3

Co to za mentalność. Nie jestem numerem jeden, to ja odchodzę? Rywalizacja, a co to takiego?

0

Działa Wam próba logowania do apki DAZN?

5

A tu pyk, chłop akurat 88 minut na ławce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@alone49 wiadomo kiedy remake Bezimiennego?

0

Panie Turku, kończ pan ten mecz.

3

@th@les on już nie powinien powąchać murawy za to co odstawia. Rozkapryszony dzieciak.

4

No dobra, trzeba ufac. :)
Flick zrobi z niego Eto w prime.

0

No i tu błąd, bo dawno przestał nim być.

1

@Mavcin1980 No bo dokładnie tak jest. :)
Nie miał zagwarantowanego pierwszego składu ot tak, to drugi raz w ten sam sposób się nie udało (jak w przypadku Bravo).

0

@BorzyKrzys DO 8 lat. Czyli dostanie 3, wyjdzie po półtorej roku i elo.

5

Pogadał sobie z nami, żeby podbić wartość kontraktu w Bilbao. No i dobra, niech tam się bije o top6. :)

0

@Xxxbarca4ever jak wiadomo, dupa to miejsce, gdzie rozchodzą się plecy, a ter Stegen ma tak ogromny ból dupy, że aż promieniuje do pleców.

1

@Bolton no Yamal ma ciemniejszy kolor skóry, to i zdjęcie czarno-białe.

0

@Encore Myślą, że będzie dalej tak asystował?
Swoją drogą trochę nie do wiary, że to drugi najlepszy asystent w historii.

1

@Encore szkoda, że to nie wpadło, choć tu wpadło, to nie wpadło, ot paradoks. ;d

1

@reloaded ja korzystałem z Brokuła dopiero jak wchodził na rynek.
Był tani, całkiem ok, porcje solidne przy kaloryczności 2500 kcal.

1

@Rupert_Haubica co cię boli, czy aż tak cię to boli? Że mini miajk ma szansę dziś uczciwie zarobić?

3

Ale co Chelsea porobiła to PSG. To tylko utwierdza w przekonaniu, że LKE > LM...

10

@Gaucho jeśli to prawda to jest, kurwa, jakiś kryminał. xD

0

Czyli z dwojga złego.
Team Rashford, czy team Diaz?

1

@Walpiano Nie Ty, kolego. Chodzi mi o wpis portalu. Na przód, to można pójść np. pociągu. Im raczej chodziło naprzód. :D

2

@FcPortoFan1999 u Dobrzyckiego raczej nie wyschnie tak szybko.
Za szybko się rozwija.

1

@Walpiano naprawdę w dzisiejszych czasach ortografia sprawia problem? Błędy poprawiane i zaznaczane są na każdym kroku, ale widocznie ludziom się nie chce nawet przeczytać tego, co się napisało...
@FcPortoFan1999 zgadzam się. :)

0

O, Real w finale KMŚ. :)

0

Fajne sobie chłop pograł na lepszy kontrakt z Bilbao. Dobra, olać go. Czyli Rashford wyląduje u nas.

6

@D10SLEO otóż to, Sigma SKIBIDI, a może i tiktoka zdążył nagrać. To ważniejsze, niż cokolwiek.

2

I ta mina. Jeśli artykuł dotycz pozytywnej kwestii Barcelony, Tebas smutny, jak nałożyć jakąś karę albo coś cofnąć, Tebas zadowolony. xD

0

@Eklerek moje miasto takie piękne.
Ełk kebabem płynie, ostatnia gruba akcja też w kebabie, tylko tam ofiara śmiertelna była.

0

@FCB24 jak Flick z niego zrobi drugiego Yaya Toure.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?