0

Podwojenie, potrojenie Yamala i tyle z naszych ataków.
Najprostszy plan na dziś.

0

Weźcie tego Olmo, bo rzygać się chce dzisiaj na jego grę. Zero zaangażowania. Gówno w gaciach mu chyba przeszkadza.

1

Dobre kurwa każdy kontakt teraz się będą kłaść, a ten łysy czerep będzie gwizdał.

0

Ja też mam wrażenie, że nam ten sezon i wąska kadra wychodzą rękawami i najzwyczajniej nie mamy sił zapierdzielac...

5

Nie oszukujmy się. Brak Kounde i Balde widać gołym okiem.
Olmo kategorycznie do zmiany...

0

Każdy z Interu łapie Marciniaka, nawet uwagi nie zwróci. XD
A liczyłem, że chociaż trawę będą gryźć.

1

Wyrachowanie wygrywa trofea, złota era Barcelony była wyjątkiem. Tak grający Inter prawdopodobnie zgadnie lm. Żart.

2

Dobra, ten Olmo już teraz jest do zmiany. On jest niesamowicie zesrany.

5

Zabójczo skuteczny jest ten Inter. Serio oni nic spektakularnego nie pokazują, a wrzucają nam 4 bramki w 110 minut.

1

@bady48 liga Negreiry. Nikt nie ma szans ze sprzedana, katalońska liga.

1

@DeXt3rVeB O, nawet niedaleko mnie. :D
WORD? :)

1

@July_6_BcN cytując klasyka, Ty sam jesteś fatalny.
U mnie na Bródnie prawilnie. :D

1

@Pedri16Future a bo Balde to obrońca z krwi i kości. :D
Pamiętam jak na prawej stronie w Brazylii grał Avles z Maiconem... w zasadzie nie wiadomo kto jaką rolę tam pełnił.

0

Ja się w sumie tak zastanawiałem dlaczego Barcelona się nie postarała o Dumfriesa po odejściu Alvesa... myślicie, że by się sprawdził w naszym stylu gry?

0

@esem91 69 za miesiąc jednorazowo lub 65 w subskrypcji rocznej, czyli dla mnie jednorazowa opcja tylko i wyłącznie.

0

Nie chce się ktoś złożyć na pakiet C+ na miesiąc? :D

0

@CLS63AMG Bez nazwiska - otrzymana na prezent na wieczór kawalerski. :)

3

@adi7adi8 Araujo na prawej i Dumfries na prawej... na tej samej grają. HEHE

7

@Roobo Turcja to drugie Niemcy, więc dress code odpowiedni!

0

@michal26 no i w to mi graj! :D

1

Ależ szkoda, że nie ma ani Balde, ani Kounde dzisiaj...

0

@xavi890 mentalność tego zespołu nie pozwoli na blamaż. Jeśli odpadniemy to tylko po walce.

5

81 procent posiadania piłki... Ta bramka Valladolid to po prostu przypadek. Powinniśmy wygrać bez większej spiny...

0

@marcin62 dokładnie. Po prostu o finał zagramy 1 mecz na stadionie Interu.
Szkoda tych bramek, bo gol w 1 minucie idealnie ułożył mecz pod Włochów. Cofnięcie i gra z kontry.

0

Nie oszukujmy się. Inter znów musiałby mieć furę szczęścia, żeby wrzucić nam 3 bramki... Oni strzelili więcej, niż powinni. Potrafili przegrać z Milanem 0:3, więc czemu nie z nami? :)
Martwi tylko potencjalny brak Kounde, ale jak wróciłby Blade, to chyba łatwiej załatać prawa, niż lewa obronę, nawet przy tej dyspozycji, w której jest Francuz.

4

Inter trafił więcej, niż powinien. Dużo więcej. Finał będzie nasz, trust me. :)
Szkoda tego wyniku, ale cóż...

0

Ale my kulejemy przy stałych fragmentach.
Takie gówno bramki bolą jeszcze bardziej, bo ten Inter nie istnieje.

0

No i z Interem jakiś nie widzę takiej remontady.... Żeby moje słowa się w gówno obróciło.

5

@Vurt Nie sądziłem, że ktoś poza mną zna tę taktykę.

0

Gdzieś to idzie obejrzeć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?