szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co to za mentalność. Nie jestem numerem jeden, to ja odchodzę? Rywalizacja, a co to takiego?
0
Działa Wam próba logowania do apki DAZN?
5
A tu pyk, chłop akurat 88 minut na ławce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@alone49 wiadomo kiedy remake Bezimiennego?
0
Panie Turku, kończ pan ten mecz.
3
@th@les on już nie powinien powąchać murawy za to co odstawia. Rozkapryszony dzieciak.
4
No dobra, trzeba ufac. :)
Flick zrobi z niego Eto w prime.
0
No i tu błąd, bo dawno przestał nim być.
1
@Mavcin1980 No bo dokładnie tak jest. :)
Nie miał zagwarantowanego pierwszego składu ot tak, to drugi raz w ten sam sposób się nie udało (jak w przypadku Bravo).
0
@BorzyKrzys DO 8 lat. Czyli dostanie 3, wyjdzie po półtorej roku i elo.
5
Pogadał sobie z nami, żeby podbić wartość kontraktu w Bilbao. No i dobra, niech tam się bije o top6. :)
0
@Xxxbarca4ever jak wiadomo, dupa to miejsce, gdzie rozchodzą się plecy, a ter Stegen ma tak ogromny ból dupy, że aż promieniuje do pleców.
1
@Bolton no Yamal ma ciemniejszy kolor skóry, to i zdjęcie czarno-białe.
0
@Encore Myślą, że będzie dalej tak asystował?
Swoją drogą trochę nie do wiary, że to drugi najlepszy asystent w historii.
1
@Encore szkoda, że to nie wpadło, choć tu wpadło, to nie wpadło, ot paradoks. ;d
1
@reloaded ja korzystałem z Brokuła dopiero jak wchodził na rynek.
Był tani, całkiem ok, porcje solidne przy kaloryczności 2500 kcal.
1
@Rupert_Haubica co cię boli, czy aż tak cię to boli? Że mini miajk ma szansę dziś uczciwie zarobić?
3
Ale co Chelsea porobiła to PSG. To tylko utwierdza w przekonaniu, że LKE > LM...
10
@Gaucho jeśli to prawda to jest, kurwa, jakiś kryminał. xD
0
Czyli z dwojga złego.
Team Rashford, czy team Diaz?
1
@Walpiano Nie Ty, kolego. Chodzi mi o wpis portalu. Na przód, to można pójść np. pociągu. Im raczej chodziło naprzód. :D
2
@FcPortoFan1999 u Dobrzyckiego raczej nie wyschnie tak szybko.
Za szybko się rozwija.
1
@Walpiano naprawdę w dzisiejszych czasach ortografia sprawia problem? Błędy poprawiane i zaznaczane są na każdym kroku, ale widocznie ludziom się nie chce nawet przeczytać tego, co się napisało...
@FcPortoFan1999 zgadzam się. :)
0
O, Real w finale KMŚ. :)
0
Fajne sobie chłop pograł na lepszy kontrakt z Bilbao. Dobra, olać go. Czyli Rashford wyląduje u nas.
6
@D10SLEO otóż to, Sigma SKIBIDI, a może i tiktoka zdążył nagrać. To ważniejsze, niż cokolwiek.
2
I ta mina. Jeśli artykuł dotycz pozytywnej kwestii Barcelony, Tebas smutny, jak nałożyć jakąś karę albo coś cofnąć, Tebas zadowolony. xD
0
@Eklerek moje miasto takie piękne.
Ełk kebabem płynie, ostatnia gruba akcja też w kebabie, tylko tam ofiara śmiertelna była.
0
@FCB24 jak Flick z niego zrobi drugiego Yaya Toure.