szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seba_23 Bynajmniej, jestem daleki od bycia stronniczym, ale Real ma nielimitowane szczęście w takich wypadkach i z tym ciężko dyskutować. :)
0
@Karamba po faulu Gattuso.
1
@kuz mnie to tak tuli do snu latanie, że nie w głowie mi żadne picie. :D
Generalnie latałem tu i ówdzie i mam takiego lenia w dupie, że nawet nie chce mi się wstawać do kibla. Nigdy nie byłem w samolocie w toalecie. Nie miałem też rzecz jasna żadnej podróży powyżej 8 godzin, ale 5-6 latałem.
0
@tribo Pau "Puyol" Cubarsi? Dobry chłopak, bon dia mówi.
0
@Seba_23 Na notatniku cisza, że przychodzisz kolego tutaj? :)
Rzuć okiem na filmiki, które wstawił @KamQiX, tutaj nawet nie ma co dyskutować.
0
Będzie klasyk. Nie może być inaczej. Potem drugi Real w finale i leciutko, kolejna manita. ;D
1
@KamQiX otóż to. ;)
Nawet nie trzeba argumentować. :D
1
Obejrzałem sobie skrót wczorajszego meczu City z Realem i... nawet mnie kurwa nie dziwi, że w ostatnich sekundach meczu ktoś rozkłada przed nimi nogi i odwala taki paździerz w obronie. Przecież to jest niepojęte ile oni mają farta. xD
2
@Mitch_Atleta na pierwszy rzut oka widać jak ważną rolę gra w dzisiejszej piłce przygotowanie fizyczne, zaangażowanie i pressing... doskonale widać było to w naszej przemianie, gdy graliśmy z Bayernem, czy Realem właśnie. Aktualnie środek pola City przesypia te mecze, bo mają taki zjazd, że szok.
2
Szkoda, że my aktualnie nie mamy żadnego bardzo pewnego bramkarza.
Wspominam czasy jak ter Stegen był w świetnej formie, a na ławce Cillessen...
1
@blakkudium Negreira.
0
Tego Isaaca to chyba pojebało. Gdyby trafił tym wslizgiem, to mógłby Pedriego połamać.
1
Kusi dzisiaj dać na Atleti, dobry kursik...
1
@Kengo I pomyśleć, że taki Iniesta zaczynał grać regularnie w pierwszym zespole dopiero w wieku 21-22 lat. :D
1
@Kidd Z tym, że Fort jest chyba LO? Chodzi mi o to, że przy wyniku 4:0 do przerwy nie wiem dlaczego wciska Martina... żeby nie było. Nie narzekam, tylko się dziwię. Dopóki będziemy grać tak, jak gramy, to złego słowa nie powiem na Flicka. No i cóż... rzeczywiście możesz mieć rację. :)
1
@Kidd Ja rozumiem, że to młody chłopak i nie wymaga się od razu cudów. Może nabierać przecież doświadczenia... do cholery, on wygląda gorzej od Martina, serio?
0
@Coutinho007 w sensie? Mając 5:0 nikt nie będzie się spinał i ryzykować jakichś urazów... Dograć mecz i tyle.
0
@Litman tylko dlaczego? Masuje mu kolano przy śniadaniach, czy o chuj chodzi z tym gościem? :D
2
Naprawdę nie ma w rezerwach lepszych chłopaków, niż uszasty udający lewego obrońcę? :D
0
Kto te piłkę stracił, bo nie zauważyłem?
10
Pedri jest przepiękny. Jakież on piłki posyła.
0
Na spokojnie, 1:3 w naszą stronę. Można grać live, pozwalam.
1
@Jakchcesz NEGREIRAAAAAAAAAAAAAAAAA mówi Ci to coś?
0
To ten co został piłkarzem, żeby częściej słuchali jego rapsów na jutubie? :D
0
Kto by się spodziewał xD
Ale to są fartowne kasztany.
0
@Janas11224 pewnie się "obraził" i zaczął się dąsać jak jakiś dzieciak. Tak strzelam, że chciał bronić za zasługi... jakkolwiek w jego przypadku by to nie brzmiało.
2
Żałosne. Wiadomo kto krzyczy najgłośniej, gdy go okradną...
1
@MichuZ44 W takim wieku i ... mimo wszystko, przy takim wzroście. Chłopak ma 180cm wzrostu, a jest niesamowicie zwinny, często zmienia kierunek biegu, ma dobre przyspieszenie... Oby tylko go nie zaorali w tak młodym wieku.
1
W końcu trener z jakąś wizją, który potrafi reagować (z reguły) na sytuacje boiskowe i wycisnąć z piłkarzy absolutnie maksimum!
1
@Bobo25 no... Nie chcę mówić, że na własne życzenie, bo druga strona ucierpiała kompletnie bez powodu.
Wiele jest jednak takich przypadków, że ktoś próbując uniknąć wypadku z takimi idiotami sam pakuje się pod ciężarówkę, na drzewo itd., reagując instynktownie.