0

@Czak18 no i wtedy trzeba byłoby cofnąć rejestrację i walkower za nieuprawnionego zawodnika.

0

@gumaz pewnie serca niewiast.

30

@Mitch_Atleta nikt jeszcze tego nie napisał, ale on tutaj zaczynał

6

Szczerze? To mam wrażenie, że przy słabym meczu i nam trochę sędziowie dzisiaj pomogą... przecież ten finał z Realem to konieczność u arabów i nie ma nawet innej opcji.

0

@jacobFCB jak de Jong wyjdzie na Basków, to pierwsze kilka starć i reszta meczu odstawianie nogi...

0

@MOLESTA dobrze, niech się odwołują. Niech anulują im te karę. Za niewinność będą karać męczenników, no jak...

1

Hahahaha. Tyle w temacie.
Tutaj nawet nie ma co komentować.

2

@snupson ja kupowałem 24 za 80 zł na samym początku marca. Wiem, że to jeszcze 2 miesiące, ale promocja była już warta uwagi, nawet tylko po to, żeby kilka razy kumple wpadli popykać przy piwku.

0

@13th nie no, oni są po prostu pierdolnięci. Koleś tłucze w ogóle bez akcji w okolice twarzy drugiego piłkarza i twierdzą, że nie zgadzają się z czerwoną kartką.

0

@Arden to chyba nie jest tylko ten sezon?
Swoją drogą to Raphinha powinien mieć drugie tyle asyst. xD

1

To tylko pokazuje jak fantastycznym jest dyrektorem sportowym. Klub w rozsypce, ale cóż... nie jest to ważniejsze, niż wakacje. :)

1

@ACMaldini3 Polaków z Portugalia

0

@okiemtypera_lucaxx95 Iga Świętek, jak nazwisko wskazuje, jest święta.

0

@Cukson normalna polityka klubu, w której pilnują płac i nie wiszą kilkunastomilionowe kontrakty po 3-4 lata... zwłaszcza u zawodników, którzy nawet nie grają w pierwszej jedenastce...

1

@Natwill no jak tak jest, to co ma nie mówić? :D

0

@slayer No to to chyba byłoby już absurdem...? Chociaż, w tej lidze nic mnie już nie zdziwi. :D

0

@betonito otóż to, dlatego nie musi zmieniać klubu, żeby "się połamać". :D

0

@CPuyol dokładnie tak, do wrzątku jak wrzucę, to jest większa szansa, że pękną. :)

0

@Eklerek nawet jak zostanie, to przecież trenować może... :)

1

Podaję przepis:
Jajka na miękko - 8 minut
Jajka na twardo ... - o kur*a, jajka!

0

@Nazio_87 ja to do dziś mam bekę z dissu ze strony Pato na Miuosha. :D
Swoją drogą, jak kolega napisał, prosto przed siebie super płyta.

2

Ale cyrk. Ludzie... Taki klub popada w taka karuzele absurdu. To się w głowie nie mieści.

0

@bartekvisca z całym szacunkiem, ale ta pensja Lewego to też niezły kryminał.

10

Redukujemy pensje, pozbywamy się zawodników, wysyłamy na wypożyczenia.
Kolejny news, Barcelona przekracza limit plac o jeszcze więcej, niż ostatnio..

0

@tomek1656 przecież każdy na stanowisku pokroju Tebasa będzie się opowiadał za stołecznym miastem.
Poza tym większość cyrkow to sami sobie zgotowaliśmy.

2

@Hawajczyk pojebało mu się coś. Akurat tym argumentem idealnie potwierdził, że gada głupoty.

28

Ale dzieciak ma ego, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. On musi tu zostać nawet przez to, jaki ma charakter.

16

@AmigoBlancos a ten jak zwykle wielki obiektywny xD

0

Tak to jest jak się ma jakieś farfocle z przodu. :D

0

@Marian_Pazdzioch truchło wrogów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?