szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdejmij Lewego, prosze. To nie jest jego mecz. Absolutnie.
3
Dobra, z calym szacunkiem, Lewy bardziej przeszkadza, niz wnosi cokolwiek.
14
Ale ten Pedri to jest maestro. Trąci piłkę, obejdzie rywala, zastawi się i dwóch zostawia za sobą, gdzie chłopak nie jest jakimś sprinterem.
1
Żeby zaraz czerwca nie wymyślił xD
1
Lewandowski pewnie w Barcelonie zjebał połowę karnych w całej swojej karierze. Jaka tu presją ciąży, to głowa mała.
0
No i elegancko. Roberdzik, musisz.
0
Dawaj magister!
0
@Kitek1640 u Robbena też wiedzieli, ba, u Messiego też. :D
1
Dziś czuje, że mamy kapitana w zespole.
0
Gdyby tak mieć dwóch klasowych wahadłowych, to tych sytuacji byłoby naprawdę kilkanaście na mecz.
0
Kwintesencja prostopadłego, progresywnego podania.
0
Skurwol wrócił!
1
Teraz będzie kopanie. Jak nie da kartek jakoś rozsądnie, to będzie lipa.
3
Klasycznie, jedno, długie podanie.
Z drugiej strony, jeśli grają tak wysoko, to zawsze linia powinna być na linii środkowej, a nie, jeden cofnięty 2 metry do swojej bramki.
0
No i w papę. :v
0
@Solenya skacze do pressingu, ale może nie pressuje. :p
A tak serio, to nie wiedziałem, kompletnie tego nie widać. To tym bardziej Robercik dzisiaj pierwszy skład.
1
@626 *draw no bet
0
@Ojciec5tkidzieci jaki jest kontekst całej tej akcji?
0
@Katalonik97 to prawda, nieregularność jest jego największym mankamentem. Obecnie Lewy umie ściągnąć uwagę obrońców i zrobić miejsce innym, ale z kolei w pressingu nie istnieje. Trzeba coś wybrać.
Jest Raphinha, więc brałbym Lewego.
4
@Luciano99 dobrze, żeś przypomniał, że to dziś, gdzie lejemy Atleti 4:1 u siebie.
2
@tadzik447 *flaszkę
0
@VeB 1899 to będą lżejsze punkty, niż z taką Celtą.
1
@europejczyk dla nas, jako kibiców Barcelony to zachowanie idealne. :)
0
"Słabiutka" Barcelona liderem ligi, którą miażdży Real, dodatkowo z bezpośrednim przegranym meczem z Madrytem.
0
@Xxxbarca4ever bez przesady, chłopie. W 97 strzela, przy doliczonych 5. :v
0
@LeszekFCB no i masz rację. :v
0
@sebasarna zapamiętaj słowa. Słowa matki też.
1
Dzisiaj Girona wali na łeb Real. Tyle.
3
@tbas A co to były za szanse? Raphinha i Pedri w jednym teamie. :D
0
@Jasialdinho ale aż nie do wiary jak zagrały z Marokankami po meczach z Argentyną i Filipinami.