0

Te nominacje do nagrody Puskasa to jakiś żart? XD

5

Pedri 11? Kogoś zdrowo popierdoliło. A w zasadzie nawet spore grono osób. :)
Ale tak to jest, tacy piłkarze nie dostają nagród, bo są za mało medialni, mało wokół nich szumu, nagonki.

11

Tak prawdę powiedziawszy, to tylko Rambla powinna głosować w plebiscycie złotej piłki. Jedyne słuszne i uczciwe miejsce, gdzie spotykają się ludzie ze znaczną wiedzą o piłce nożnej.

1

@mekston To prawda.. gdyby to Barca sięgneła po LM w ubiegłym sezonie, to rekord baaaaaaardzo cięzki do przebicia. Chłop miałby 18 lat i 2 miesiące jako zwycięzca ZP. :)

0

@mekston Szczerze? Yamal i tak przebije Nazario... ma co najmniej 3 lata na to.

0

@MateuszQ nie no... nie wierzę, że można TAK grać przez tyle sezonów. :)

19

Te zasady Flicka i zainteresowanie wyłącznie swoją ekipą jest godne podziwu.

0

@addept nam i tak karnych nie dyktują, więc what's the deal?

1

Boli go dupsko? I bardzo dobrze, szkoda że nie wrzucili im 5.
Swoją drogą, akurat w tym momencie, to większość piłkarzy wartość zyskała grając u nas... wychowankowie.

0

Wpierdalaj mnie z pokoju, już!

2

I jakiś paskudny ryj robi.
Przecież w odwrotnej sytuacji to by była czerwona.

1

@RinooniR no i to jest opinia eksperta. Szanuję.

0

Szkoda, ze taki Gavi dzisiaj nie moze grać.

3

Jak dobrze, że oni prowadzą 2:0, bo by były straszne ciężary.
Niech wchodzi Rashford, kawał chłopa, może się potlucze trochę z tymi brudasami.

1

To hetafe jest takim gównem, że żal na nich patrzeć. Mogliby im wrzucić jakaś manite.

0

Chłop wpierdala się łokciem, nie dam kartki, bo już ma żółta.. WTF?!
Moim zdaniem tutaj za ten faul np. Pedri mógłby dostać żółtko.

0

Ale zeszła, widać, bo nawet bramkarz zmylony.

2

Za co on mu dał te kartkę? XDD

0

@wyrek i tu, panie kolego, masz pan rację. :)

0

O Jezusie kochany, ale asysta!

7

Rozumiem, że to też wskażą to w swoim raporcie na sędziów? Wskażą, prawda?

26

No i to jest selekcjoner z prawdziwego zdarzenia!

0

@Fantastyczny Chłopiec No przed tak... tylko ostatnimi czasy.
Tak, mamy chyba bramkarza na lata.

1

@bartulek98 dla mnie, wypisz, wymaluj, Iniesta.

0

Też macie takie dziwne uczucie, że każde dośrodkowanie, każdy strzał i interwencja naszego bramkarza budzi niepokój? Chyba kwestia przyzwyczajenia przez tyle lat, że trzeba było drżeć przy każdej sytuacji. :D

1

Co chłop odjebal, o ludzie! Hahaha

1

@blakkudium "tyle" się dzieje. XD

10

W każdej sekcji to PSG chce nas wkurwiać. Chyba mają to we krwi. :D

2

@AxelF dokładnie. Przyglądam się właśnie temu filmikowi i widać, że to Rulli uderza twarzą w czoło Carvajala i bez skrupułów symuluje, wymuszając kartkę. No dał się nabrać arbiter.

2

@AxelF Ten mecz był idealnie sędziowany, może poza tą kartką dla Carvajala, bo to bramkarz OM powinien dostać czerwoną, że sprowokował piłkarza wielkiego Realu do uderzenia go głową...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?