1

Zdejmij Lewego, prosze. To nie jest jego mecz. Absolutnie.

3

Dobra, z calym szacunkiem, Lewy bardziej przeszkadza, niz wnosi cokolwiek.

14

Ale ten Pedri to jest maestro. Trąci piłkę, obejdzie rywala, zastawi się i dwóch zostawia za sobą, gdzie chłopak nie jest jakimś sprinterem.

1

Żeby zaraz czerwca nie wymyślił xD

1

Lewandowski pewnie w Barcelonie zjebał połowę karnych w całej swojej karierze. Jaka tu presją ciąży, to głowa mała.

0

No i elegancko. Roberdzik, musisz.

0

Dawaj magister!

0

@Kitek1640 u Robbena też wiedzieli, ba, u Messiego też. :D

1

Dziś czuje, że mamy kapitana w zespole.

0

Gdyby tak mieć dwóch klasowych wahadłowych, to tych sytuacji byłoby naprawdę kilkanaście na mecz.

0

Kwintesencja prostopadłego, progresywnego podania.

0

Skurwol wrócił!

1

Teraz będzie kopanie. Jak nie da kartek jakoś rozsądnie, to będzie lipa.

3

Klasycznie, jedno, długie podanie.

Z drugiej strony, jeśli grają tak wysoko, to zawsze linia powinna być na linii środkowej, a nie, jeden cofnięty 2 metry do swojej bramki.

0

No i w papę. :v

0

@Solenya skacze do pressingu, ale może nie pressuje. :p
A tak serio, to nie wiedziałem, kompletnie tego nie widać. To tym bardziej Robercik dzisiaj pierwszy skład.

1

@626 *draw no bet

0

@Ojciec5tkidzieci jaki jest kontekst całej tej akcji?

0

@Katalonik97 to prawda, nieregularność jest jego największym mankamentem. Obecnie Lewy umie ściągnąć uwagę obrońców i zrobić miejsce innym, ale z kolei w pressingu nie istnieje. Trzeba coś wybrać.
Jest Raphinha, więc brałbym Lewego.

4

@Luciano99 dobrze, żeś przypomniał, że to dziś, gdzie lejemy Atleti 4:1 u siebie.

2

@tadzik447 *flaszkę

0

@VeB 1899 to będą lżejsze punkty, niż z taką Celtą.

1

@europejczyk dla nas, jako kibiców Barcelony to zachowanie idealne. :)

0

"Słabiutka" Barcelona liderem ligi, którą miażdży Real, dodatkowo z bezpośrednim przegranym meczem z Madrytem.

0

@Xxxbarca4ever bez przesady, chłopie. W 97 strzela, przy doliczonych 5. :v

0

@LeszekFCB no i masz rację. :v

0

@sebasarna zapamiętaj słowa. Słowa matki też.

1

Dzisiaj Girona wali na łeb Real. Tyle.

3

@tbas A co to były za szanse? Raphinha i Pedri w jednym teamie. :D

0

@Jasialdinho ale aż nie do wiary jak zagrały z Marokankami po meczach z Argentyną i Filipinami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?