22

Nie no, pan Ezkieta też miał wczoraj "całkiem niezły" dzień.
Wypluł raz potencjalnie prostą piłkę, ale kilka interwencji miał zacnych. :)

2

@catalanian09 Obecnie nie będą razem tak dobrzy. ;D

0

Trochę beka, że w sytuacji 3 na 1 z takim ciężarem kończymy strzałem...no ale ważne, że gol. :D

0

O Chryste, ale podanie.

3

@Gaucho chłop co serce oddaje temu klubowi to szok. Niesamowita pasja w każdym jego zachowaniu.

0

@sebo939 ktoś o podobnym profilu powinien być w takich wypadkach w klubie od 2-3 lat, żeby potem się nie obudzić z ręką w nocniku.
Na szczęście wsadzili te rękę bardzo głęboko.

1

@Wikson nic nie znaczą, to raz, a dwa, to im się nawet nie chciało.

12

Bardzo mi Arbeloa zaimponował w roli nowego szkoleniowca. Brawo!

5

@BORO_12 No chłop na ŚO to marzenie na ten moment.

9

A ja tam jakoś, nie wiedzieć czemu, go lubię.

1

@Majkel34 bierz piwko i do kompa.

8

@Who_you_mam aż dziwne, że Real nie składał wniosku, że Raphinha nadepnął tutaj na linię, co miało ogromny wpływ na przebieg meczu.

2

@ACRAB95 No bardzo liczę na to, że zagra w podstawie.

1

@Barcelonista94 W zasadzie ma to sens, Yamal na mikroprzestrzeni potrafi utrzymać się przy piłce, ma bardzo niekonwencjonalne zagrania i uderzenia zza pola karnego, a Roony super się pokazał ostatnio.
Chciałbym zobaczyć taki wariant.

1

@Soetie za zwycięzcę ZP? (pomijam zasadność i całą polemikę)
Swoją drogą Haaland na PS. :D

1

@Aragorn33 kibicując Barcelonie to ja się trochę boję patrząc na jego wyraz twarzy. Strach pomyśleć co mieli w gaciach biali. :D

0

@Huck najstarszy byłby Christensen.
Tak, tak, rocznik ten sam.
Kosmos, zgadzam się. :D

16

No bez jaj. Przecież nie dostał nawet prawdziwej szansy. Kilku meczów z rzędu w składzie lub będąc rotowanym na więcej, niż 15 minut... dajmy mu czas. W piłkę grać potrafi...

1

O, no to idealnie się nadaje teraz na trenera. :v

3

Najgorsze po wczorajszym meczu jest to, że wyjebali Alonso. :(

0

@degor102 nie wraca się do akcji, która miała miejsce po kolejnym wznowieniu z piłki stojącej. Czyli sędzia mógł tylko i wyłącznie analizować VAR-em to, co wydarzyło się po dośrodkowaniu. Nic wcześniej.

44

Największy hipokryta wypowiada się o tym, że ktoś symuluje. xD
No śmiech.

0

Przecież chłop pewnie tam obok bramki sobie w laptopie inny mecz odpalił.

0

@Elvisek no to niech ssie i jedzie do domu. :D

0

@konajoncek skąd pewność, że Roony broniłby lepiej, niż Yamal?
Dla mnie liczy się efekt. W efekcie - mamy puchar.
Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że nie przyklei Szweda do ławki, tylko już w lidze da mu pograć.

2

@Roobo najbardziej odpowiadająca ocena to ocena Rashforda
Mnie wkurwił

3

@Roobo nie da się ukryć, że Rashford to kawał chłopa, a do tego piekielnie szybki... bez piłki, w ataku, bo do obrony zapomniał jak się wraca. xD

1

A może mieli lody na patyku i czekał, aż zjedzą i pójdą bezpiecznie do domu?

1

@Kgorecki2500 o, to ten lepszy od Pedriego.

4

@Safrani bezkarność osób wchodzących na przejścia jest nie do pojęcia.
Wiem, że przypadki są różne, ale takie beztroskie wchodzenie.... Trzeba mieć trochę oleju w głowie, ale czego wymagać.
Mam mnóstwo empatii jako pieszy i jako kierowca, bo naprawdę dużo godzin spędziłem za kółkiem jako nie zawodowy kierowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?