szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że mamy dzisiaj jakieś szanse... przegrać?
Szczerze, byłby to ciekawy moment w polskiej piłce. :)
1
@Tasde w tym przypadku to kurwa wielbłąd. :D
0
Nie, nie ma żadnych podwójnych standardów. Co pan gadasz...
0
@comtedurgell ja wybieram skyr, bo nie ma praktycznie tłuszczu. Kwestia upodobań. To prawda, niestety produkt po prostu MUSI się sprzedawać. Ja cieszę się bardzo jak moja ośmiomiesięczna córka jest zakochana w wodzie. Jak tylko widzi swój bidon, to uszy jej się trzęsą. Chciałbym zachować ten trend, że to picia i zaspokajania pragnienia jest woda, a nie żadne soczki, sroczki i inne gówna.
0
@ziomal62 ten co poemat wyprodukował. :D
1
@comtedurgell te serki smakowe to największe gówno. Zwłaszcza dla dzieci. To ma uzależniać i smakować.
Zwróćcie uwagę, że np. smakowy skyr jest zupełnie inny w smaku.
0
@Katalończyk 99 no przecież sa w ogóle innego państwa. :D
10
Aktualnie Dembele jest naprawdę w super formie, Salah zaskakująco nisko.
Swoją drogą, niezły mindfuck, gość, którego 3/4 La bamby wypychało z klubu jest faworytem do Balona. :D
2
@Krzysztof1987 Dodałbym Diogo Costę z Porto.
0
@bady48 No i tym razem powinien być to argument do jego odejścia... o ile wtedy był to dobry wybór, bo Bravo był już po 30, to teraz obaj w podobnym wieku.
Facet się boi rywalizacji?
0
@Safrani to tak jak z tym, że dostałem 2 z klasówki, ale reszta klasy dostała 1? :D
4 cylindry, 198KM wyglądają nie najgorzej.
13
Ale dożyliśmy czasów. Cieszmy się tym! :)
1
Kto by nie chciał. Wpuści 4 bramki, drużyna strzeli 5...
A tak na poważnie, nie widzę opcji, żeby Wojtek zszedł z bramki aktualnie.
0
@pt9 Jeżdżę 12 letnim i30 - bez problemów.
Teściowie jeżdżą Tucsonem z 2019 - bez problemów.
Mam na rocznym użyczeniu nowego Tucsona z 2024 roku - bez problemów (choć tutaj zdziwiłbym, gdyby było inaczej)
Dlatego pytam o Konę. :D Nie zawiodłem się na tych autach.
Zastanawiam się też nad tymi wynalazkami z Chin typu Omoda, czy inne MG, ale trochę się boję, że elektronika zacznie się sypać i będzie problem z gwarancjami.
0
Panie i Panowie, czy jest ktoś z Was posiadaczem Hyundai Kona w roczniku 2024+? Jak się sprawuje to auto? Co uważacie na jego temat? Ewentualnie jakiś inny "minisuv", większy crossover?
0
@bstryyy Nie mam. Nigdy nie miałem ich nawet na nogach, a Asicsy, tak jak kolega napisał naprawdę świetnie leżą na stopie.
1
@Pawlak1992 domy, domy stawiaj!
1
@bstryyy ja sobie chwale asicsy nimbus 24 :)
0
Świetny obrońca, miał super wejście do drużyny, ale przy obecnej intensywności ciężko mi sobie wyobrazić jego tak bardzo presujacego przy każdej akcji.
0
@Alo_Vi Nie wiem dlaczego na mnie naskakujesz. Grałem w piłkę i to dość długo. :)
kolega @Debfc potrafił odebrać mój komentarz jako pozytywny, bo taki właśnie był. Uważam, że Lewy zrobił robotę w tym meczu.
48
Ale pechowa pozycja w tym sezonie. Najpierw Bernal, teraz Casado.
0
@ShawnC Tak, tak. Tylko trzeba być ślepym, żeby takiej ręki nie gwizdnąć... lub "ślepym".
2
@MagdJanko Nie obwiniam Lewego o stratę bramki, tylko o ciąg przyczynowo-skutkowy.
Ja jestem naprawdę ostatnią osobą do krytykowania piłkarzy ukochanego klubu.
Zawsze do końca z zaciśniętymi kciukami.
2
No i co by nie gadać, Lewy skasztanił piłkę na 1:0, zrobiło się 0:1, ale do tlenu nas podłączył w krytycznej sytuacji, choć może nie miałaby ona miejsca.
Można gdybać. Najważniejsze, że materace spompowane, kolejne 3 punkty, fotel lidera i mecz zapasu. :)
4
@wariacik96 Fermin, nie mówiąc już o Gavim, to są nadal BARDZO młodzi piłkarze.
My się ostatnimi czasy przyzwyczailiśmy, że nasza młodzież gra tak spektakularny futbol, że wymaga się od nich formy rutyniarza, który spędził na boiskach co najmniej kilka ładnych lat.
1
@Rewolucja123 No o to chodzi. Chłop klapsa piłce sprzedał, a ten pokazuje, że gramy dalej. Zresztą mnóstwo niegwizdniętych fauli... w obie strony akurat. Dramatyczny poziom.
@Romario87 wchodził Sorloth i flashback, że zaraz padnie bramka... a potem przy 2:2 widziałem z tyłu głowy jakieś golazo Yamala lub Raphinhi.
Można mówić, że to moja zasługa.
0
Ale wczoraj przy bramce na 2:0 miałem już wkurwienie wypisane na twarzy.
Bramka po niezatrzymaniu gry po ewidentnej ręce, a na domiar złego znów Sorloth...
Ale pomyślałem sobie, kurde, przecież wcześniej odrobiliśmy 2 bramki z kilka minut, może i teraz... no i się opłaciło wierzyć!
2
@kpiarz Casado i Olmo faktycznie wczoraj słabiej, ale Gavi wszedł na kilka minut, a Fermin w ogóle nie zagrał, więc... wth?
2
@PatrykBarca a to może być ważne. :)
0
Ależ to smakuje, ależ to smakuje! Po tych minach przy 2:0, uznanie tej drugiej bramki to jakaś kpina, po tak chujowym sędziowaniu, TAKI, wynik. Ale charakter! Braaawo.