4

Ale żeby po 5:2 z Realem w finale grają 1/3 meczu w 10 czuć niesmak... W dupach nam się przewraca. :D

0

@Tasde no jak. Oddał 1 strzał i raz podał :v

0

Człowiekowi zawsze mało, normalnie to wynik kosmos, ale z perspektywy meczu... Cholernie szkoda tego czerwa. Tutaj mógłby być monstrualny wynik.

0

Czyli co? Superpuchar to totalne, nic nie znaczące gówno i dlatego Real go nie wygrał?

2

O, tak, wielki Anglik szuka karnego. Pada jak rażony .

5

@Gibbon_FCB oj to prawda. Ale to i tak totalne upokorzenie, jeśli utrzymamy 2:5.

1

Zagrajmy te kilkanaście minut ostatnie chamsko, na czas, kradnijmy i my te minuty...

2

Przecież to żółta z automatu, ale ta gnida za faul w życiu kartki nie dostanie.

1

Przecież jak oni to ugrają, to nasram pod stół :(

0

Czemu zostawia Lewego, a znowu Yamal out?

4

Przecież nie możemy stracić 4, prawda....?
Prawda?

0

W 45+7 poszedłem dziecko usypiać, wracam teraz, strzelają, myślę kurwa, ale pogrom, 4:1. Myślałem, że realizator się jednak, a okazuje się, że przegapiłem bramkę Balde. :D

0

Dzisiaj dajemy popis.
3:1 dla naszych. :)

1

@Seledynowy to prawda. :)
Byle kasztan z PL jest sprzedawany za 40. :D

2

@abram3k nie od dziś wiadomo, że z piłką przy nodze i wyprowadzaniu Araujo jest co najmniej przeciętny.

0

@kuz półtorej roku kontraktu robi swoje.

0

@SergioBusquets5 te zarobki to jakiś kryminał. Teraz tylko Kounde i Rapha się bronią gra...

1

@ShawnC a to prawda... czyli rzeczywiście mamy 5. :D

2

@Bobo25 Oby, bo Lewy będzie musiał rozgrywać.

0

@AlexDark00 no właśnie nie przeskoczyła, podbij ją, a potem zablokował strzał.
Tak, mnie też tętno skoczyło, ale statystycznie 2 udane interwencje.

1

Co jak co, ale Pedri wczoraj znowu szefuncio...

0

@lucca87 No bramka Lewego to był obowiązek... więc 3 to na bidę.

1

Świetny wynik, szkoda, że my musimy mieć 2.5 xG, żeby strzelić 2 bramki, a co poniektórzy z 0.5 robią 3. :D

0

@Kozinho. Dlatego mu tyle miejsca w środku zostawiają, gdy się cofnie, bo dzisiaj to on nie umie piłki przyjąć przez kilka sekund.

0

@D10SLEO Najniższą nie, ale średnią...? No i za podpis też swoje wziął. :D

0

@D10SLEO a on nie przyszedł za darmoszkę?

3

@Marcelinho132 przecież on tam pasuje idealnie. :D

1

@Arden Modrić? Chyba Modrić, bądź co bądź, zwycięzca ZP.
No i Hazard... ale to było w 2021 to już nie to samo co za czasów Chelsea. :)

3

Więc Yamal grał tak, nie będąc skoncentrowany w stu procentach na piłce... Strach pomyśleć co on teraz będzie wyrabiał :o

3

@Faro jak Florentino może rządzić w lidze Negreiry? Włącz myślenie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?