szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kucharski to ma niezłą odklejke na temat Lewego.
0
@Derean otóż to! Unlimited money.
18
Gavi to jedna z niewielu osób, która po takich kontuzjach rzeczywiście może wrócić silniejszy.
Serce drużyny.
0
@MaziFCB to prawda. Ja nie mogłem jakiegoś randoma z półką dogonić z pacem 78. :v
1
Ten Palma kawał grajka jak na polską ligę. Szkoda, że tylko wypożyczony.
0
@Giwera oglądaniu przed telewizorem. :D
1
No, ten miliard majątku to się znikąd nie wziął. Promocja pełną parą. :)
1
@fracek13 A Cubarsi podawali sobie z Araujo w poprzek kilka chwil wcześniej. :D
0
@MesQueUnClub_87 ale chociaż nie ma bagażu doświadczeń, najczęściej z dodatkowym pigmentem. :v
3
Co by nie mówić, ale rozpaczliwe szukanie 18latka w każdym podaniu w końcówce meczu, żeby coś wyczarował, to trochę wstyd. Dobitnie widać jak kluczowym piłkarzem jest Pedri w tej drużynie. Raphinha też się idealnie wpasowuje w aktualną taktykę, ale bez hiszpańskiego maestro nie mamy kompletnie pomysłu na grę.
1
@L4ngusta Jest, ale mamy tak ogromne problemy finansowe, że korzystamy z FM-a 2023.
1
@Litman Raphy i Pedriego brak - brak pressingu.
0
Co z tego jak większość jest w poprzek lub do tyłu. :)
0
@Gibbon_FCB var był, to jak miał nie dorzucić? :D
2
Laporta zadowolony chyba.
Żałośnie gramy w obronie, serio.
1
No wjebal się mu w nogi, co nie zmienia faktu, że co Szczęsny odjebal w takiej sytuacji, to klasa xD
1
Znowu nas faulowali w naszym polu karnym i chłop na wapno pokazuje.
0
Dobra, ale gdzie tu karny?
2
Hahahaha. Dobra, ja nie wiem, czy my się na LE nadajemy w tym sezonie.
1
Brak Pedriego powoduje, że jedno podanie penetruje nasz środek pola.
0
Nie możemy jakoś zareagować z tą obrona? Zaraz będziemy bronić na 40 metrze połowy przeciwnika. Może im trzeba powiedzieć, że na swojej połowie jak będą przeciwnicy, to nie będzie spalonego?
0
@D10SLEO to powinni nabuzowani chodzić. :D
0
No, żeby tak rzucić z różnego to trzeba się postarać. :v
0
@WiecekFCB nie ma kto ustawiać tej linii. Przy takim stylu bronienia musi być perfekcja w ustawieniu i/ albo niesamowicie szybcy stoperzy.
0
@kiper09 się udało złamać Kounde linie. XD
3
Jaka kontuzja u Hakimiego? Bo widzę, że Diaza pojebało.
0
@Krystiansigma2734 Akurat wczorajszą bramkę zdobyłby każdy osobnik, który cokolwiek wie o piłce nożnej. Powiedzieć, że dostał od Fermina ciasteczko, to nic nie powiedzieć.
1
Od jakiegoś czasu mam wrażenie, jakby Kounde miał powiązane nogi. Wolny, podania bez przemyślenia, w pojedynkach fizycznych też często wygląda jak junior.
Chłopu coś się ewidentnie poprzestawiało.
0
Fermin to jest w kapitalnej dyspozycji. Aktualnie, zaraz za Pedrim moim zdaniem, jeśli chodzi o przydatność w drużynie. To podanie do Rashforda przy golu na 3:1... majstersztyk.
Generalnie gramy bez napastnika. :D
4
Jest bardzo pomocy, zwłaszcza przy obecnej sytuacji kadrowej, ale nie popadałbym w hurraoptymizm. Średnio idzie mu gra kombinacyjna, fakt, że świetnie wychodzi do piłek i jest to jakiś element zaskoczenia, ale dużo błędnych decyzji, często samolubnie, byleby dać o sobie znać.
Zobaczymy jak będzie dalej.