szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 KLASYCZNIE ich zamiata. :)
2
@Eklerek mięciutki strzał.
Swoją drogą Hierro wjebał się w nogi tak, że teraz by piłkarzy opatrywali 10 minut. :D
0
@filipo2002 don Andres Pedri.
0
@Danny Gaucho co by nie mówić, ale Messi miał/ ma dość słabą skuteczność karnych. :)
0
@bartekvisca jego zdecydowanie bronią liczby, ale... od takiego typu zawodnika wymaga się właśnie liczb, więc póki będzie nakurwiał 20+ bramek w samej lidze, to nikt nie będzie miał do niego pretensji.
0
@Zoker jak przegrać, to minimalnie, jak wygrać, to z rozmachem!
0
@RoberDzik no i najważniejsze, nikt się teraz o to nie czepia.
2
@Michael24 no... niestety PSG w dobrej formie jest aktualnie.
0
Mecz słaby, 3 punkty zostają u nas, mamy lidera.
Do zapomnienia. :)
2
@Arden obyś zdjęcia czyjegoś ptaszka nie dostał.
26
Komentarz usunięty
1
@Ptasior jest niższy. To jedyna rzecz, w której ustępuje Raphinhi.
0
Czyżby wczoraj Antony kolejny raz MVP? Brameczka i asysta... może trzeba się pokusić.
0
@Thiaggo no nie, oni są krzywdzeni tylko wtedy, gdy tracą punkty.
0
@Kapitan hawk *do pozycji lidera
1
Może dlatego, że poza niektórymi wyjściami i tym, jak piłka czasem po prostu się od niego odbijała, łatwo można rozpoznać, że jest po prostu słabym bramkarzem?
5
Co by nie mówić Bellingham idealnie pasuje do Madrytu. :)
2
Ale że znów Real oszukali... Niedorzecznie pokrzywdzeni.
0
@Micpqn123 O, to, to. :)
15
Biedny Yamal, nie może nawet w tym uczestniczyć. :D
Gavi, jaki obłęd w oczach. Jaki to jest szaleniec. :D
2
@PatrychoO jak stwierdzili, że nawet te wały na varze mogą nie dać im mistrzostwa.
Poziom hipokryzji wyjebał okrutnie poza skalę.
0
@Arden PSG tworzy zgrany "zespół". :v
0
Powtórki i nagrania z VARu są dla zarządu...
0
@ranger3120 to są właśnie efekty uboczne morsowania.
0
@bartekvisca zbyt dobrze zarabia, żeby robić "coś" więcej. Ale zgadzam się... zero szału, dodatkowo za horrendalne pieniądze.
0
Eric mocno się wspiął w hierarchii zespołu, ale osoba do rywalizacji i ewentualnych zastąpień na pewno się przyda.
Gorzej wygląda atak w przypadku absencji któregoś z napastników.
1
@novy1899 A, bo to dwumecz. Sorry, zapomniałem. No to zdecydowanym faworytem biali...
0
@Katalończyk 99 jakikolwiek Real w finale, więc IZI WIN.
3
RSSS będzie grał na 200%, żeby powalczyć o trofeum, więc nie jest powiedziane, że RM ma taki łatwy półfinał. ;)
5
@FCBMati10 dwumecz sprzed roku lub dwóch, gdzie gnietli Real niemiłosiernie. Sam fakt, że odbyła się seria rzutów karnych była absurdem, a w niej też mieli chyba piłkę meczową, a i tak odpadli. Real potrafi zawsze "jakoś" się wykaraskać z okropnej presji. :)
Wczoraj byli lepsi, ale bramkę strzelili w typowy dla siebie sposób.