szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te nominacje do nagrody Puskasa to jakiś żart? XD
5
Pedri 11? Kogoś zdrowo popierdoliło. A w zasadzie nawet spore grono osób. :)
Ale tak to jest, tacy piłkarze nie dostają nagród, bo są za mało medialni, mało wokół nich szumu, nagonki.
11
Tak prawdę powiedziawszy, to tylko Rambla powinna głosować w plebiscycie złotej piłki. Jedyne słuszne i uczciwe miejsce, gdzie spotykają się ludzie ze znaczną wiedzą o piłce nożnej.
1
@mekston To prawda.. gdyby to Barca sięgneła po LM w ubiegłym sezonie, to rekord baaaaaaardzo cięzki do przebicia. Chłop miałby 18 lat i 2 miesiące jako zwycięzca ZP. :)
0
@mekston Szczerze? Yamal i tak przebije Nazario... ma co najmniej 3 lata na to.
0
@MateuszQ nie no... nie wierzę, że można TAK grać przez tyle sezonów. :)
19
Te zasady Flicka i zainteresowanie wyłącznie swoją ekipą jest godne podziwu.
0
@addept nam i tak karnych nie dyktują, więc what's the deal?
1
Boli go dupsko? I bardzo dobrze, szkoda że nie wrzucili im 5.
Swoją drogą, akurat w tym momencie, to większość piłkarzy wartość zyskała grając u nas... wychowankowie.
0
Wpierdalaj mnie z pokoju, już!
2
I jakiś paskudny ryj robi.
Przecież w odwrotnej sytuacji to by była czerwona.
1
@RinooniR no i to jest opinia eksperta. Szanuję.
0
Szkoda, ze taki Gavi dzisiaj nie moze grać.
3
Jak dobrze, że oni prowadzą 2:0, bo by były straszne ciężary.
Niech wchodzi Rashford, kawał chłopa, może się potlucze trochę z tymi brudasami.
1
To hetafe jest takim gównem, że żal na nich patrzeć. Mogliby im wrzucić jakaś manite.
0
Chłop wpierdala się łokciem, nie dam kartki, bo już ma żółta.. WTF?!
Moim zdaniem tutaj za ten faul np. Pedri mógłby dostać żółtko.
0
Ale zeszła, widać, bo nawet bramkarz zmylony.
2
Za co on mu dał te kartkę? XDD
0
@wyrek i tu, panie kolego, masz pan rację. :)
0
O Jezusie kochany, ale asysta!
7
Rozumiem, że to też wskażą to w swoim raporcie na sędziów? Wskażą, prawda?
26
No i to jest selekcjoner z prawdziwego zdarzenia!
0
@Fantastyczny Chłopiec No przed tak... tylko ostatnimi czasy.
Tak, mamy chyba bramkarza na lata.
1
@bartulek98 dla mnie, wypisz, wymaluj, Iniesta.
0
Też macie takie dziwne uczucie, że każde dośrodkowanie, każdy strzał i interwencja naszego bramkarza budzi niepokój? Chyba kwestia przyzwyczajenia przez tyle lat, że trzeba było drżeć przy każdej sytuacji. :D
1
Co chłop odjebal, o ludzie! Hahaha
1
@blakkudium "tyle" się dzieje. XD
10
W każdej sekcji to PSG chce nas wkurwiać. Chyba mają to we krwi. :D
2
@AxelF dokładnie. Przyglądam się właśnie temu filmikowi i widać, że to Rulli uderza twarzą w czoło Carvajala i bez skrupułów symuluje, wymuszając kartkę. No dał się nabrać arbiter.
2
@AxelF Ten mecz był idealnie sędziowany, może poza tą kartką dla Carvajala, bo to bramkarz OM powinien dostać czerwoną, że sprowokował piłkarza wielkiego Realu do uderzenia go głową...