szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Nie no, pan Ezkieta też miał wczoraj "całkiem niezły" dzień.
Wypluł raz potencjalnie prostą piłkę, ale kilka interwencji miał zacnych. :)
2
@catalanian09 Obecnie nie będą razem tak dobrzy. ;D
0
Trochę beka, że w sytuacji 3 na 1 z takim ciężarem kończymy strzałem...no ale ważne, że gol. :D
0
O Chryste, ale podanie.
3
@Gaucho chłop co serce oddaje temu klubowi to szok. Niesamowita pasja w każdym jego zachowaniu.
0
@sebo939 ktoś o podobnym profilu powinien być w takich wypadkach w klubie od 2-3 lat, żeby potem się nie obudzić z ręką w nocniku.
Na szczęście wsadzili te rękę bardzo głęboko.
1
@Wikson nic nie znaczą, to raz, a dwa, to im się nawet nie chciało.
12
Bardzo mi Arbeloa zaimponował w roli nowego szkoleniowca. Brawo!
5
@BORO_12 No chłop na ŚO to marzenie na ten moment.
9
A ja tam jakoś, nie wiedzieć czemu, go lubię.
1
@Majkel34 bierz piwko i do kompa.
8
@Who_you_mam aż dziwne, że Real nie składał wniosku, że Raphinha nadepnął tutaj na linię, co miało ogromny wpływ na przebieg meczu.
2
@ACRAB95 No bardzo liczę na to, że zagra w podstawie.
1
@Barcelonista94 W zasadzie ma to sens, Yamal na mikroprzestrzeni potrafi utrzymać się przy piłce, ma bardzo niekonwencjonalne zagrania i uderzenia zza pola karnego, a Roony super się pokazał ostatnio.
Chciałbym zobaczyć taki wariant.
1
@Soetie za zwycięzcę ZP? (pomijam zasadność i całą polemikę)
Swoją drogą Haaland na PS. :D
1
@Aragorn33 kibicując Barcelonie to ja się trochę boję patrząc na jego wyraz twarzy. Strach pomyśleć co mieli w gaciach biali. :D
0
@Huck najstarszy byłby Christensen.
Tak, tak, rocznik ten sam.
Kosmos, zgadzam się. :D
16
No bez jaj. Przecież nie dostał nawet prawdziwej szansy. Kilku meczów z rzędu w składzie lub będąc rotowanym na więcej, niż 15 minut... dajmy mu czas. W piłkę grać potrafi...
1
O, no to idealnie się nadaje teraz na trenera. :v
3
Najgorsze po wczorajszym meczu jest to, że wyjebali Alonso. :(
0
@degor102 nie wraca się do akcji, która miała miejsce po kolejnym wznowieniu z piłki stojącej. Czyli sędzia mógł tylko i wyłącznie analizować VAR-em to, co wydarzyło się po dośrodkowaniu. Nic wcześniej.
44
Największy hipokryta wypowiada się o tym, że ktoś symuluje. xD
No śmiech.
0
Przecież chłop pewnie tam obok bramki sobie w laptopie inny mecz odpalił.
0
@Elvisek no to niech ssie i jedzie do domu. :D
0
@konajoncek skąd pewność, że Roony broniłby lepiej, niż Yamal?
Dla mnie liczy się efekt. W efekcie - mamy puchar.
Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że nie przyklei Szweda do ławki, tylko już w lidze da mu pograć.
2
@Roobo najbardziej odpowiadająca ocena to ocena Rashforda
Mnie wkurwił
3
@Roobo nie da się ukryć, że Rashford to kawał chłopa, a do tego piekielnie szybki... bez piłki, w ataku, bo do obrony zapomniał jak się wraca. xD
1
A może mieli lody na patyku i czekał, aż zjedzą i pójdą bezpiecznie do domu?
1
@Kgorecki2500 o, to ten lepszy od Pedriego.
4
@Safrani bezkarność osób wchodzących na przejścia jest nie do pojęcia.
Wiem, że przypadki są różne, ale takie beztroskie wchodzenie.... Trzeba mieć trochę oleju w głowie, ale czego wymagać.
Mam mnóstwo empatii jako pieszy i jako kierowca, bo naprawdę dużo godzin spędziłem za kółkiem jako nie zawodowy kierowca.