klub w rozsypce, ale cóż... nie jest to ważniejsze, niż wakacje. :)
1
@ACMaldini3 Polaków z Portugalia
0
@okiemtypera_lucaxx95 Iga Świętek, jak nazwisko wskazuje, jest święta.
0
@Cukson normalna polityka klubu, w której pilnują płac i nie wiszą kilkunastomilionowe kontrakty po 3-4 lata... zwłaszcza u zawodników, którzy nawet nie grają w pierwszej jedenastce...
1
@Natwill no jak tak jest, to co ma nie mówić? :D
0
@slayer No to to chyba byłoby już absurdem...? Chociaż, w tej lidze nic mnie już nie zdziwi. :D
0
@betonito otóż to, dlatego nie musi zmieniać klubu, żeby "się połamać". :D
0
@CPuyol dokładnie tak, do wrzątku jak wrzucę, to jest większa szansa, że pękną. :)
0
@Eklerek nawet jak zostanie, to przecież trenować może... :)
1
Podaję przepis:
Jajka na miękko - 8 minut
Jajka na twardo ... - o kur*a, jajka!
0
@Nazio_87 ja to do dziś mam bekę z dissu ze strony Pato na Miuosha. :D
Swoją drogą, jak kolega napisał, prosto przed siebie super płyta.
2
Ale cyrk. Ludzie... Taki klub popada w taka karuzele absurdu. To się w głowie nie mieści.
0
@bartekvisca z całym szacunkiem, ale ta pensja Lewego to też niezły kryminał.
10
Redukujemy pensje, pozbywamy się zawodników, wysyłamy na wypożyczenia.
Kolejny news, Barcelona przekracza limit plac o jeszcze więcej, niż ostatnio..
0
@tomek1656 przecież każdy na stanowisku pokroju Tebasa będzie się opowiadał za stołecznym miastem.
Poza tym większość cyrkow to sami sobie zgotowaliśmy.
2
@Hawajczyk pojebało mu się coś. Akurat tym argumentem idealnie potwierdził, że gada głupoty.
28
Ale dzieciak ma ego, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. On musi tu zostać nawet przez to, jaki ma charakter.
16
@AmigoBlancos a ten jak zwykle wielki obiektywny xD
0
Tak to jest jak się ma jakieś farfocle z przodu. :D
0
@Marian_Pazdzioch truchło wrogów