1

Kucharski to ma niezłą odklejke na temat Lewego.

0

@Derean otóż to! Unlimited money.

18

Gavi to jedna z niewielu osób, która po takich kontuzjach rzeczywiście może wrócić silniejszy.
Serce drużyny.

0

@MaziFCB to prawda. Ja nie mogłem jakiegoś randoma z półką dogonić z pacem 78. :v

1

Ten Palma kawał grajka jak na polską ligę. Szkoda, że tylko wypożyczony.

0

@Giwera oglądaniu przed telewizorem. :D

1

No, ten miliard majątku to się znikąd nie wziął. Promocja pełną parą. :)

1

@fracek13 A Cubarsi podawali sobie z Araujo w poprzek kilka chwil wcześniej. :D

0

@MesQueUnClub_87 ale chociaż nie ma bagażu doświadczeń, najczęściej z dodatkowym pigmentem. :v

3

Co by nie mówić, ale rozpaczliwe szukanie 18latka w każdym podaniu w końcówce meczu, żeby coś wyczarował, to trochę wstyd. Dobitnie widać jak kluczowym piłkarzem jest Pedri w tej drużynie. Raphinha też się idealnie wpasowuje w aktualną taktykę, ale bez hiszpańskiego maestro nie mamy kompletnie pomysłu na grę.

1

@L4ngusta Jest, ale mamy tak ogromne problemy finansowe, że korzystamy z FM-a 2023.

1

@Litman Raphy i Pedriego brak - brak pressingu.

0

Co z tego jak większość jest w poprzek lub do tyłu. :)

0

@Gibbon_FCB var był, to jak miał nie dorzucić? :D

2

Laporta zadowolony chyba.
Żałośnie gramy w obronie, serio.

1

No wjebal się mu w nogi, co nie zmienia faktu, że co Szczęsny odjebal w takiej sytuacji, to klasa xD

1

Znowu nas faulowali w naszym polu karnym i chłop na wapno pokazuje.

0

Dobra, ale gdzie tu karny?

2

Hahahaha. Dobra, ja nie wiem, czy my się na LE nadajemy w tym sezonie.

1

Brak Pedriego powoduje, że jedno podanie penetruje nasz środek pola.

0

Nie możemy jakoś zareagować z tą obrona? Zaraz będziemy bronić na 40 metrze połowy przeciwnika. Może im trzeba powiedzieć, że na swojej połowie jak będą przeciwnicy, to nie będzie spalonego?

0

@D10SLEO to powinni nabuzowani chodzić. :D

0

No, żeby tak rzucić z różnego to trzeba się postarać. :v

0

@WiecekFCB nie ma kto ustawiać tej linii. Przy takim stylu bronienia musi być perfekcja w ustawieniu i/ albo niesamowicie szybcy stoperzy.

0

@kiper09 się udało złamać Kounde linie. XD

3

Jaka kontuzja u Hakimiego? Bo widzę, że Diaza pojebało.

0

@Krystiansigma2734 Akurat wczorajszą bramkę zdobyłby każdy osobnik, który cokolwiek wie o piłce nożnej. Powiedzieć, że dostał od Fermina ciasteczko, to nic nie powiedzieć.

1

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, jakby Kounde miał powiązane nogi. Wolny, podania bez przemyślenia, w pojedynkach fizycznych też często wygląda jak junior.
Chłopu coś się ewidentnie poprzestawiało.

0

Fermin to jest w kapitalnej dyspozycji. Aktualnie, zaraz za Pedrim moim zdaniem, jeśli chodzi o przydatność w drużynie. To podanie do Rashforda przy golu na 3:1... majstersztyk.
Generalnie gramy bez napastnika. :D

4

Jest bardzo pomocy, zwłaszcza przy obecnej sytuacji kadrowej, ale nie popadałbym w hurraoptymizm. Średnio idzie mu gra kombinacyjna, fakt, że świetnie wychodzi do piłek i jest to jakiś element zaskoczenia, ale dużo błędnych decyzji, często samolubnie, byleby dać o sobie znać.
Zobaczymy jak będzie dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?